Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _wkurzona_

co zrobić z takim facetem?

Polecane posty

Gość _wkurzona_

Mój mąż wykazuje pociąg do alkoholu, jak już zacznie to nie wie kiedy skończyć. Co poradzić, jak go od tego odwieźć? Ktoś ma jakiś pomysł? Czasami nie mam ochoty iść z nim na imprezę bo wiem jak to się skończy... tzn. on się napier... na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek okruszek rip
najpierw porozmawiaj z nim szczerze ze cie to boli, jelsi nie zajazy, to niech wybiera -albo Ty? albo vóda, wtedy bedziesz widziala co ważniejsze jest dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiąc
czasu na ostateczny wybór WÓDA ALBA JA , no i trzeba być konsekwentnym- jak wybierze wóde to go opuścic, może to da dopiero impuls do zastanowienia...bo jak wybierze Ciebie to chyba będzie dalej miał cugi...ale z opisu to wywnioskowałam, że on raczej taki "imprezowy"?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wkurzona_
a ja mam pociąg do balentines, ale się powstrzymuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wkurzona_
Rozmawialiśmy już nie raz, zawsze kończy się na obiecankach itp. On twierdzi, że taki już jest i że to lubi. Najgorsze jest to, że to mój mąż ... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wkurzona_
ooo tak - imprezowy, ale w negatywnym znaczeniu tego słowa. Impreza z nim zawsze kończy się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wkurzona_
Wiadomość dla podszywacza - pisze się: BALLANTINE'S nie balentines... cóż... analfabetyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wszystko to przez KACZORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->puszek okruszek rip Jeżeli jest to nałóg to z pewnościa wybierze wódke. Poza ty szntaż nigdy nie jest uczciwy nawet w szczytnym celu. IMHO należało by się zwrócic do jakiegos klubu AA tam najwięcej (chyba) wiedzą w tej gesti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaaaaklin
trochę szkoda że to już mąż, mój chłopak zachowywał się podobnie...zostawiłam go po 3 latach i co się okazało? wóda była ważniejsza...nawet nie zadzwonił!!!! ja bym od razu zostawiła takiego pijaczka który w dojrzałym wieku (bo pewnie Twój mąż skończył już 20 lat?)nie potrafi zrozumieć co jest dobre a co złe!Kochana albo on się zmieni albo znikaj bo najgorszy ból jest wtedy jak uświadamiasz sobie że tyle lat swojego życia mu oddałaś a tak naprawdę nigdy nie byłaś najważniejsza...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaaaa
Myrevin..... pisze się w kwestii a nie gesti buhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wszystko to przez KACZORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×