Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o takim stylu ubierania się na codzien?

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 137
prawictwo pospolite 137 to jakiś stary zbok nie znający się na modzie na modzie ? A ty sie znasz na modzie wklejając jakieś rurki .. Które nie mają nic wspołnego z modą .. Wiem jak wygląda moda .. Rurki to jest pospolite ubranie dla szarych kobiet, szarych myszek których nie widac w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo jak lubisz chodzić na golasa to tak chodź i sie o/d/p/i/e/r/d/o/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna jest studentką , na uczelnie ma się tak ubrać ? Napisała że nosi rurki więc wkleiłam jej przykładowo zdjęcie że w rurkach też można się fajnie zaprezentować i wyglądać inaczej niż inni wystarczy pokombinować z dodatkami i jest ciekawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszczcie z nim, to troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no te od prawika , są kosmicznie pociągające , ale to są ubraka na czerwiec lipiec , sierpień , a nie na zimną pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry :D Żywe kolory to jest to, co pasuje do studentki :) Twój elegancki styl też mi się podoba, bo sama ubieram się podobnie na różne uroczystości. Trzymaj tak dalej ,a na pewno twój styl w tłumie nie zginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% młodych dziewczyn sie tak ubiera. Lubisz sie nie wyróżniać? Jezeli tak ro idealny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleriny beeeeeeeeeee :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieraj to w czym czujesz się dobrze , nie kopiuj innych bo to jest słabe . Kombinuj , szukaj w końcu znajdziesz własny styl w którym będziesz się czuła seksi i kobieco . To co jednej osobie pasuje nie koniecznie dla ciebie będzie dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×