Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eweks

co sadzicie o sprzataniu po psach?

Polecane posty

Gość tylko 10 wpisów
patologia - mój sprząta sam po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla....
właściciele psów mają obowiązek sprzątania po swoich pupilkach i całe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha straszna
jak pies wali w lesie czy w waszym ogródku to róbta co chceta, ale jak wali w parku w mieście czy nie daj boże blisko jakiegoś placu zabaw dla dzieci to trza sprzątać. Co wymagać od prostaczek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla....
faktycznie wiocha, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod tym zdaniem : "jak pies wali w lesie czy w waszym ogródku to róbta co chceta, ale jak wali w parku w mieście czy nie daj boże blisko jakiegoś placu zabaw dla dzieci to trza sprzątać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak memlanie psich odchodów do woreczka od samego patrzenia zygac sie chce jak ludzie wygrzebuja z trawnikow te psie kupy i potem z nimi paraduja po miescie a na koniec wywalaja do koszy z ktorych niesamowicie waliiii .a na trawniku kupa sie samoistnie rozklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa, rozkłada się, ale po jakim czasie ? Szybciej ją ludzie na butach rozniosą niż się rozłoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
oczywiście że trzeba sprzątać a właścicieli psów którzy tego nie robią jeśli pies narobi w miejscu publicznym karała bym dużymi mandatami aż się nie nauczą parę dni temu moja koleżanka była ze swoim 2 letnim synkiem w parku malce biegał sobie i nagle poślizgnął się i upadł prosto w wielką psią kupę ...dobrze że park ma nie daleko domu ale opowiadała że jak myła syna to o mało się nie porzygała tak śmierdział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwasgdzies
powini zakazac trzymania psow w domach i bedzie po problemie a kto nie sprzata sraki po swoim psie powinien ja zezrec osobiscie. koniec.kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
jak widać odpowiedź zależy od tego, czy ktoś posiada psa czy też nie ;) ja aktualnie nie mam psa, więc jestem jak najbardziej za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha straszna
eweks - coż można napisać, za komentarz wystarczy Twój kolejny wpis, myslę, że każdy następny to potwierdzi. eehhh gdybyś choć trochę zrozumiała o czym pisze to byłby sukces. mission impossible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wara od mojej posesji!!!!
nie chceta sprzątać to niech sra wam na wycieraczkę albo w waszej chacie na dywan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystkiego powinni zakazac !!! najlepiej !!tyle lat byly psie gowna i nikomu nie przeszkadzalo a teraz raptem pogromcy psich kup sie odzywaja !! miasto szuka pieniedzy i tyle zeby mandaty wlepiac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wara od mojej posesji!!!!
"tyle lat byly psie gowna i nikomu nie przeszkadzalo" hahahahaha! ciekawe! do twojej wiadomości - PRZESZKADZAŁO I PRZESZKADZA JAK JASNA CHOLERA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha straszna
u mnie są za darmo woreczki na psie kupy. wystarczy zapakować i do śmietnika. Wysiłek nadludzki dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
Eweks - no widocznie komuś przeszkadzało, skoro to zostało zmienione. zresztą, woreczki do sprzątania dają za darmo (przynajmniej u mnie na osiedlu) więc miasto też jakiś tam koszt ponosi. rozumiem przeciwników, bo co to za przyjemność zbierać z trawnika psią kupę... no ale skoro się chce mieć psa, powinno się przyjąć tego konsekwencje. generalnie to kwestia kultury osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za narod
masacre na zachodzie wstydem jest nie sprzatniecie kupy po psie, ale w Pl jak zwykle wszystko na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klenqqj;jw;k
dokładnie, trzymajcie swoich zasrańców w chałupach albo nauczcie je robić na kiblu albo w kuwecie, że tak powiem - gówno mnie to odchodzi - ale sprzątać musicie bo inaczej możecie się przygotować na nieprzyjemności - bo ktoś wezwie straż miejską albo jeszcze co innego zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha straszna
straż miejska to nie jest wielki problem, chodzi o smród, o estetykę, o dzieci które mogą nabawić się infekcji i najważniejsze to O BRAK KLUTURY, ale coż wymagać jak rodzice nie nauczyli bo im też brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tu pokazujecie swoj brak kultury znasz czyis rodzicow zeby ich tak obsmarowywac -trzeba zaleciec az do nich !!! WON !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wara od mojej posesji!!!!
osoby upośledzone umysłowo nigdy nie zrozumieją, że trza sprzątać po sobie i swoich psach!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eWWWKA
A kto inny jak nie twoi rodzice są winni twojego elementarnego braku kultury i społecznego przystosowania? Nie trzeba ich znac, wystarczy poczytac twoje wypowiedzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwasgdzies
eweks w najblizszych dniach padniesz ryjem w czyjas srake i zobaczymy co wtedy powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiocha straszna
jaka mać taka nać - stare ale jakie prawdziwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocałujta w dupe wujta ! tyle znacie co kultury macie czyli ZERO !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×