Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy obiektywnie przystojny chłopak moze zakcohac sie w brzydkiej

Polecane posty

Gość gość

dziewczynie,z tego co czytam kobiety moga sie zakcohac w brzydalach niby miłosc jest slepa ale ciezko mi w to uwierzyc zeby przysrtojniak ktory mzoe miec ladna zakcohał sie w obiektywnie brzydkiej kobiecie powtarzam OBIEKTYWNIE BRZYDKIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejmasogrejdi
mozliwe. mi sie zdarza czesto zauraczać brzudalami , bo np. maja ladna linie żuchwy albo inteligencje czy fajny glos, takze mozlwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem paskudna (w makijażu wyglądam średnio) i mam przystojnego faceta Fakt, faceci mnie nie podrywają , nikt na mnie nie patrzy, wiec dobrze z moja uroda nie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na inteligencje i glos to mozna poleciec ale na linie zuchwy to zboczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że może :) To po prostu zależy od danego chłopaka. Dla niektórych najważniejszy jest wygląd zewnętrzny, dla innych wnętrze. Nie ma naukowo potwierdzonej reguły, która mówi, że przystojni mężczyźni zakochują się tylko w przystojnych kobietach. Trochę głupie to pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo prawdopodobne bo przeciez wie ze stac go na ladna kobiete ale w zyciu wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to kobiety kochają się tylko w przystojniakach. To już prędzej facet zakocha się w brzydkiej, niż kobieta w brzydkim. Kobieta w brzydkim zakocha się wtedy, jeśli jest kryminalistą, którego boi się pół miasta i tylko wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc jest slepa i glucha, dlatego wszystkie p********ie i swoim ideale, czy to babskim czy meskim, mozna o kant d**y rozbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak mam swoj okreslony typ linii zuchwy i zawsze mnie rusza jak facet taka ma. poza tym ktos dobrze napisal, na weselach to widac- obiektywnie brzydkie laski maja nieraz niezle ciasteczka u boku, wiec jednak milosc bywa slepa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , ze może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny ma taki sam mózg jak brzydki wiec jak coś zaklika to może. Sęk w tym czy podejdzie do takiej brzydkiej i będzie chciał ją poznać? Bez tego się nie zakocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta wybiera faceta, ktory ja wybierze! Faceci sa zainteresowani tylko tymi kobietami, ktore sa nimi zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój pies ma koszary
No ale ta dziewczyna musi czymś nadrabiać wybitnie żeby on ją chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sZEJMAGROSEJDI A SKAD JESTEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zależy jaka to brzydula ;) w brzyduli zrobionej tzn. jakieś korekty chirurgiczne, makijaż itp. może, taka kobieta może sie podobać sie seksualnie i wizualnie , mimo , ze jest brzydka, nikt jej nie podrywa, nie dostaje lajków na fejsiku (stad wiem, ze brzydka, ładne wzbudzaja wiecej zainteresowania, ciagle im ktoś to mowi, a mnie nikt poza moim facetem) w buraku z wiochy, który szczeka jak zobaczy mascare to raczej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze jest to bardzo trudne ,nawet jesli mu sie podoba głos czy charakter to do konca nie będzie to ta miłosc jak juz to kazdy facet zakcoha sie w 100 proc tylko w ładnej zgrabnej autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda najprzystojniejszy facet na świecie, badania naukowe tego dowiodły: https://zapodaj.net/dd38c3925dc2f.jpg.html I takie ciacho nigdy nie startuje do żadnych pasztetów. Tylko górna półka. Laski 11/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejmasogrejdi
no to trzeba dbac o siebie. pieniazki wydawac by jednak nie byc brzydula. wszystko to jest kwestia kast :) jestem z pld kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale niektore kobiety sa tak brzydkie ze makijaz nic nie da,ze slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 Zauroczy się, zainteresuje się szybciej, uroda się wyróżnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:40 w brzyduli sie predzej zakcoha czy w ładnej zgrabnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:40 Takie tez sa ;) typowy brzydki typ urody dziewuchy ze wsi , małej , krępej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:41 Ty jestes tepa autorko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejmasogrejdi
a to juz moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejmasogrejdi
gość dziś Niestety ale niektore kobiety sa tak brzydkie ze makijaz nic nie da,ze slaska? XXX Makijaż coś mi daje, da ale trzeba grubo szpachlować, z Krakowa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad mam wiedziec jak napoisales/as że predzej sie zakocha w takiej bo uroda sie wyroznia ale napisaleas/es czy w tej brzyduli /grubasce czy ładnej zgrabnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pojsc kilka razy do makijazystki i bedziecie wygladaly ok. Brzydkie kobiety sa za brzydkie na krotkie wlosy, jak mi fryzjer kiedys obcial do szyi to wygladalam na 40 lat. Mam 25 . Tylko dlugie dla brzydkich. My nie mamy tego pazura ;) czy ladnego wyrazu twarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest brzydka to czy dlugie czy krotkie to i tak wyglada jak czarownica nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×