Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o spocie Cejrowsjkiego ?

Polecane posty

Gość gość

https://www.youtub e.com/watch?v=89_18igX3 8w Cejrowski niszczy materiały Komorowskiego, każe nie głosować na śmieci. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że Cejrowski chwyta sie czego moze, bo żadna telewizja nie chce juz zamawiac nowych odcinków jego programu Boso przez swiat :D a z czegos zyc trzeba nie ? :D taki gosc nie jest skalany praca, nic nie potrafi tylko gadac i sie pokazywac przed kamerą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne chmury zbierają się nad WSIową mafią, ale oni tak łatwo nie odpuszczą, oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozdrawiam go serdecznie! Chciałam mu powiedzieć że nie oglądam już drętwej telewizji a kiedyś otworze własną i go zatrudnię! Nienawidzę sitwy która trzyma sie w kupie Śmierdzącej kupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie odpuszczą w końcu 40lat rośli w siłę, rozmnażali się i dziś jest ich jeszcze więcej! Oni nie chcą odejść w niełaskę a na taka zasługują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma to jak odwrócić kota ogonem.. Jakby mu zależało na emisji odcinków jego programu w telewizji to robiłby dokładnie na odwrót. Wchodziłby w du/pę Bronkowi bez mydła tak jak wszyscy zależni od reżymowych mediów. Widać chłop własne poglądy ceni bardziej niż pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry spot mimo iż go nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście że statystyczny człowiek nie rozpozna dobrej jakości sztuki? Za dobrą sztuka musi stać orientacja polityczna i opinia publiczna wykreowana przez mas-media? To jest straszne powiem wam. Życie wśród takich zmanipulowanych ludzi jest zniechęcające. Ja np. oprócz wąskiego grona ludzi nie toleruję nikogo już na wszelki wypadek...nie pytam i nie chcę wiedzieć. Najchętniej nie rozmawiajmy o niczym jeśli nie znamy się jak łyse konie -taką mam zzasadę Milczenie w towarzystwie obcych mi ludzi sprawia mi przyjemność a kiedy ktoś się odezwie to boję sie żeby nie powiedział czegoś irytującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające jest, że niektórzy ludzie popierali Pana Andrzeja, a po debacie stwierdzają, że trzeba głosować na Komorowskiego. Liczy się miesiąc agresywnej propagandy czy 5 lat, sami wiecie jakiej, władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cejrowski to mądry facet nigdy nie pokazał mi jak wchodzić do d**y bez mydła podczas gdy inni celebryci robią to z zamkniętymi oczami i do znudzenia. Stąd ani telewizji nie oglądam ani do kina na polskie filmy nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 to nie są ludzie to są półgłówki które miały repetytować w każdej klasie od pierwszej podstawowej do ostatniej gimnazjalnej tylko nauczycielom było ich szkoda:O Dziś mają prawa wyborcze i kolejny raz mogą pokazac swoja głupotę w pełnej krasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w końcu rozwinęła sie dyskusja na poziomie inteligentnych ludzi. Szkoda tylko że na kafe moderacja napier/da/la bredniami od świtu po zmierzch a takich ludzi co można z nimi pogadać dawno juz przegnali, wystraszyli ich niskim poziomem tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54 Zgadza się. To jest przerażające. Dajemy kierownicę państwa ludziom, którzy kompletnie nie znają się na polityce. To tak jakby pozwolić pijakowi pilotować samolot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to już od ośmiu lat ! Ale w kolacyjkach za publiczne pieniądze są mistrzami świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w aferach różnych, jak to obrazowo pokazano w spcie. Nie zapominajcie o tym przy urnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cenię Pana Cejrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zły
Trafił w samo sedno. Właśnie tak jest, że z frontu uśmiech i ładne słówka, jak na tym plakacie a z tyłu smród, korupcja, chamstwo i prostactwo jak z tych taśm, złodziejstwo, mafia, WSI, zdrada. Podrzeć i wyrzucić! Brawa dla WC! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno dla mnie jest pewne:Cejrowski nie kłamie,nie ma też żadnego interesu oprócz wyrażania swojego zdania jak zawsze.Podobne hasła były na paradzie jaką zorganizowała Polonia w USA.Wielka parada w kolorze biało-czerwonym z przekazem dla narodu polskiego,tylko u nas jej nie pokazywali/w innych krajach owszem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawiedzony gość, z takim na pewno nie da się żyć. Nad wyraz inteligentny, uwielbiam jego programy. Jednym słowem psychopatyczny geniusz, a w sumie to już dwa słowa;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cejrowski jest bezkompromisowy i przede wszystkim przyzwoity, tego tez wymaga od politykow trudno wiec zeby przeszedl obojetnie wobec tak zepsutej, toksycznej, falszywej jednostce jak komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzenie polityki społeczno ekonomicznej nie może opierać się na emocjach. System albo działa i przynosi korzyści, albo tworzy zbankrutowaną ruinę na którą inne państwa leją ciepłym moczem i ostatecznie likwidują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pancejrowski wyjechal do innego kraju bo nasza polityka mu nie pasowala mi tez nie pasuje ale niemam tyle odwagi i takiego wyksztalcenia zeby to robic co on to madry facet oby wiecej takich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat brak wyksztalcenia to tylko wymowka - Cejrowski skonczyl szkole srednia i od tego czasu podrozowal po swiecie. A co do krotkiego spotu - absolutna prawda, szkoda tylko ze Duda jest w zasadzie przedstawicielem tych samych ludzi, ktorzy rzadza od 89. Aby cos zmienic nalezaloby ich wszystkich wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony: afera taśmowa, afera hazardowa, afera stadionowa, afera stoczniowa, afera autostradowa, afera Amber Gold, afera gazowa oraz afera wyciągowa. Z drugiej plakat wyborczy Bronisława Komorowskiego. Wojciech Cejrowski bez słów pokazuje, co uważa o 8 latach rządów Platformy Obywatelskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p. Cejrowski ma rację należy osrać rzadką sraką tego przygłupa z kałmuckimi genami i jego kaszalota z ub-ckimi ! 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cejrowski nie powinien niszczyć materiałów kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po debacie. kto był lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okaże się to wszystko w niedziele. A spot świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza wyborcza za 8 in dopiero. Podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×