Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Co teraz słuchacie?

Polecane posty

Gość gośćmałoletni
13 lat rocznik '01. Metalu slucham od osmego roku życia, mimo ze rodzina überkatoli w tym nie pomaga ;). W sumie to skromnie mowiac mialem w dobry gust bo pierwsza plyta ktora kupilem to kompilacja black sabbath greatest hits wydana na winylu w ... CCCP XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie ona, tylko on ale w sumie ludzie czesto zwracaja sie do mnie per Pani xd bo mam wlosy troche ponad ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mam ochotę cię uszczypnąć w policzek, taki słodziutki jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rzeczywiście wyrwałem rarytas, bo się pomyliłem ^^ oczywiście chodziło mi o Misanthropy Records. Ogólnie CD nie jest takie rzadkie,w przeciwieństwie do winylu, z którym był plakat z Vargiem i ulotka ;_;." I właśnie to winylowe wydanie zawsze chciałem mieć, ale kompaktowym tez bym nie pogardził, bo od 14 lat mam zepsuty adapter i do tej pory nie naprawiłem ani nie kupiłem nowego. "Moje najrzadsze rzeczy to chyba Pentagram Gorgorotha 2 wydanie ( Malicious ), Deathcrush i De Mysteriis Dom Sathanas Mayhem, obie wydane w niesławnym DSP." "Pentagram" Gorgorotha (jak dla mnie najlepszy album, no i oczywiście Gorgoroth najbardziej lubię z Hatem, chociaż z Pestem też daje radę), podobnie jak i "De Mysteriis Dom Sathanas" Mayhem, mam na kasecie z Mystic Production, a "Deathcrush" również na kasecie, ale z Morbid Noizz. Wydanie z DSP wystawiał kiedyś na allegro Daren (m.in. Aragon, ex-Holy Death, ex Deadly Frost), za jedyne 29,99 przez "kup teraz" i żałuję, że nie kupiłem. Kiedyś ktoś na allegro wystawił pierwsze winylowe bicie z Posercorpse z różową okładką i po dziś dzień pluję sobie w brodę, że nie licytowałem, bo poszło za mniej, niż 10 zł, a to nie był repress z 2012, bo to było w ubiegłym dziesięcioleciu. Generalnie pierwszych bić (niektóre z nich, nigdy nie były wznawiane), oraz nieremasterowanych kompaktowych wznowień mam sporo i ciężko by wszystko wymieniać. "Aaaa mam jeszcze jakiś dziwny bootleg Emperora '' Beyond The Great Vast Forest''" Na tym bootlegu zdaje się są rehy jeszcze z Mortiisem (tym samym, który później zaczął grać RPGowe plumkanie, a następnie Electro-Industrial) z lat 1992-1993. "Odpowiadając na jeden z komentarzy: tak,mam 13 lat" To mógłbym być Twoim ojcem. Zapuszczam sobie jedno z moich pierwszych bić, a mianowicie Bathory "Hammerheart" https://www.youtube.com/watch?v=Zfxo4i_gBC0 W moim przypadku to amerykańskie kompaktowe wydanie Noise/BMG z ciemniejszą okładką, niż widoczna w linku z youtube. Ta z YT jest z reedycji z Black Mark z 1993.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej, ty jestes ten od tenisowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich tenisówek? Na co dzień noszę białe adiki za kostkę, a na zimę mam w planach kupić albo oficery, albo rumuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smialam sie z twoich bialych butow, a teraz moj chlopak takie nosi. Najpaskudniejsze buty swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam zaraz najpaskudniejsze.;) Są znacznie paskudniejsze buty, niż oldschoolowe buty koszykarskie. Dla tego czternastolatka jestem pełen podziwu, ponieważ nie sądziłem, że dzisiejsza młodzież jeszcze zbiera pierwsze bicia. Ruda, co powiesz o takiej metamorfozie? https://www.youtube.com/watch?v=Cc7aA-gIDug (1991) https://www.youtube.com/watch?v=FxG5pjI8wLk (1994)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że WarBeast Holocausto porzucił Terrörhammer na rzecz Gorgoroth. PS. Podbijam, bo Kasia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 222
Nightwish Wacken Open Air 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym sensie tak, bo wiem, że przynajmniej czytałaś.:P A tak dla jasności, to metamorfoza Amorphis. W pierwszym linku, prezentowali jeszcze brudny, surowy, oldschoolowy Death, w drugim progresywny melodyjny Death/Doom, a w trzecim, Rocka alternatywnego. Moja pierwsza dziewczyna bardzo lubiła (i nadal lubi) "Tales From The Thousand Lakes" (1994), a w późniejszym okresie także i "Tuonelę" (1999), które miała na kasetach. Ja miałem "The Karelian Isthmus" (1992) na piracie z MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×