Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM

CZY U WAS W DOMU TEŻ W POKOJACH MACIE OBRAZY DUŻE Z MATKĄ BOSKĄ ALBO JEZUSEM?

Polecane posty

Gość TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniionaa
nie mam zadnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam.mam tylko 1 maly obrazek ktory dostalam od prababci jak sie urodzilam. obraz przedstawia matke Boska karmiaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludku
mamuniu, nie, nie nie...żadnych takich krzyży i matulek zawsze dziewic :))) oczywiście z szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojnhggv
Juz bardzo dawno powyrzucałam z domu takie obrazy i krzyze,moja matka az rece załamywała,ze grom z jasnego nieba na moj dom padnie.Jakos nic mi sie nie stało jak powyrzucałam to badziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka w salonie ma na scianie duzy krzyz i figorke Matki Boskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little black angel
ja mam i w każdym pokoju nad drzwiami krzyżyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM
pytam bo u mnie w pokoju mam chyba ze cztery takie święte i trzy krzyże na scianach.a w dużym pokoju rodzice maja takie wielgaśny na ścianie strasznie stary z matką boską częstochowską !!!!i wiem ze to grzech ale strasznie stary i brzydki ten obraz i mowie nieraz by wymienili na ładniejszy i mniejszy ale oni nie bo to grzech zdejmować....nie da sie przetłumaczyć im tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nawet kilka
ale nie na całą scianę tylko takie malutkie zgrabne i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie mam
i nigdy nie miałam Nad drzwiami wejściowymi do mieszkania wisi mały krzyżyk (jestem katoliczka wierzącą i praktykującą) bo wydaje mi się, że u nas w Polsce to taki stary zwyczaj, tradycja ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK Z CIEKAWOSCI PYTAM
no ja tez jestem za ale po co kurcze robić z pokoju kościól..na kazdej scianie u nas wisi obraz swiety i krzyże..czasem sobie mysle ze mieszkam w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalosnefggg
bo twoi starzy robią to na pokaz zeby każdy widzial jak są pobożni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgfhstyhtsyj
ja ma matkę boską figurkę i obrazek jezusai krzyżyk i mi ti nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam, bo nie czuję takiej potrzeby. Nie jestem wzorową katoliczką :) Tylko w aucie mam nad lusterkiem mały srebrny krzyżyk, który 30 lat temu moim rodzicom poświęcił JP2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez katolik
nie modli sie do obrazu (to grzech) tylko do Boga i twoi rodzice jeżeli są katolikami powinni o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifffff
ale na obrazie jest Bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLa2000xDD
w moim pokoju mam od komunii :D a w domu trochę mamy, ale to pamiątki po pradziadkach i pamiątki z różnych miejsc świętych, moja kuzynka jest strasznie religijna, działa w różnych stowarzyszeniach i nam przywozi jak na pielgrzymki jeździ :P nie jesteśmy zbyt wierzący, ale wieszamy, żeby jej smutno nie było XDDD no i trochę tego się uzbierało, nawet kilka ikon z wizerunkiem świętych O.O a u mojej babci, to normalnie masakra XDD kościół z domu robi XD nie dość, że w 1 pokoju ma na ścianach chyba 6 obrazów świętych, to jeszcze do tego masa figurek i obrazków wszędzie gdzie się da O.O masakraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uprawiają seks przy tych obrazach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na obrazie czy nie Bog widzi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny obciach
nie mam w domu żadnych kretyńskich ,obciachowych obrazków jakiś tam matek śniętych czy świętych,nie mam też tych dwóch patyczków zbitych gwoździkiem pod kątem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach to bedzie jak umrzesz.:OWiedy inaczej zaspiewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mały obrazek Anioła Stróża, ale takie jakby wyryte w drewnie to jest, jakiś wujek mamy zrobił mi to z okazji chrztu - całkiem ładne, estetyczne, więc wisi. I mam jeszcze obrazek z I komunii. Wiszą obok siebie, w takich miejscach, że nie rzucają się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w centralnym miejscu ikone z Matka Boza i krzyze nad drzwiami.Nie wstydze sie tego w co wierze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wyszla dyrektywa unijna że trzeba wywalić wszystkie świ/ ęte obrazy a na to miejsce powiesić slit focię faceta w koronkowej sukience i tipsami? Bedą zamykać za posiadanie ? 2 lata za posiadanie,5 za używanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doraaaaaa
chyba cie pogielo. czesc tej "sztuki" sakralnej mnie przeraza. szczegolnie jakies stare obrazki itd- predzej do straszenia dzieci niz dawania otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×