Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sadzcie O TEJ sytuacji z kolezanka ?

Polecane posty

Gość gość

Mam kolezanke,mieszka ona w innym miescie,30 minut ode mnie i jak przyjechala do mnie bo szlysmy na impreze,to oczywiscie spala u mnie(ja mieszkam z wspolokatorem ),a jak jja mam do niej teraz pojechac mammy wyjsc na impreze to pisze,ze u niej nie ma gdzie spac ,ma 2 pokoje (jejj maz spi w jednnym pokoju z nia,a w drugim spi jej corka ) wiec nie ma miejsca ,zebym po imprezie przespala sie u niej,co sadzcicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze,niech ktos wypowie sie co mysli o tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz spać z jej mężem, a ona z córką, inaczej się nie da, tylko za dużo się nie bzykajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby chciała, to by przenocowała, zawsze może mężulek przespać się na materacu na dywanie, ewentualnie jakieś inne legowisko z kołdry urządzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:58 no wlasie tez tak sobi pomyslalam,jak do mnie przyjechala ,to ugoscilamm ja ,ona nawet nnic ze soba nie przyniosla ok,poscielilam jej lozko,oczywisci swieza posciel i cale duze lozko miala dla siebie ,a ja tej nnnocy na niewygodnej sofie w salonie spalamm... pryjjechala po nnnia na stacje,odwiozlam... jak sadzisz dlaczego nie chc zebym spala u nniej ? jaki moze byc powod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sie boi ze bedziesz obciagac jej mazowi albo ze on zajdzie cie od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosilabym o powazne odp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogłaś jej niewygodna sofę pościelić :P ja bym nie odstapila swojego lozka gościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz,a ja poscililam odstapilam,a ona teraz ma proleb z przenocowaniem mnie jedna noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jej maz sie nie zgadza,albo ma cie w d***e innej opcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze...to olałabym to. Bo wiesz to też moze byc tak, że jej mąż ma coś przeciwko a poza tym popatrz tak: na imprezie pewnie wypijecie sobie, wrócicie późno... i albo ona bedzie musiała wziac meza i dziecko i musza spac wszyscy razem albo maz by musiał spac z dzieckiem... no na hama jakos bys sie uphala tam ale zapewne moze niechca aby dziecko ogladało was po imprezie. W sumie to nie wiem - ale jesli ci tak powiedziała to przyjmij to na klate i niema co sie gniewac czy miec za złe. To ty tez juz jej nie nocuj i kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to juz bedzie chamskie jak ona do niej przyjedzie na impreze a nasza autorka pogoni ja do domu nie zaproponuje spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej tą całą imprezę, ja bym specjalnie nie jechała tyle kilometrów, gdzie nawet nie wiesz czy będziesz miała zapewniony nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 odpowiedzi. 1> koleżanka wstydzi się męża. 2> koleżanka nie wierzy swojemu mężowi. A wogole co to za pomysł żeby pan domu spał na materacu bo jaśnie księżna ma przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to wstydzi sie meza? ,fakt nigdy go nie widzialam,ale powiedziala jak on wyjedzie nalepiej by bylo bym wtedy przyjechala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×