Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanie

czy to prawda??

Polecane posty

Gość zapytanie

czy to prawda, że kobiety w doborze przyjaciółek, koleżanek często kierują się urodą, tzn wolą być otaczane i pokazywać się gdzieś z kobietami które wg nich są od niech mniej atrakcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka...
Nie to nieprawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem
u mnie tak nie jest... nie wiem jak u reszty, ale wiesz... byc moze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam
no wiec ta teoria jest bez sensu - bo przeciez kazda znajomosc czy przyjazn ma dwa 'konce', no wiec nawet jesli zalozymy, ze moje znajome sa mniej atrakcyjne ode mnie (chociaz nie sa), to wtedy ja -ich znajoma bede atrakcyjniejsza od nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest odwrotnie..hmm.może nie tyel odwrotnie co ciut inaczej gdyż lubie sie \"pokazywać\" z dziewczynami ładnymi a nawet pięknymi o zupełnie innym typie urody niż ja-np mam ciemne dlugie wlosy jasnoniebieskie oczeta i mleczna karnacje a lubie gdy towarzyszy mi kolezanka blondynka o ciemnej karnacji i orzechowych oczach wydaje mi sie ze to wizualnie ladnie wyglada i w ten sposob eksponuje sie niepowtarzalnosc i oryginalnosc zarowno moja jak i koleznki..MOJA TEORIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja jestem jakaś nie tego
bo zawsze mam ładniejsze koleżanki ode mnie przynajmniej ja uważam, że są ładniejsze ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często wybiera się osobę podobną do nas wizualnie. Ale żeby brzydszą...? Nie sądzę, aby to była jakaś reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×