Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić żeby ciasto nie przesiąkło zapachami z lodówki?

Polecane posty

Gość gość
szczelnie owinąć folią aluminiową, a przede wszystkim wszystkie szynki i kiełbasy włożyć do zamykanego pojemnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze przykrywam ciasta . slyszalam tez o kawalku gazety zgniecionej w kulke, ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zawijam folią, albo wkładam w worek, ale tak, żeby szczelnie było. Można też dać do jakiegoś pojemnika, typu tortownica, albo normalnego, byle był zamykany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mi nigdy ciasto nie przechodziło zapachami a ostatnim razem całe poszło przez to do śmieci.. Właśnie piekę tiramisu i nie chcę by sytuacja się powtórzyła.. Na wszelki wypadek owinę folią aluminiową... Szkoda mojej pracy jeśli mam je jurto wyrzucić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze co moze byc to wolno leżąca wędzona kiełbasa, ten zapach natyhmiast wsiąka w ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Umyc lodowkejezyk.gif nosz kurna mi nigdy nie przechodzi " Ja mam łazienkę na przeciwko kuchni. Jak jestem w tej łazience przy zamkniętych drzwiach, to czuję kiełbasy i inne takie, kiedy tylko ktoś otworzy lodówkę. To nie kwestia czystości, to kwestia tego co w niej jest. A swojskie, dobrze zrobione mięsko czuć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co to swojskie mięsko trzymać luzem i zasmradzać całą lodówkę? ja też do kogo nie pójdę to z pokoju czuje jak ktos w kuchni otworzy lodówke bo smierdzą te wszystkie wędliny. nie mozna tego wlozyc do pojemnika i szczelnie zamknać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjeść ciasto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One nie śmierdzą. Boczek, czy szynka są w folii, ale kiełbasy już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie a kielbasa smierdzi najbardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×