Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtoja321

Czy każdy facet skorzysta z ''okazji '' ?

Polecane posty

Gość gość
nigdy bym tego nie zrobił, oczywiscie gdyby kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz trochę wyidealizowany obraz świata, zapewne uważasz ze wszystko jest super w Twoim małżeństwie a być może dokładnie w tym samym momencie Twój mąż ma inne zdanie. Ja wolę być "swinia" ale umrzeć szczęśliwy niż być przykładem moralnym a być sfrustrowany. Mam fajna żonę, ale seks jest kiepski i tyle. Ona nie widzi problemu wiec na zmianęnie mam cco liczyć. Co zrobiłabym na moim miejscu, tylko bez takich prostych rozwiązań typu rozstać się. Jeśli masz inne rozwiązanie chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja321
Męża nie mam, chłopaka :) Nie mam pojęcia, ale powiedz mi co to w Twoim mniemaniu jest kiepski seks? Wiesz dla kazdego to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiepski seks dla Pana powyżej to znaczy pewnie tzw. klasyczny seks. On chciałby zapewne oral, anal i te sprawy, a jego zona tego nie lubi, dlatego bzyka na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć tu nie ma nic do rzeczy. Czy mężczyzna czy kobieta, jeśli nie szanuje partnera to skorzysta z okazji. Taka prawda. Jak związek jest nudny i wypełniony rutyną, to przychodzi moment, że się szuka rozrywki. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak nie popasc w rutyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
wulgarnie bym odmówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem singlem i skorzystałbym z każdej okazji, nawet gdyby to była mężatka mająca troje dzieci :) Włożyłbym jej do pupy i zerżnął analnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Do wyżej. Wiedziałbyś jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewyzytym prawikom dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pan z wczoraj. Akurat anal i inne wymienione nie są problemem dla nas wręcz normalne. Chodzi o coś innego. Moja żona od dnia porodu a minęło już 5 lat, systematycznie zabija w sobie kobiecość. Libido spadło jej diametralnie. I nie zgadzam się jako człowiek aby ktoś odebrał mi radość z seksu, najbardziej naturalnej rzeczy na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet ma kochaną dbającą o siebie kobietę to po co ma się rozglądać za innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli ona jest zadbana, nie odmawia seksu ? powiedzcie co to jest według was kiepski seks ? Jak odmowi facetowi anala to co ? pojdzie do innej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
to zależy jak bardzo urodziwa jest ta dziewczyna która rozklada nogi.. Poza tym ważne czy w jego malzenstwie sie uklada , jeśli nie to wiadomo , ze droga do zdrady szybsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nigdy nie mów, nigdy" tyle w temacie a zasady, coraz więcej ..no po to są by je łamać ..a czy okazja ,czy inny czynnik na to wpłynie... każdy , każda może to wytłumaczyć :) różnie bywa w związkach ,małżeństwach... to coś prawie na zasadzie okazja czyni złodzieja ,ale by z tego skorzystać mają inne czynniki wpływ...zawsze może się zdarzyć zarówno mężczyznie jak i kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziw/kę to sam siebie traktuj. nie każda to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego nie opłaca się być wiernym będąc z facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być wierną*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście każdy facet lubi co innego. I właśnie też się zastanawiam nad sensem bycia wierną swojemu facetowi. Skoro większość z nich skorzystałaby w sprzyjających okolicznościach bez wahania to i ja chyba zacznę robić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tydzień temu super blondyna(długoletnia koleżanka, 32l) w mini ,dekold niby żartem ,,usiadz mi na kolanach, usiadłem szepcze mi do ucha wiesz ze lubię sex wiesz jakie mam fajne stroje, pielegniarki,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:15 przecież ktoś ta okazję musi im dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mów za siebie, cwelu. nie każdy facet jest chorym sadystą i lubi brutalność. poza tym są i kobiety dominujące, mam rozumieć, że jeżeli w tej sytuacji facet nie pozwoli zrobić z siebie uległej szmaty to ona ma przyzwolenie na zdradę? hah. jak ci nie pasują preferencje partnerki to znajdź sobie inną. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do 15:15 przecież ktoś ta okazję musi im dawać" No i? To nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominujące tez są fajne a Twoje ostatnie zdanie może być podsumowaniem tematu.( i usprawiedliwieniem zawartej w niej tezy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro chcesz nie być wierna i zdradzać chłopaka a zapewne uważasz się za porządna kobietę to facet który cię kiedyś przeleci stwierdzi ze przeleciał taka porządna dziewczynę czyli to chyba normalne że się zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie lubisz być od czasu do czasu potraktowana jak d***** przez swojego faceta- musisz od czasu do czasu podzielić się facetem z d****a" xxxx tak, tak, a jak kobiecie nie będziesz dawał kasy na różne zachcianki to musisz podzielić się nią ze sponsorem, którego wtedy sobie znajdzie :) idąc tym tokiem myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam "partnerkę" nie "kochankę" tłuku, więc czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie nie każdy. To prosta analiza: jak ma fajny związek, wspólne płaszczyzny z partnerką, na seks itp nie narzeka to ryzyko straty tego dla jakiegoś przelotnego numerku jest zbyt duże. Wg mnei w bok skaczą albo popaprańcy albo tacy co im się ich związek nie podoba (nie twierdze, ze to wina kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15 25 to chyba oczywiste, każda kobieta zostawi faceta długotrwałe bezrobotnego, chyba że starsza to stwierdzi ze jakoś do śmierci dociagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×