Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dla was jest ważniejsze u faceta twarz czy sylwetka?

Polecane posty

Gość gość
Zawsze myslałam że sylwetka. Spotkałam faceta 190 cm, muskularnego, ćwiczącego od wielu lat sztuki walki. Ale miał odpychającą twarz z zezem, nie mogłam sie przełamać. Potem spotkałam facetaśredniego wzrostu, ok. 180, o przeciętnej posturze, szczupłego, bez rewelacji, ale z niesamowitą twarzą - przystojną, idealnie symetryczną, z pięknymi zębami. I przepadłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga, temat-pułapka. facet zadaje to pytanie, by móc powyzywać kobiety od "tępych dzid", które patrzą jedynie na wygląd zewnętrzny i ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan kutafon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarz. Sylwetka się zmienia, zawsze można schudnąć, przytyć, jakkolwiek. Największą uwagę zwracam na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha na oczy🖐️ jakie to romantyczne w ch*j może mieć wielgachny nos, przerwy miedzy zębami, zakola, być oblesnym grubasem, ale najważniejsze są OCZY :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to czy używa mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, że zwracam uwagę tylko na oczy. Ale to mnie najbardziej przyciąga. Taka prawda. Piękne, niebieskie oczy w połączeniu z rudymi włosami. A to czy ma wąskie usta, długi nos i odstające uszy nie jest już takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarz, sylwetka jest dla mnie mało ważna. Nie lubię też zbytnio przypakowanych facetów, najlepiej jak będzie szczupły, ale i tak twarz zawsze dla mnie na pierwszym miejscu. Znałam faceta który miał nawet fajną sylwetkę, chodził na siłownie ale twarz miał po prostu okropną. Przysłowiowego worka by na nią potrzebował ;-) Odrzucał mnie. A jak facet jest przystojny, ma ładną buźkę to sylwetka nie ma kompletnie znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz i oczy a resztę można wycwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze twarz i oczy. Czy to facet czy kobieta. Ryj to wizytówka, to okladka ksiązki to zwierciadlo osobowości, oczy to samo - mówią o czlowieku wszystko, jeśli ktos umie patrzec. A kobiety to cwane bedtyjki, potrafią wypatrzec z oczu rzeczy ktore czasem chcialo by sie ukryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z kapeluszem
Co za bzdura. Sylwetka zależy głównie od szkieletu, od kości, od tego jak są ułożone ścięgna i mięśnie, a także od wewnętrznej gospodarki odpowiedzialnej za stan skóry oraz mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Brunetos dobrze mówisz :-) twarz jest wizytówką, jak z kimś rozmawiasz to patrzy się na twarz, a nie na mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli ktoś ma brzydką twarz, ale piękne serce? Będzie odrzucony jak śmieć, bo liczy się materia, kształt, figura, sylwetka, forma, wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qrwa to ja ze swoim krzywym ryjem brakiem symetrii i asymetryczna żuchwą będę sam :) no cóż... przynajmniej będę miał kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest cos coś osobliwego co potrafi przyćmić urodę. To wdzięk. Poznałem tylko jedną osobe w życiu która to miała. Jedna z moich bylych nauczycielek. Była paskudna ale bił od niej taki wdzięk, pewność siebie i sympatia że miałem ochotę ją przelecieć. Podobała mi sie bo miała to coś, takze niewszystko stracone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charakter jest wazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie twarz 60% ciało 30% wzrost 10% byleby nie byl nizszy ode mnie ale nawet jak jest rowny to juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ... bo straciłam nadzieję i już przestali mnie interesować bo wiem że każdy z nich naruszył moją prywtość i kazdy z nich kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaokocimspojrzeniu
50% facjata 50% sylwetka Jak przystojny i ma brzuch piwny typu piłka to ma minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×