Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z prezentem

co mogę kupić na 20 URODZINY (prezent dla chłopaka) w granicach 60-80zł

Polecane posty

Gość problem z prezentem

Nie mam żadnego pomysłu a został mi miesiąc. koszulki, koszuli mu nie kupię bo najprawdopodobniej nie trafię z rozmiarem, myślałam nad skórzanym portfelem ale ktoś mnie już ubiegł. paski tez juz ma... zastanawiałam się nad bransoletką np taką ale szerokość jest trochę śmieszna...myślę, że komicznie by to wyglądało, bo szerokość to 4,6 mm http://allegro.pl/bransoletka-figaro-srebro-wlochy-4-6mm-19cm-pr-925-i2191575389.html POMÓŻCIE CO KUPIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
a coś bardziej poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werti
a kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jakąś fajną płytę
albo bilety do kina kup i Go zaproś bransoletka jak dla mnie odpada książkę kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
kosmetyki to już chyba są takie bardziej oklepane i myślę, ze za wiele radości by z tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
problem w tym, ze w pobliżu nie ma kina ;p nawet na allegro przewinęłam tyle stron, zeby zaczerpnąć pomysłu a tu nadal nic... juz tydz temu chcialam kupić portfel, dobrze ze mi powiedział, że dostał nowy, bo byłaby wtopa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
nie pali ;) muzyki słucha różnej tak jak i ja więc płyta odpada. z braku kina bilety też, zegarek, łańcuszek ma. nie mam pojęcia już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werti
przyrządz romantyczną kolację z deserem . do tego podaruj np wspolne zdjecie w łądnej ramce. Jesli naprawde łączy Was miłość to prezent nie musi byc super praktyczny, tylko dany od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, również mam 20 lat i gdybym dostał od dziewczyny parasolke to by mi mina zrzedła. Zacznij używać głowy, myślenie nie boli. Skoro ma bransoletke kup mu może kete, jakaś srebrną. Ewentualnie tak jak wyżej Ci sugerował ktoś dobra woda po goleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
on ma juz swoja ulubioną wodę i perfumy więc nie będę mu kupowała. myślałam, że taka parasolka ewentualnie......no to ja już nie mam pojęcia....a możesz mi powiedzieć co z gadżetów by Cię ucieszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kup mu whiskii J'D lub Red Labela, z gadżetów dobra myszka lub słuchawki ale to już droższy prezent niż whiskacz ;p, pomyśl dobrze, przecież ty go znasz najlepiej ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja mmmm
Prezent jest ważny wtedy gdy jest przemyślany-co nie znaczy że musi byc drogi Ja Ci radzę: -kupić za 40 zł karnet na basen dla osoby -bluze -lub rozejrzeć się czy blisko w twojej okolicy są parki krajobrazowe, lub narodowe, kupic bilet pkp, jechać na przejżdke pociągiem i zrobic sobie piknik w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z prezentem
ciekawe pomysły ciekawe ;) nie znam się na alkoholach, zresztą musiałbym to zadźwigać do szkoły i nie daj Bóg by się coś potłukło :D nie, nie jestem fajtłapą :) oglądałam myszki do laptopów itp może jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli jest kibicem piłki nożnej, to możesz zastanowić się nad kupnem mu na przykład koszulki naszej reprezentacji z jego nazwiskiem lub ksywą. Na koszulki.com robią takie cuda. Chłopak na pewno będzie zadowolony z tak oryginalnego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma samochód to może coś fajnego do autka, jak lubi swój samochód to będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu gre komputerowa o jakiej marzy! To facetów zawsze cieszy! Zapytaj jego rodzenstwa o jakiej grze marzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
Witaj! Przesyłam propozycje na 20. urodziny - prezenty, które są jednocześnie oryginalne i śmieszne, a zarazem pożyteczne. Życzę miłego oglądania :) http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/20-tka/216 Możesz także obejrzeć uniwersalne prezenty dla chłopaka! Wysyłka tego samego dnia lub odbiór osobisty tego samego dnia w Warszawie w naszym sklepie w Hali Kopińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupić dla swojego chłopaka przejazd po torze wyścigowym albo kurs driftingu, ciekawą ofertę mają na www.devil-cars.pl. Mnóstwo samochodów, torów i terminów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma jakieś zainteresowania, to co w związku z tym, jak nie ma, to zaproś go na wspólny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam chłopakowi na urodziny lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Taki voucher jest lepszy niż zdjęcia razem czy coś takiego, bo daje dużo emocji i wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×