Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzikkin

Chorwacja samochodem?

Polecane posty

Jak przygotować sie do wakacji samochodem :) co zabrać ze sobą ? Jak wygląda cenowo życie w Chorwacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jedziesz autem, to zabierasz dosłownie wszystko :D Chorwacja jest teraz dosyć droga i zatłoczona. Czarnogóra jest niewiele dalej, jest dużo taniej, spokojniej, nie ma takiej komerchy, a widoki piękne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie słyszałam . ze coraz drożej ;) wiem , ze można zabrać wszystko ale chodzi mi o takie rzeczy które sa potrzebne a nie koniecznie wpadłabym na to aby zabrac jak np . karimaty bo na plażach sa kamyczki i ciezko sie lezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bzika na punkcie czystości i zawsze zabieram wszelkiego rodzaju żele i chusteczki antybakteryjne. Jak jedziesz autem to możesz sobie zabrać jakiś niewielki leżak, bo przeważnie na plażach są płatne. A tak to normalnie co tam byś brała. Chyba, że jedziecie w ciemno to namiot na wszelki wypadek ;) I koniecznie jakiś gaz pieprzowy, z doświadczenia polecam ten http://sharg.pl/product-pol-105571-Gaz-pieprzowy-Sharg-Defence-Green-Gel-40-ml-Stream-10040-S.html !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim wode z polski tam jest droga i lekko slony posmak ma .Koniecznie parasol na plaze bo sie nie wysiedzi polecam na miejscu wymienic kase lepiej sie oplaca. a i pamietaj o winietach na granicy koniecznie musisz kupowac na stackach benzynowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciemno jechac nie będziemy :) ale właśnie słyszałam ze lepiej płacić kartą niż wymieniać w kantorach pieniadze bo przelicznik bankowy niby korzystniejszy jest. Winety wiadomo bo kary bardzo wysokie :) slyszalam również aby w restauracjach brać wode Z kranu z lodem bo niby mega zdrowa jest a tańsza niż w butelce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Chorwacji w sumie 4 razy, za każdym razem samochodem. Raz w lipcu, raz w sierpniu i dwa razy we wrześniu. Wtedy jest najlepiej, jest poza sezonem, więc jest ciut taniej, mniej turystów wszędzie, a upały nadal panują. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wrzesien ;) noce chłodne ale dni bardzo ciepłe zabrac ze soba trzeba buty do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam >Mam Mieszkanie u Croatia,Bibinje kolo Zadra,widok na morze,blizu morza, >jest w pełni wyposażone,mesto Bibinje kolo Zadra Apartament posiada klimatyzację telewizja satelitarna internet ,veci ma pralka,suzarka > > balkony,gril,i wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego i private > > parkingiem masz sklep w pobliżu restauracji Marco stał caf bar Plaża > > jest piaszczysta i żwirowa, idealny dla dzieci,150m od apartmany > > Mieliśmy dużo gości z Polski, którzy przyjeżdżają co roku to miejsce jest pełne letnich koncertów promenadzie sdrzaja mają pełne wydarzeń Plaża znajduje się zaledwie dwie minuty spacerem od apartamentu.info na mail;marija.simunic1@zd.t- com.hr pozdravjamm Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×