Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniquid

Czy są tu jakieś normalne matki??????????????????

Polecane posty

Czy tylko sfrustrowane, niemiłe pseudo matki Polki, które krytykują każdego, kto nie poświęca 24h na dobe swojemu dziecku i nie postępuje w taki sam sposób jak one??? Chciałabym sie dowiedziec, czy sa tu jakieś normalne, miłe mamy, które mają też zainteresowania, pasje, lubią czasem gdzieś wyjść, a nie siedza cały dzień z dzieckiem w rozciągniętych dresach oglądając modę na sukces???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych ci tutaj
jak na lepakrstwo. Tylko czekają na to by przygadać komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdas
Ale tato wygląda conajmniej dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spózna mi s.
Tu sa tylko takie matki które maja czas wykapac codziennie dziecko . ale tobie takie nieodpowiadaja syfiaro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych ci tutaj
* lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslałam
że Modę na sukces ogladają tylko stare baby po 50/60 :-D Naprawdę te młode co sa młodsze niz sam serial oglądaja go?? Społeczeństwo głupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spózna mi s.
jezdem idealnom matkom Polkom i bijcie mi poklony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katherines dziękuę:) Chciałam nawiązać kontakt z kobietami, z którymi naprawde można o czymś porozmawiać, a nie tylko o dzieciach cały czas. Na innym topiku matki Polki nazwały mnie brudaską, bo powiedzialam, ze kapie dziecko co 2 dni. A co dzień je podmywam szybciutko. Nie mam czasu tak, jak one na godzinne kąpiele i zabawy w wodzie, bo pracuje 12h dziennie. Zostałam wyzwana od złych matek itp.. żałosne te kobiety są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spózna mi s.
A ty zwyzywałaś od : Pewnie jesteście niedowartościowane, tłuste i brzydkie, a Wasze zainteresowania ograniczają się tylko do kupek dziecięcych, bo w żadnym innym temacie nie macie nic do powiedzenia. Zastanów się nad sobą i nie wylewaj żalów na innym topiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Nie wiem czy jestem normalną matką. Niedawno się dowiedziałam na forum, że jednak nie :P Nie przejmuj się tymi \"normalniejszymi\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie cooo
zauważyłam ,że tutaj nazwanie kobiety \"wyrodną matką\" przez te \"idealne\" jest jednak w rzeczywistości komplementem. to znak, ze z tymi \"wyrodnymi\" wszystko dobrze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
źle wybrane forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu może jakieś pracujące mamy? jak łączycie macierzyństwo z pracą i prowadzeniem domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem studiująca i zarabiajaca mama 5 miesiecznej łobuziary:) i mam gdzies obelzywe komentarze, mala jest zdrowam wesola i sliczna, mimo ze od 3 miesiaca je gotowane przeze mnie zupki:D mało mnie nie ukamienowali na kafe za to :D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajcie sie
tym pseudoidealnym mamuskom, tylko czekają by komuś dokopac.:P widac, musza odreagowac wlasne frustracje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freydis 🖐️ No właśnie mnie też prawie żywcem zjadły, jak napisałam że pracuje. Zaraz sie komentarze posypały, że nie mam czasu dla dziecka itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zobaczcie jak mało was
jest. reszta to same nawiedzone.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
nie ma, wszystkie normalne wyemigrowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo do nich nie dociera
że liczy sie jakosc czasu poswieconego dziecku a nie ilośc, pusza sie tym, ze siedza z dzieckie 24 h/dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, i po co w ogóle ci to dziecko, jak nie masz dla neigo czasu:D:D:D: nie przejmuj sie bzdurami:) ile masz lat?zauwazylam pewna prawidlowosc, ze najbardziej zajadle tepione sa mlode mamy, takie jak np ja, 22 lata...ale dla mnie te wszystkie ideały nie są autorytetem, mam mame, ktora wychowala trójke dzieci i to na jej zdaniu polegam...a ona nie ma do mnie zastzrezen...ile latek ma Twoje slonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słonko ma 3 latka. To już duża panna:) Mam 28 lat. Co studiujesz Freydis? Na którym roku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3rok filologii polskiej:) Nie mogę się juz doczekać jak moje Kasiątko zacznie zadawac 1000 pytań na godzinę i psocić:)Fajową masz córę, wyglada na szczesliwe dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kończysz już w tym roku na licencjacie, czy bedziesz robic mgr? Ja mam licencjat z pedagogiki. rzeczywiście dzieci później zadają tyle pytać. Moja mała jest bardzo rozgadana, oczywiście tylko w domu, bo jak gdzieś wychodzimy jest dość nieśmiała, szczególnie w stosunku do facetów. Nie chce nawet podać rączki na przywitanie żadnemu facetowi, prócz tatusia. Nie wiem od czego to zależy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pseudonimu - migotka
Wydaje mi sie, ze mamy jakich poszukujesz, nie przesiaduja na kafeterii, bo najzwyczajniej w swiecie - nie maja na to czasu. Rzeczywiscie na tym forum sporo watkow zwiazanych badz to z macierzynstwem badz z prokreacja. Ja jestem w siodmym miesiacu - pisze to z pracy - na dzis juz wlasciwie skonczylam i buszuje chwile po sieci - przyznaje Ci racje - sporo tu mam zaangazowanych - wypelniajacych misje. Tez mi sie czasem wydaje, ze niewiele jest mam pracujacych...ale moze to zludne wrazenie, bo wlasnie te pracujace nie maja czasu na kafeterniane pierdoly - . Moze jak nie chcesz gadac o dzieciach, to po prostu szukaj watkow nie dla mam, tylko tematow, ktore Cie interesuja...piszesz, ze chcesz pogadac o pasjach - to wklep jakies slowo klucz dotyczace Twojej pasji i znajdziesz odpowiednie watki - niekoniecznie pisane przez mamy, aktywne mamy, czy niedoszle mamy. Ja w swojej niecheci do maminego towarzystwa zrezygnowalam ze szkol rodzenia i tym podobnych historii -w pracy na szczescie nikt oprocz mnie nie jest w ciazy, wiec nie musze na okraglo debatowac nad lozeczkami, wozkami i porodami- tez juz czasem nie moge tych nawiedzonych komentarzy. Ale zapewniam Cie - na pewno normlne mamy gdzies tam istnieja :)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×