Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violonczelistka

Co to jest kredyt odnawialny

Polecane posty

Gość violonczelistka

czy moze mi ktos wytlumaczyc ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek123321
kredyt odnawialny przważnie udzielany jest na rachunku bieżącym mozna go tez nazwać normalnym debetem. bank ustala limit do jakiego możesz zaciągnąć kredyt, wpływy na rachynek bieżący ( na konto bankowe) będą zmniejszały saldo kredytu czyli każdy wpływ gotówki bedzie powodował spłacanie kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek123321
kredyt odnawialny przważnie udzielany jest na rachunku bieżącym mozna go tez nazwać normalnym debetem. bank ustala limit do jakiego możesz zaciągnąć kredyt, wpływy na rachynek bieżący ( na konto bankowe) będą zmniejszały saldo kredytu czyli każdy wpływ gotówki bedzie powodował spłacanie kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violonczelistka
ja mam wlasnie konto debetowe i nie czuje roznicy miedzy kredytem odnawialnym a zwyklym debetem, mozesz jasniej napisac,prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violonczelistka
no i czy jest on mniej oprocentowany niz zwykle konto debetowe? co jest korzystniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek123321
róznica jest w oprocentowaniu tzan prcent jest liczony od aktualnego zadłużenia, czyli jaki masz w momencie naliczana odsetek stan kredytu, kredyt odnawialny zazwycaj może być większy niż zaciągany debet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violonczelistka
no to skoro wiekszy, to nie zmieniam i dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek123321
jeśli chodzi o kożystniejsze oprocentowanie musisz dowiedziec sie w wybranym banku bo każdy bank oferuje coś innego. zazwyczaj takie informacje dostępne sa na stronie internetowej banku i tam opisane sa dokładnie wszytskie produkty i warunki n ajakich funkcjonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×