Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim stylu ubierania się na codzien?

Polecane posty

Gość gość

U studentki? Ubieram sie raczej zwyczajnie, chyba, że jest jakas okazja to bardziej elegancko. Np teraz na wiosne to jeansy rurki, albo jakieś proste spodnie z materiału też rurki, góra to proste t-shirty, ale takie dopasowane raczej, baleriny, skorzana czarna kurteczka, latem przeważnie nosze topy takie proste plus krotkie spodenki czy spodniczki np jeansowe i japonki, ewentualnie jakies sukienki, ale bez jakiś specjalnych ozdób falban... Tak sie zastanawiam czasem czy nie ubieram się zbyt prosto? Jeszcze nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idziesz studentko na spotkania z klientami na seks to ubieraj się elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że dobrze się ubierasz chyba że te ciuchy są bezbarwne i szare ? Jeżeli bluzeczki są w fajnych żywych kolorach to stylizacja jest wtedy ciekawsza ,również spodnie z materiału jak są np chabrowe lub żółte , czerwone i do tego stonowana góra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nuda, nuda, nuda. jak w polskim filmie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niech ubiera sie jak dziecko na zielona szkole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy bezbarwne, raczej nie, bluzki mam w róznych kolorach niebieskie, różnowe, zielone, żółte, czarne , białe... A dół to zwykle jeansy rurki albo czarne, brązone proste rurki z materiału, ale czasem patrzę na dziewczyny które ubieraja sie bardzo elegancko na zajecia w stylu sukienka, szpilki i z jednej strony mi sie to podoba, a z drugiej to nie wiem czy bym sie dobrze czula w takim stroju na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak sie zastanawiam ze moze cos zmodyfuikuje w moim stylu bo jest maga prosty. Te rzeczy ładnie leżą bo jestem szczupla i kupuje je raczej dopasowane, ale np rzadko cos jest jakieś bardziej ozdobne, ewentualnie jakieś paski czasami czy napis na bluzce, ale wszystko jest raczej proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie majtki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite- to latem mam podobny styl tylko może spodenki bym ubrała mniej opięte, albo spodniczke zamiast nich , wlasnie wszystko takie proste, moze za bardzo wieje nudą w mojej szafie tak sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się tak dobrze czujesz to jest ok , nie wszyscy muszą latać w szpilkach i sukienkach . Jesteś młoda więc wszystko będzie c***asować . Wygoda jest najważniejsza a szpilki i sukienki zawsze możesz założyć na inne okazje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no rozwalasz mnie z tymi tyłkami na filmikach :D faceci to tylko patrza na to zeby bylo tylek widac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Ale przyznasz ,że to co wkleiłem, przewyższa szaro ubrane osobniczki , które codziennie mijamy na ulicach polskich miast i za którymi się nigdy nie obracamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj swój własny styl po prostu , Więcej nie znaczy lepiej . Jeżeli dobrze dobierzesz strój to nawet prosty będzie przyciągał uwagę , fajne buty , ciekawa fryzura i makijaż . Jeśli jesteś zgrabna to masz wiele możliwości . Stroje z teledysków to niestety tandeta straszna i raczej nie idź w tą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ty chcesz zmieniać? Skoro się dobrze w tym czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dziewczyna w chabrowych rurkach ma krzywe nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Nawet w zwykłych rurkach można być seksi . Niestety , ale nie zgadzam się z tym!! sexy można być tylko w tym co ja wkleiłem te niebieskie spodnie nie przyciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWICTO do k***y nędzy, skończ z trollowaniem. to jest naprawde nudne, zaspamowujesz swoimi idiotyzmami KAŻDY temat o wyglądzie etc. To jest forum dla kobiet - nie potrafisz się zachować to wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 dziś Nawet w zwykłych rurkach można być seksi . Niestety , ale nie zgadzam się z tym!! sexy można być tylko w tym co ja wkleiłem te niebieskie spodnie nie przyciągają ------ to twoje zdanie , tu nie chodzi tylko o spodnie ale o całość która wygląda prosto ale seksi , no ale co ty możesz o tym wiedzieć . Nie trzeba być prawie rozebranym aby przyciągać wzrok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Nie trzeba być prawie rozebranym aby przyciągać wzrok . Trzeba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 dziś Nie trzeba być prawie rozebranym aby przyciągać wzrok . Trzeba !! ------------ ja nie chodzę prawie rozebrana i przyciągam wzrok i kobiet i mężczyzn , Często na ulicy słyszę komplementy od obcych osób . Jeżeli masz swój styl zawsze wyróżnisz się z tłumu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 137 to jakiś stary zbok nie znający się na modzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , to ty jesteś pierdołą , która nie ma co pokazać dlatego chodzi w rurkach bo ma beznadziejne ciało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×