Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzykbzykbzyk

czy facet 173 cm to niski facet??

Polecane posty

Gość bzykbzykbzyk

:) dodam ze proporcjonalnie zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dased234
to zalezy dla kobiety majacej srednia krajowa (166) to jest facet odpowiedni Dla pizdeczki ktora ma 171 ale obowiazkowo nosi szpilki 10 cm to bedziesz za niski dla wyzszej tez... wniosek?szukaj nizszej od siebie i zeby miala w glowie poukladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my United States of Whatever
Ja mam 170 i dla mnie był by idealny. Nie lubie jak facet jest dużo wyższy ode mnie a szpilki nisze raz na ruski rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykbzykbzyk
no ale jak tu czytalem to wszystkie czy to wyzsze czy to nawet te nizsze po 165cm i mniej, chcialyby tylko faceta ok 185 cm. Dlatego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman the robotnik one
Na forum to kazda by chciala chuj wie co a jak przyjdzie co do czego to sie zadowoli tym, ktory na nia spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalakala
Pierdol sie z takimi statystykami, statystycznie jak idziesz z psem to kazdy z was ma 3 nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia7
jeśli podzielisz ten wzrost przez 10 każda będzie zadowolona, ja bym była i o to tylko chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak23
a najprzystojniejszy aktor wszechczasów Tom Cruse ile ma, chłopaku ja mam 170 równe i uważam się za wysokiego, nie jesteś kurduplem ani patologicznie wysokim który musi się kłaniać futrynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgicoztego
tak i zawsze go kreca "od dolu" zeby byl wyzszy ;P poza tym on nie jest przystojny ;P aktor ktory gra w wolverine teraz to jest ciacho ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet poniżej 175 to nie facet :O:O:O:O🖐️ Jak coś to szpilki jeszcze pozostają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaao
ja mam 176 dla mnie tez niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet ma nieco ponad 170cm wzrostu, ja sama mam metr 160 i nie wyobrażam sobie jakiegoś drągala obok. uważam że potrzebni są i niscy i wysocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie na śniadanie
173 to smieszny wzrost dla faceta:D opytmalnie 180-185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dased234
Dzięki za określenie! Może wymyśl też określenie dla tych dziewczyn, ktore chodą w balerinach. Dodam jeszcze iż to, że chodze w szpilkach nie znaczy, że mam w głowie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ...
Jak dla mnie bardzo niski ... W butach mam 180 min. Mimo, że mam 170 cm to jako kobieta mogę jeszcze podrasować mój wzrost ... A facet? Przykro mi ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiowiczka
za niski jak dla mnie. Mam 166, jak załozę obcasy to 170-172, wiec zdecydowanie za mło. facet ma być z 10 zm wyzszy co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony młotek
GIGANT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim ...
Mój drugi facet ma pewnie coś ponad 182-3 albo jakoś tak i przy mnie czuje się kurduplem ... oczywiście zaprzeczam ... z grzeczności ... :P Mój nr 1 ma 195 cm i tutaj nie ma problemu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wyście baby tak
wyrosły ? Ja mam 160 i nawet obcasów nie nosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim ...
Tak się składa, że składam się głównie z nóg po szyję ... Długie nogi są w cenie .... Nie znam niskiej z długimi nogami ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek stasio
to jest wzgledna sadze ze nie jesteś niski, jesteś sredniego wzrostu. musisz wybrać dziwuche o wzroscie do 165 cm ;-) i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wyście baby tak
a pamiętasz Tine Turner. Niska a wszyscy zachwycali sie jej długimi nogami. Wszystko zależy od proporcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim ... Tak się składa, że składam się głównie z nóg po szyję ... Długie nogi są w cenie .... Nie znam niskiej z długimi nogami ... Ja znam wiele. Oczywiscie jest to dlugosc relatywna do wzrostu. Przeciez nie chodzi o to, ile cm dokladnie maja nogi, a o to, jak sie maja do sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim ...
face down- ubierz laski jednakowo .... Wysoką i niską ... I zapytaj przechodniów, czy wyglądają identycznie .. Każdy Ci powie, że na wysokiej wygląda to lepiej ... Nigdy niska nie będzie tak wyglądać w mini, jak wysoka ... nie ma na to szans ... (zakładając, że obie są zgrabne oczywiście, ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×