Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojek6

Co tam, jak tam xD

Polecane posty

Gość gość
Nie. Jak narazie śnieg, mróz skrzypi ale niebo gwieździste i czyste aż miło popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm skoro takie ladne niebo to azz musze sie wychylic przez okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam Wojtek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez. To ty na tym zdjęciu? Dlaczego nosisz różowe koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nom ja, to chlopak niemoze juz zalozyc rozowej koszulki? Zreszta skad wiesz, ze na imie mam Wojtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę to niemęskie moim zdaniem. A co do Twojego imienia, to tak wywnioskowalam po nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm niemeskie... To jest jakas specjalna moda meska? ;) kazdy ma swoj gust.. Ale w sumie juz dawno nic rozowego nie nosilem, no w sumie majty rozowe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupiego udajesz? Tak się utarło, ze różowy to kolor typowy dla dziewczyn. Taki słodki, cukierkowy... raczej nie dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.. Cukierkowy, moze ja jestem taki ;) hah.. Glupiego, nie. Ile masz wiosenek i imie jak mozna wiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można, to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowe koszulki niemęskie XD powiedział pewnie lamus co go żadna fajna łaska nie zechce XD tylko jakiesz paszczury 2/10 maks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łaski to ja nie potrzebuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze też oceniają człowieka po kolorze koszuli?! Ja lubię kiedy facet nie boi się kolorów i oceny przygłupawych osób. Wojtek, i co? Jak niebo? Tak samo gwieździste jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie nic nie widac :( mhm... Ja lubie czasem rozne kolorki wlasnie xd hmm.. Kurde juz ta godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy xd? No cóż, świat jest duży. U jednych świeci słońce, u drugich księżyć a u trzecich ciemno jak ...w trumnie. P.S. Godzina jest jeszcze młoda. Nie wiesz że szczęśliwi czasu nie liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu weekend to godz mloda xd hmm.. No u mnie ciemno jak.. ;) mhm.. A moze ja nie jestem szczesliwy xd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala rada od starszego kolegi, nigdy nie rob z siebie c***y i nie pisz ze jestes nieszczesliwy bo kobiety to odrzuca. W taki sposob nic nie wyrwiesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie; co znaczy xd? Hmm....nie mam recepty na cudze poczucie szczęścia. Dla każdego jest to inne zrozumienie. Dla mnie fakt że moje zmysły pracują są wyznacznikiem mojego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xd to nowa wersja xboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,xd,, to twarz z z zamknietymi/smiejącymi się oczami z wyciągnietym językiem XD mhm.. Kazdy szczęscie pojmuje inaczej ;-l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd, acha! :-) No więc jak Ty rozumiesz szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Kiedy nie jest sie samotną osobą? Wtedy jest sie szczesliwym czlowiekiem? Itp.. Heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Tobie jest potrzebna druga osoba żeby być szczęśliwym? Potrzebujesz niani? Chcesz dzielić życie z kimś kto Ci ciógle będzie gderał za uszami jakim jesteś nieudacznikiem? Bo wiesz, z babami (i facetami) zazwyczaj tak bywa. Człowiek zamiast się cieszyć to popada w jeszcze większe kopleksy niż miał poprzednio. Jak chcesz się czuć komuś potrzebny, tak na prawdę, tak na złe i dobre; jeżeli potrafiz się wywiązać z obowiązków i więcej, to polecam psa. W zamian dostaniesz tyle miłości i szczęścia że Ci bokami wyjdzie (ale w przyjemny sposób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nigdy tak nie myslalem w ten sposob... Hmmm, racja ;) dzięki za te slowa ktore byly potrzebne :D mam kota hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he,he. Zeby było sprawiedliwie, nie każda druga połówka okazuje się Heterą. Hmm...koty chodzą swoimi drogami. Preferuję psy właśnie dlatego że zawsze się domagają uwagi. Wolę psa od faceta bo kot...to tak jak facet; chodzi swoimi drogami a kiedy się łasi...to tak jakby łaskę robił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak masz na imię? Łaske... Hm są rozne typy facetow i kobit xd kurde ale mnie oko szczypie zaraz je wydlubie noo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×