Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chemia z Niemiec

chemia z Niemiec

Polecane posty

Gość chemia z Niemiec

Czy kupujecie tzw. chemię z Niemiec? Tzn. proszki i żele do prania, płyny do mycia naczyń? Słyszałam że te środki są lepsze od tych samych sprzedawanych w polskich marketach, ale z drugiej strony jak powstało wiele firm importujących tzw niemiecka chemię, to Niemcy się wycwanili i sprzedają tym firmom gorsze jakościowo (tańsze w produkcji) wyroby. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercezrozumem
omijam z daleka, po wpadce z płynem do naczyń. oooo, nigdy więcej! zaczęłam używać płynu fairy i to było najlepsze rozwiązanie od niemieckiego, niewiadomoczego lepiej się pieni, domywa zaschnięty tłuszcz :) nie mówiąc już o tym, że te z linii delikatnych dla rąk, nie są takie, tylko z nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję. I nie jest tak, że firmy się wycwaniły bo właściciel kupuje to w normalnym niemieckim markecie. Kupuje zawsze to na co akurat jest promocja, dlatego trudno trafić drugi raz identyczny rodzaj proszku, ale ogólnie i tak jest wszystko lepsze niż niby to samo tylko w naszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu mówię, że nie właściciel sklepu nie ściemnia bo jeździ po te zakupy z mężem mojej kuzynki, więc wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemiczny Tadek
a ja proponuje przestać pieprzyć głupoty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYSKON S.c.
Witam. Jesteśmy nowo powstałą hurtownią chemii gospodarczej z Niemiec z siedzibą przy ul Prof. Ludwika Chmaja 4 w Rzeszowie. Oferujemy najniższe ceny. Poszukujemy odbiorców hurtowych oraz detalicznych chemii importowanej z Niemiec. W naszej ofercie znajdziecie proszki i żele do prania, płyny do płukania, płyny do naczyń, WC, podłóg, dywanów, odplamiacze, wybielacze i wiele innych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną na terenie całego kraju. Proszę wysyłać zapytania na tyskon.sc@gmail.com lub telefonicznie 668212011, 881647653. Zapraszamy. www.tyskon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupuję chemię niemiecką, ale nie korzystam z bazarów ani stoisk, ponieważ tam często można spotkać osoby, które próbują zarobić na zaufaniu ludzi do niemieckich produktów. Oczywiście nie zawsze, ale kilka razy mi się zdarzyło. Miałyście kiedyś podobną sytuację? Jeśli tak to proponuję skorzystać z mojego rozwiązania: kupuję w sklepie internetowym, paczkę otrzymuję do domu :) To wygodniejsze i praktyczne, a co ciekawe, opłaca się bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się czasem zdarzy kupić, ale zwykle o tym zapominam a na ostatnią chwilę zostają mi już tylko zakupy w hipermarkecie. Cenię sobie jednak bardzo niemieckie produkty za to,że są doskonałej jakości i są wyjątkowo skondensowane, dzięki czemu wystarczają mi na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentolowa lifka
Nie kupuje, bo polska chemia niczym sie nie rozni od niemieckiej. Moze 15, 20 lat temu tak bylo, teraz polskie produkty niczym nie ustepuja zagranicznym, a nawet bywaja lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd zaczęłam używać niemieckich produktów nie wybieram już innych, zawsze staram się mieć pewien zapas żeby uniknąć sytuacji, w których będę musiała kupować w hipermarkecie - nie lubię przepłacać, zresztą przyzwyczaiłam się do niesamowitego zapachu mojego prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie produkty, trzeba kupować od bezpośrednich dostawców z niemieckiego rynku hurtowego a nie zakupowiczów w marketach. Znalazłem taki sklep w sieci www.mojadrogeria.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno czytałam artykuł o tym ,że niemiecka chemia jest faktycznie lepsza od swoich polskich odpowiedników;ja akurat mam dostęp do 'bezpośrednich" dostawców,bo i mój mąż i Jego bliscy pracują za zachodnią granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA DOBRA HURTOWNICY-reklama dzwignia handlu. jednak polski ludwik nie przebije zadnego zachodniego,ju dawno henkel chcial kupic ten patent od polski-nie dostali:D:D: proszki i wiele innych nicym nie ustepuje zachodnim a nawet lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam jestem zadowolona i to bardzo, kupuję na pralinka.pl i na allechemia.pl :) jeszcze nie zdażyło mi się by coś było nie tak... a zapach prania... mmm samemu trzeba się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludwik się do Fairy nie umywa, Fairy jest 100 razy lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego chcial wykypic ludwika bo tak niszczy sie konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo kiedys teraz i u nas chemia jest spoko taze nie podniecajcie sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep www.allechemia.pl wygląda mi podejrzanie, mailowałem z pytaniami - brak odpowiedzi, żadnych danych firmy podanych na stronie, ani w regulaminie, ani w kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten sklep: http://www.higienaserwis.pl/ Mają fantastyczne środki czystości bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach. Moim zdaniem zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenek98
To u nas w mieście jest taki stacjonarny sklep z niemiecką chemią, ale jak sprawdzałem ceny na internecie w sklepach takich jak to http://cosme.pl/katalog/chemia-z-niemiec/ to okazało się że taniej wyjdzie mi jak kupie to przez internet i dorzucę przesyłkę. Miejscowi chyba myślą że nie potrafimy korzystać z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka z rzeszowa
Jeśli jest ktoś z Rzeszowa, to ja polecam sklep z chemią niemiecką w RESPANIE, mają naprawdę oryginalne produkty, sama przetestowałam, dobre proszki np ten weisser riese - rewelka, softlany, lenory . Mają punkt na I piętrze obok baru . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LankaW
Chemia z niemieć jest teraz coraz bardziej popularna. Sporo osób ja kupuje. Ja nawet zastanawiam sie czy nie było by fajnym pomysłem, otworzenie takiego sklepu. Mogłabym zawsze prać produkty od tego dystrybutora http://eurochemia.eu/index.php i sprzedawać albo internetowo albo u siebie lokalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam blisko i ide a mam ulotki i sie wybiore rosmana w niemczech szampon szauma jest po 4 zł a i zaczynaja sie przeceny w karszdadzie oderturm Frankfurt oder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusza78
na chmaja w rzeszowie nic nie ma, tylko na darmo się przejechałam, proszki niemieckie w Rzeszowie kupiła w Respanie, dziś pierwsze pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na www.chemia-forma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do zaoferowania niemiecki żel do prania Ariel Activlift Colour 4,75l w cenie 38 złotych oraz pastę do zębów Colgate Pro-Relief Sensitive 75ml w cenie 7,5 złotych. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy na adres mlody1899@gmail.com bądź poprzez link do aukcji wybranego produktu: Ariel - www.allegro.pl/zel-do-prania-ariel-actilift-colour-4-75l-i5116442056.html Colgate - www.allegro.pl/pasta-do-zebow-colgate-sensitive-proreliev-75ml-i5116406532.html Podane produkty są oryginalne. Zapraszam do kupna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakrywi
Witam jak kupować chemię niemiecką to tylko w oryginale! Ludzie patrzcie na fotki i pytajcie się sprzedawcy czy foto jest to co sprzedaje czy ściągnął z neta fotkę i ją podstawia. Jak poznać czy żel np. Ariel z NIemiec jest oryginalna ma ok 15 zabezpieczeń. 1 zakrętka kolor zakrętki i podstawy zakrętki ma być biało - fioletowy a nie całkiem biały. 2 kropki w kolorze fioletowym przy nazwie actilift mają być okrągłe a nie porozciągane tzw jajka. Patrzcie co kupujecie tylko orgyinalna chemia niemiecka w cenie hurtowej . www.pakrywi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×