Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexx09

Czy mam duże wymagania co do wyglądu faceta?

Polecane posty

Gość alexx09

- wzrost minimum 185 cm - kolor oczu najlepiej brązowy lub zielony - brunet lub szatyn, długość włosów czy fryzura bez znaczenia - twarz bez znaczenia - ubiór: nie lubię jak ubiera się na sportowo, raczej coś w stylu glany/martensy, kurtka skórzana, koszulka, jeansy. Może być elegancko, byle nie na sportowo - broda/kolczyki/tatuaże etc mi nie przeszkadza, byle z umiarem Serio mam duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogromne, zacznij moze szukać w jakimś żurnalu, moze jakiś model akuart bedzie prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
Bez znaczenia czy prawiczek czy nie. Pytam tylko o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, 185 cm wrostu ? szukaj wsród murzynó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
Sorki, ale mój ojciec ma 185 cm, a mój brat 194, więc nie wmówisz mi, że 185 to jakiś rzadko spotkany wzrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zacznij już teraz pracować jako sprzątaczka w klubie koszykarskim, bo inaczej będzie trudno znaleźć na dłużej wolnego 185 cm samca o ile nie jesteś dużo powyżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 184 MOŻE BYĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
No cóż, mój brat należy do klubu sportowego więc znam mnóstwo chłopaków 190-200 cm, ale oni za młodzi dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełnieniam wszystko poza wzrostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
@inaccessible89 ale Ty pewnie jesteś zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełniam wymagania tyle, że mam jedną uwagę patrzysz jak każda na twarz i ma się tobie podobać więc proszę nie ściemniaj, bo nikt nie uwierzy w te bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś napisać, że ma wyglądać jak model i zachwycać każdą panią na przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
gość dziś Nie zwracam uwagi na twarz, jedynie na oczy i włosy u faceta, natomiast nie przywiązuję dużej wagi do tego jakie ma usta, nos itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisałaś moje marzenie(oczy zmieniłabym tylko na niebieskie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
@gość dziś Napisałam to czego wymagam :) Nie wiem co dla Ciebie znaczy "model", dla mnie nie musi być przystojny, ale musi być wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alexx09 dziś Musi być niewiarygodnie przystojny zachwycać każdą kobietę. Takie mają wymagania dzisiejsze kobiety na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania standardowej kobiety: Wysoki brunet z ciemną karnacją z włoskami do góry, wyrzeźbiony z 7% tkanką tłuszczową, z bardzo ładną twarz, idealna, cerą, który ubiera się jak na rewie mody, ma nieziemski uśmiech, licówki za kilka tys zł, chodzi do kosmetyczki co tydzień, dba o siebie nadmiernie i siedzi przed lustrem min 1h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx09
gość dziś Tylko, że ja nie jestem dzisiejszą kobietą i ma całkowicie inny gust niż większość moich koleżanek :P Wysoki facet to podstawa, nawet jak z twarzy jest przeciętny, to wzrost i postura sprawiają, że dla mnie już z automatu jest przystojny. Niscy faceci mają troszkę przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alexx09 dziś Nie przecietny tylko bardzo przystojny nie spotkałem ani jednej kobiety, która by nie wymagała takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają ten sam typ faceta tylko ciacho dla nich się liczy nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia idiotka. Pewnie sama kesyes krowa 180 to sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spełniam dwóch wymagań.nie jestem metalem czyli brudasem więc nie chodzę w glanach.nie jestem też debilem i nie mam tatuażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×