Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ja jestem dziwna ze nie rozumiem takich odzywek?

Polecane posty

Gość gość

Nie to żebym była na nie jakaś obrazona bo to było powiedziane zartem, ale chodzi o to, że mój chłopak czasem ni z gruszki ni z pietruszki powie do mnie np. " chodź tu do mnie głuptasku"- jeszcze jakby to miało jakieś odniesienie do wcześniej to bym zrozumiała ,ale tak to trochę bez sensu... Albo " część ty nędzo z rozpaczą"- jakbym np. była chora itd. to bym taki żart zrozumiała, ale to jest powiedziane tak bez sensu... nie żebym się na to obrażała bo to żarty, ale jestem dziwna, ze dla mnie są bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głuptasku to myśle,że takie pieszczotliwe określenie w tym przypadku..mysle,że nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo " część ty nędzo z rozpaczą"- jakbym np. była chora itd. to bym taki żart zrozumiała, ale to jest powiedziane tak bez sensu... nie żebym się na to obrażała bo to żarty, ale jestem dziwna, ze dla mnie są bez sensu? X To ty źle to odbierasz, bo właśnie jak byś była chora itp; to by wtedy nie pasowało, jak by tak powiedział, a tak, to normalne, luźne żarty. Ty sądzisz, że powinny być dopasowane do jakiejś sytuacji :-) / TixTom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich, facet chce ci obniżyć poczucie wartości bo jest zakompleksionym k*****m , tak robi większoś Polaków bo są nieudacznikami , to podchodzi pod znęcanie psychiczne, możesz go zaskarzyc. Twoja reakcja jest słuszna nie próbuj go usprawiedliwiać, bo za jakiś czas się lrzyzwyczaisz do takiego traktowania i wytzymasz nawet to że cię zdradzi albo uderzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.00 To u was w psychiatryku mają internety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się odzywa do niej w sposób pogardliwy to jest mobbing. Wiem że tego nie czaisz bo jesteś wytworem tego chamskiego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mobbingu np. należy taktyka upokorzenia nieuzasadniona krytyka zniesławienie wyśmiewanie nieodpowiednie żarty obraźliwe gesty sarkazm publiczne krytykowanie wyglądu On robi to samo tylko poza miejscem pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
Jestes dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś dziwna, pewnie lubisz jak facet mówi do ciebie ty żałosna bido z nedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą nieważne o o tym myślisz, za jakiś czas takie rzeczy będą karane grzywna , musi jednak wzrosnąć świadomość społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrym związku można pozwolić sobie na więcej, a jeśli coś ci nie odpowiada jasno go informujesz. Uczciwa rozmowa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma powodu do bulwersacji. Co innego jakby facet przyszedł do ciebie z fujarą w ręku i rzekł: Siup! Siup! Siup! W ten głupi dziób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli by tak do tego podchodzić, to ludzie wogóle nie powinni się do siebie odzywać. Taki sztywny sposób bycia, jest chory, zresztą autorka wie, że to żarty, żarty te i inne, są na porządku dziennym, tylko trzeba z domu wychodzić, czy ze znajomymi trochę pobyć i nie Demonizować. Zresztą to jest obustronne, tylko wystarczy, że się rozumieją. Dodawanie czegoś, żeby sobie przyznać rację, dla poparcia swojego chorego sposobu bycia, jest żałosne, tak jak niezrozumienie zwykłych żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma być żart? Żart z reguły jest śmieszny. Obrażanie kogoś może być śmieszne tylko dla psychola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupim hujem. Śmieszy cię to debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kontekstu wynika, że autorka nie zwraca się w podobny sposób do niego i że ja to boli, ponieważ nie rozumie jak można się tak zwracać do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś To ma być żart? Żart z reguły jest śmieszny. Obrażanie kogoś może być śmieszne tylko dla psychola X Skoro było powiedziane żartem, to inaczej tego się nie odbiera jako żart. Twoje sztywniactwo, zawsze będzie cię kierować na obrażanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe jest również to że w ten sposób zwracają się mężczyźni do kobiet nie na odwrót. Nie tylko nie macie szacunku do kobiet ale na każdym kroku wybielacie swoje chamstwo, niedojrzałość i nieudacznictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś Jesteś głupim ch*jem. Śmieszy cię to debilu? X Tak się zwracasz na co dzień, do lustra. No i prawidłowo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma sztywniactwo do tego?. Sam jesteś sztywny i ograniczony, nie po to dziewczyna założyła wątek żeby się pochwalić wyszukanym poczuciem humoru swojego partnera tylko utwierdzić się że jej zranione uczucia są naturalne. Zamiast stanąć w obronie kobiety bierzesz stronę gbura , sorry jesteś zwykłym śmieciem nie wartym spluniecia, miło ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś Z kontekstu wynika, że autorka nie zwraca się w podobny sposób do niego i że ja to boli, ponieważ nie rozumie jak można się tak zwracać do drugiej osoby. X No i po co kłamiesz? jak każdy może przeczytać co autorka napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zaprzeczeniem męstwa i honoru po prostu jesteś homoseksualista mentalnym. Zakonotuj sobie że do kobiet się tak nie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś Co ma sztywniactwo do tego?. Sam jesteś sztywny i ograniczony, nie po to dziewczyna założyła wątek żeby się pochwalić wyszukanym poczuciem humoru swojego partnera tylko utwierdzić się że jej zranione uczucia są naturalne. Zamiast stanąć w obronie kobiety bierzesz stronę gbura , sorry jesteś zwykłym śmieciem nie wartym spluniecia, miło ci ? X Miło mi poczytać takiego Debila/ki, kretyna/ki która teraz szmaci się, próbując obrażać i jak wcześniej napisałem, dodawać do tego co autorka napisała. Taka jesteś patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jesteś zerem, męska c**a. Autorki te prymitywne teksty raczej nie ucieszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś Jesteś zaprzeczeniem męstwa i honoru po prostu jesteś homoseksualista mentalnym. Zakonotuj sobie że do kobiet się tak nie mówi X Ty jesteś zaprzeczeniem swojego własnego bytu. Twoja głupota aż poraża i widać jak na dłoni, że nie macie z ludźmi do czynienia. Tworzycie jakieś wielkie historyczne wydarzenie i to w taki prostacki, nijaki sposób, taki sposób, jaki jest wasz sposób bycia. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to jesteś ty, takiej kultury niskich lotów nie uświadczysz u dobrze wychowanych mężczyzn. Nie masz pojęcia o honorze , twój szowinizm bierze górę nad zdrowym rozsądkiem , współczuję dziewczynie o ile taka posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś zaprzeczeniem swojego własnego bytu. Twoja głupota aż poraża i widać jak na dłoni, że nie macie z ludźmi do czynienia. Tworzycie jakieś wielkie historyczne wydarzenie i to w taki prostacki, nijaki sposób, taki sposób, jaki jest wasz sposób bycia. Niestety. X Brednie i belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś Niestety jesteś zerem, męska c**a. Autorki te prymitywne teksty raczej nie ucieszyły. X Polegasz na raczej nie ucieszyły, ale ważniejszy jest dla ciebie swój własny rynsztok, który tu demonstrujesz, jako dno, które cię określa jako zwykłego/kłą szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata męska zawsze jest tchórzem i nie broni kobiet. Ty jesteś szmata, mamusia z tatusiem nie dali wzoru do nasladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cechy szmaty: Tchórzostwo, szyderstwo, arogancja, kompleksy kompensowane obrażaniem kobiet. Nie masz ani jednej cechy mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×