Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co najgorszego spotkalo WAS ze strony innego czlowieka?

Polecane posty

Gość gość

Wyzwiska, przemoc fizyczna czy innego rodzaju upokorzenie a moze calkowicie cos innego? Dzielcie sie swoimi doswiadczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwiejność emocjonalna. Raz jesteś kimś wyjątkowym a po chwili smieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak się zachowuje narcyz, uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyzwiska, przemoc fizyczna, podłość straszliwa zemsta, szantaz popełnieniem samobójstwa, szantaż zrobienia ze mnie k***y przed znajomymi za pomocą pokazania kompromitujących zdjęć. To był mój były mąż. Chciał mnie tak przy sobie zatrzymać, ale po co? Przecież mnie nie kochał. Do dzisiaj mści się kiedy tylko może. Na mysl o tym człowieku przechodzi mnie zgrzyt w żyłąch, rozchorowałam się autentycznie przez niego i jego matke. Wymiotowałąm z nerwów nie raz normalnie byłam truta ich postawą wobec mnie. Było mi tak nie dobrze że aż mdlałam. To był koszmar az doszłam do domentu kiedy wszystko mi zwisało i powiedziałam teraz albo nmigdy niech robi co chce ja chcę być wolna choćbym była spalona :) Ech żyje sobie dzisiaj spokojnie i nie jestem spalona, to on jest spalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie raz jest wyjątkowa a raz śmieciem, ale chce być zawsze traktowana wyjątkowo więc daj facetowi spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Akurat. Normalni się tak nie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przy innych tak się nie zachowuje, ale przy nim tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to narcyz jest. Typowe zachowanie, tylko najbliższa osoba zna jego prawdziwą twarz, reszta tylko maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że dalej nie mamy pewności czy ta dziewczyna nie ma wahań nastroju i przelewa winę na niego. Znam parę gdzie kobieta posądzała faceta o różne rzeczy, między innymi narcyzm, kazała mu się leczyć itp. Facet się zgodził, ale poszli na wspólną terapię. Okazało się, że kobieta ma problem, nie on. Musiała iść na terapię indywidualną. Napisać można wszystko, gdzie jest prawda trzeba wysłuchać drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×