Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu zgadzacie sie pracowac na umowach smieciowych???

Polecane posty

Gość gość

Jedni maja dochody milionowe a inni ledwo maja na chleb.. i nikt sie nie buntuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedzą Ci gdzie są drzwi jak nie pasuje. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo tak właśnie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polske rozkradli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nikt sie na to nie zgadzal to by drzwi nie pokazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ktoś się zgodzi,, ludzie muszą mieć z czego żyć. Sa to jednak złe warunki zatrudnienia, ale nie nie ma wyboru bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak umrzecie z glodu tylko pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej pracy to ja najdłużej stażem jestem bo od samego poczęcia firmy a umowa do dziś zlecenie za 500zl/3mc gdzie np: ta sama kolezanka od takiej samej roboty co ja, ma już umowę o pracę na czas nieokreślony i ładnie się migdali w obecności szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdy poszlam upomnieć się o umowę taką jaką chwalila się moja koleżanka to mi krzyknął żebym się najpierw w urzędzie pracy zarejestrowała; (a z racji iż pobieram rentę rodzinną po zmarłym tacie odpowiedziałam że nie mogę to On "to wszystko w temacie. .; ( Kur** nie chciałabym odchodzić bo lubię tą pracę ale nie ma wyjścia trzeba się rozglądać za czymś innym; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie z tą durną nazwą :S Śmieciowa to jest umowa o pracę, gdzie państwo okrada Cię na dzień dobry z 40% tego, co wypracujesz, a jak chcesz zmienić robotę, to trzy miesiące musisz jeszcze gnić w starej. Pracuję na zlecenie, bo tak wybrałam, proponowano mi etat. Jak coś mi nie podpasi, to wstanę i wyjdę, a i do ręki kwota większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sama się dałam tak traktować bo na początku mojej pracy gdy szefostwo samo zaczynało i nie byli pewni czy wypali interes nie upominalam się o żadne umowy czy podwyżki ani nic innego bo byłam zajęta wdrażaniem do pracy nauką bardzo mnie to fascynowalo. .ale teraz gdy idzie trzeci rok pracy 100% więcej niż na początku , odpowiedzialności i Szef wyskakujacy z tekstem najpierw to ty się zarejestruj to lekka przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie o dumę chodzi tylko jakie traktowanie? Pracuje trzeci rok i z ryjem szef najpierw ty się w urzędzie zarejestruj a ta co pracuje rok ma już umowę o pracę i to na czas nieokreślony.. bo żaliła się szefowi że na chacie nie ma lekko dlatego traktuje się nie fair innych. Ja tez nie mam lekko ale nie będę się szefowi żalic bo nie potrzebuje współczucia ani litowania nade mną; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij kombinowac. Jak jest co wynies i da sie sprzedac to wynos. Sami sie prosza oto zeby pracownik se dorabial . Biedoki pierdzielone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×