Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtoja321

Czy każdy facet skorzysta z ''okazji '' ?

Polecane posty

Gość gośćtoja321

Mianowicie, czy kazdy facet bedacy w związku ( zakładając, że mocno kocha partnerkę ) widząc kobietę, brzydko mówiąc, rozkładającą przed nim nogi - skorzysta ? Jak to jest, moze wypowiedzieć sie jakiś mężczyzna ? Tylko proszę bez chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... nie szukałem nigdy takiej okazji, ale niewykluczone, że bym skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie mnie tez to interesuje, jak to jest? A facet który gardzi łatwymi kobietami, "chętnymi" małolatami czy tez skorzysta majac okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzysta,bo oni maja podwojna moralnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem ciekawa... Ale cos czuje, ze nie ma niewiniatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm. Jeśli nie wyjdzie mi z moim obecnym partnerem, to będę sprawdzać na innych, czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako facet mówię, że nie. Nie każda ci się podoba, nie do każdej ci staje- że tak powiem są okazje przed którymi się ucieka. Poza tym to zawsze jest ryzyko, nawet nie ciąże, czy to , ze sie żona dowie, ale że panna po seksie nie będzie sie chciała odczepić. No jednym słowem, to nie tak wielka przyjemność i rozrywka żeby potem kłopoty znosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
Ale naprawdę ? Kochając swoją partnerkę, z którą chcielibyscie spędzic reszte zycia ? Widząc gołą pizdę chcielibyscie zatracić wszystko co kochacie, dla kilkuminutowej przyjemnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
Nie chce być niemiła ale widze, że wypowiadają się kobiety - owszem, nie zabraniam :) Ale chodzi mi o punkt widzenia mężczyzn. Bo boje sie, że zaraz zlecą sie zdradzone, nieszczęśliwe żony/dziewczyny które wrzucają wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
dziękuję panom za wypowiedzi, kobietom też - udzielajcie sie wszyscy, tylko chodzi mi o to, zeby skrzywdzone kobiety nie wypisywały '' tak zdradza'' ''kazdy'' itd itp. Nie każda sie podoba, ale wiecie, czasem w grę wchodzi alkohol, chodziło mi też o to, że faceta może uwieść, prawda ? Czy On ( nie mam namysli facetów znudzonych związkami ) byłby w stanie odmówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
ooo i jeszcze jedno pytanie, czy po takim numerku potrafilibyscie do niczego sie nie przyznać ? Przejść do porządku dziennego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobieta, która jest w związku, do której zagadałby Domogarow nie skorzystałaby z okazji? Sama sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda sie podoba, ale wiecie, czasem w grę wchodzi alkohol, chodziło mi też o to, że faceta może uwieść, prawda ? no wiesz, ja nie piję tak, żeby nie wiedzieć z kim idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
Nie skorzystałabym, nie chce wrzucac wszystkich do jednego wora, jak juz napisałam. Ani urazic mężczyzn, są takze uczuciowi i wrażliwi, ale jednak ponawiam pytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jako facet mówię, że nie. Nie każda ci się podoba, nie do każdej ci staje- że tak powiem są okazje przed którymi się ucieka. " xxx Czyli zrezygnowałbyś, bo Ci się nie podoba, a nie dlatego, że kochasz swoją partnerkę? Bo kłopoty, a nie bo kochasz inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
nie chodziło mi o upijanie sie do nieprzytomności, po prostu o rozluźnienie atmosfery, sami wiecie jak teraz jest, swiatem rządzi seks.. to co dzieje sie na imprezach itd . Nawet na wyjazdach integracyjnych, albo wyjazdach mężczyzn za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od faceta , każdy jest inny . Jeden skorzysta z okazji inny nie , tak jak i kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet, ale kobiety wolą chamskich i agresywnych badboyów, więc c***ewnie by skorzystali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobieta, która jest w związku, do której zagadałby Domogarow nie skorzystałaby z okazji? Sama sobie odpowiedz. - a kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wiem kto to domogarow- moglby nawijac i cala noc, mnie by nie ruszyl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Google grafika podpowiedziało mi, że to aktor, który grał Bohuna w Ogniem i mieczem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domogarow zagrał Bohuna- wysokiego, przystojnego, agresywnego, psychopatycznego mordercę, który był romantyczny tylko dla jednej kobiety- kilka innych zgwałcił i utopił. Kobiety go pokochały po tej roli. Oto jego zdjęcie: http://1.fwcdn.pl/blog/156507/392475.1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facec***iszą, że by nie skorzystali a Autorka dalej się upiera- A MOŻE JEDNAK? Piszą, że nie to znaczy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część skorzysta a część nie. Co to za gdybanie :)? tak samo jak niektóre kobiety polecą na przystojniaczka a inne będą wierne swojemu mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a propo wierności kobiet: robili badania genetyczne w Polsce i okazało się, że co 10 dziecko jest wychowywane przez nie swojego ojca, a w Wielkiej Brytanii co trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
no ja wiem, że nie każdy - pytam konkretne przypadki na forum :) I od czego to mniej więcej zależy, bo przecież również zdarzają sie kochający na codzień mężowie ktorzy nie mają problemu z prowadzeniem podwójnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Facet 32 lata oczywiście ze bym skorzystał, z reszta skorzystałem parę razy. Dlaczego - miłość a seks nie ma nic wspólnego, ja nawet nie pamiętam jak one wyglądały wiec o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
Aha, czyli jesteś z tych ktorzy nie wiedzą co to kręgosłup moralny ? Jak tak można, potrafiłeś po tym wszystkim spojrzeć swojej kobiecie w twarz ? Tego nie rozumiem, dla mnie seks bez uczucia to nie jest seks, a seks z uczuciem to coś co mam z ukochanym mężczyzną, więc nie potrzeba mi wtedy odskoczni, bo wszystko czego potrzebuje mam, a pozbzykanie 5 minut przy dobrych wiatrach ? To jest nic. Niemniej jednak dziękuję za odpowiedź, liczy sie szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×