Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Co teraz słuchacie?

Polecane posty

Gość gość
Wilków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ruda.:) Co tam u Ciebie? Miałem "TLOS", za małolata na kasecie z Metal Mindu z 2 bonusami z edycji kompaktowej z Cogumelo.:classic_cool: Aktualnie niczego nie słucham, ale w wieży w cedeku siedzą płyty Bullet "Heading For The Top" i "Full Pull" z limitowanej edycji digisleeve z bonusem, wytłoczonej na czarnym CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lany del rey :) -Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie jestem żadnym Wojownikiem1988, bo urodziłem się w 1983, no i lubię wczesny Fear Factory "(mam na myśli "SOANM" i "Concrete"). Jestem tym, który czasem z Tobą pisze i z którym ktoś próbował Cię jakiś czas temu swatać.;) Co do Bullet, to masz teledysk do "Heading For The Top" https://www.youtube.com/watch?v=FO7OZq3dw2s Dla mnie, właśnie ich debiut jest najlepszy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz. Ja, mimo iż jestem urodzonym metalem:classic_cool: to kocham Lane i Lady Gage. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że klimaty podobne do Airbourne. Że też komuś się chce jeszcze w tych czasach tworzyć taki klasyczny rock`n`roll ala AC/DC :P Ten gruby co spiewa kojarzy mi się z kolesiem z Candlemass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z spokojnych rzeczy wolę takie klimaty" Kiedyś dużo gotek słuchało Księżyc. "widze że klimaty podobne do Airbourne." Tylko Bullet istnieje trochę dłużej.;) "Ten gruby co spiewa kojarzy mi się z kolesiem z Candlemass." No i też są ze Szwecji. tylko Hell Hofer jest 10 lat młodszy od Marcolina.;) Był też Bullet z Niemiec, w klimatach AC/DC i Krokus, działający od 1978 do połowy lat 80-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Szwedzki Bullet, został wybrany parę lat temu, na support AC/DC po Szwecji i to przez samą ekipę braci Young, dzięki czemu stali się bardziej popularni i od 2012 nagrywają dla Nuclear Blast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie taka spokojniejsza muzyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19:11: A lubisz ambientowe lub okołoambientowe klimaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego,wybitna humanistko od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to syrena morska śpiewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radia katowice:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radio Katowice to to radio z śląską gwara? :P Ja teraz słucham Hybris - Mystic Circle :D https://www.youtube.com/watch?v=wFFlElyiITI Ty co nazywasz mnie rudą i nie jesteś Wojownikiem1988, co sądzisz o tym zespole? Zespół tworzony przez młodych muzyków(roczniki 1995 i 1996) i w środowisku młodych thrasherów trwa "beka" z tego zespołu, bo za bardzo naśladują Death :P A mi się podoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty co nazywasz mnie rudą i nie jesteś Wojownikiem1988, co sądzisz o tym zespole? Zespół tworzony przez młodych muzyków(roczniki 1995 i 1996) i w środowisku młodych thrasherów trwa "beka" z tego zespołu, bo za bardzo naśladują Death" Ale Sadus nie jest młodym zespołem, zwłaszcza że powstał rok po moim urodzeniu, a ja mam 32 lata i grają tam roczniki 1966, 1967 i 1968 i nigdy nie naśladowali Death.;) Jedyne, co mają wspólnego z Death, to Steve DiGiorgio.;) Jako że wkleiłaś Sadus (to zupełnie jak ja wczoraj, zamiast nowego Nuclear Assault, wkleiłem "SW";) ), postanowiłem sprawdzić kawałek, którego słuchasz i powiem, że nie jest to tak tragiczne, jak myślałem. Wpływy "Human", a bardziej spodziewałem się "TSOP". https://www.youtube.com/watch?v=-ahlruIyBKc Warto dodać, że ich gitarzystka Simone Dreyer "Syang" Péres, była także modelką (a być może nadal jest, chociaż w listopadzie będzie miała 47 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkowo wymazałem pytanie "A co sądzisz o tym?", które było nad linkiem.:o W linku oczywiście brazylijski P.U.S..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie co słuchacie a czego słuchacie - niedouczone toto z polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość,że niedouczone,to jeszcze nietolerancyjne.Potrzebuje ciągłego przytakiwania i oklasków,bo inaczej foch:-(Obrazi każdego,kto się z nią nie zgadza,żałosne.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja: Remady & Manu-L - The way we are :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×