Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dama nowy film o Marii Kaczyńskiej 8 kwietnia w Gazecie Polskiej

Polecane posty

Gość gość

Źródło niezalezna X Polska miała wielkie osobistości i państwo Kaczyńscy nimi byli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę polemizował z powyższym postem. x Przykro mi z powodu jej śmierci. x Szanowałem kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co polemizować. To byl jak na razie najlepiej wyksztalcony i najlepszy prezydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie ma co polemizować. To byl jak na razie najlepiej wyksztalcony i najlepszy prezydent<<< x O zmarłych źle się nie mówi, więc nie będę z Tobą polemizował. x Jego żony zawsze było mi żal :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl do tej pory najlepszy. Chocby to ze trafnie przewidzial dzialania Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Byl do tej pory najlepszy. Chocby to ze trafnie przewidzial dzialania Rosji.<<< Nie prowokuj :D. x Ja nie jestem jego wyznawcą więc nie zwykłem pluć na groby ludzi, szczególnie podczas ich pogrzebu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo Kaczyńscy to była najlepsza Para Prezydencka po 89r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Państwo Kaczyńscy to była najlepsza Para Prezydencka po 89r.<<< Jak chcesz, to sobie w to wierz. x Skasowałem to, co napisałem, bo zmarłym należy się szacunek. Poprzestańmy więc na tym i zakończmy temat :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 to ten co zaprasza na krakersy i ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 to gorący zwolennik Bula, Shoguna i Nadzieji, więc jemu nie ma co tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 to ten co zaprasza na krakersy i ciastka<<< Dzisiaj jedliśmy jabłecznik i świeżutką roladę z bitą śmietaną :D. Jakoś nikt nie narzekał :D. A krakersów i niektórych polityków zwyczajnie nie lubię :(. x Dziwię się, że ludzie wierzą jeszcze politykom i dają się im manipulować :(, ale to Wasza sprawa i póki nie każecie mi się modlić do Waszego bożka, to róbta se co chceta :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tak nie manipuluje jak peełoo prawda misio1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 jest przykładem że nikt tak nie manipuluje jak peełoo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nikt tak nie manipuluje jak peełoo prawda misio1?<<< Pracowałem kiedyś z pewnym ministrem i jeździłem na k-rwy z zastępcą i sekretarzem innego, więc wiem: jak wygląda polityka :(. Dziwię się, że kłamstwa, które Wam wmawiają (bez względu na opcję polityczną) przyjmujecie jako prawdę i gotowi jesteście bić się za nią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ci z tymi k....panami bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie preczy temu że Państwo Kaczyńscy byli dobrymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa partie czyste jak Ruch Narodowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bić się?Ja w żadnym wypadku a Kaczyńskich szanowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I jak ci z tymi k....panami bylo?<<< Bardzo dobrze :). Panowie jechali na k_rwy, a ja zabierałem się ich rządową furą, by dotrzeć do letniego obozu naszej redakcji. Z nimi jechałem 3 godziny, a normalną komunikacją prawie dobę. Wracaliśmy też razem i wyluzowani panowie, byli bardzo szczerzy i rozmowni :). Wiedzieli, że nie powtarzam tego, co nie trzeba, więc hamulców w dyskusji nie mieli. x Traktują Was jak durne bydło, którego czują się właścicielami lub w najgorszym razie dozorcami, a Wy zawsze będziecie w nich wierzyć :(. Tak było... jest :( ... i tak będzie :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie można głosować na te wszystkie partie i geby ktore od lat sa u koryta.. Tylko na nowych, pokornych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tylko na nowych, pokornych...<<< którzy zbieszą się zaraz po dorwaniu do koryta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Ku pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za czasy! Z byle latawicy się świętą robi(patrz księżna Diana), a z byle kury domowej matkę narodu prawie( gdyby nie Maria, matka Jezusa, to by ją koronowali na Królową Polski) Cytując klasyka: Nie róbmy z szamba perfumerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za czasy! Z byle latawicy się świętą robi(patrz księżna Diana), a z byle kury domowej matkę narodu prawie( gdyby nie Maria, matka Jezusa, to by ją koronowali na Królową Polski) Cytując klasyka: Nie róbmy z szamba perfumerii. x Dlatego z takiej szmaty jak ty nigdy nie zrobimy jedwabiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Osobiście cenię sobie bardziej len niż jedwab. Zwykłym człowiekiem jestem i nie udaję nikogo innego. Nie osądzaj innych kobiet po swojej matce. Niby to nie twoja wina, że się urodziłeś z takiej ale coś jednak po niej odziedziczyłeś, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 9,45- swiete slowa - heee he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała *****iwą córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie ze syn bronisław komorowskiego Synalek Tuska zamieszany w aferę Amber Gold, synalek Komorowskiego zamieszany w aferę SKOK-ów że aby dobrze zrozumieć sytuację w SKOK Wołomin należy najpierw nagłośnić sprawę Fundacji Pro Civili, która od początku związana była z WSI. Kownacki wskazał, że ważnymi postaciami w tej sprawie są Bronisław Komorowski, Piotr P., oficer WSI, szef Fundacji Pro Civili i SKOK Wołomin, Tomasz Lis były podwładny Komorowskiego w latach 90., a potem dyplomata. Te postaci są istotne dla opisu działalności Pro Cvili a potem również SKOKu Wołomin. To właśnie tam doprowadzono do strat rzędu setek milionów złotych. Kownacki wskazał, że modus operandi Fundacji Pro Civili oraz SKOKu Wołomin jest tożsamy. Oba podmioty działały na tej samej zasadzie, we wszystko zaangażowani byli również ci sami ludzie, związani z WSI. Celem Fundacji Pro Civili było wyłudzanie pieniędzy, zaś grupą dowodzili ludzie WSI. Piotr P. działał jako pracownik WAT, więc wiele działalności Pro Civili było ukierunkowanych na wyłudzenia z WATu pieniędzy, np. na programy komputerowe. Łącznie wyłudzono 400 mln złotych, które trafiły na Cypr. Sąd zajął się tym w 2004 roku — mówił Kownacki o działalności Fundacji, która powstała w środowisku ludzi WSI. Dodał, że Fundacja zajmowała się m.in. wystawianiem fałszywych faktur i innych dokumentów, które potem stanowiły podstawę do wyłudzanie kredytów z banków. Poseł przypomniał, że wszystko działo się za czasów, gdy szefem MON, a więc i nadzorującym WSI, był Bronisław Komorowski. Kownacki zwrócił również uwagę na zaskakujące wydarzenie związane z Fundacją. Okazuje się, że współpracowała ona również z mafią pruszkowską, co spowodowało, że ludzie Piotra P. stali się obiektem działań służb i policji. Jednak gdy mafia została rozbita, policja została zmuszona, by nie interesować się działaniami P. i jego ludźmi. Gdy Bronisław Komorowski objął funkcję szefa MON, WSI zakazało policji działania wobec Piotra P. W piśmie potwierdzono fałszywie, że P. zajmują się WSI i UOP. To jednak nie była prawda. Dzięki interwencji MON P. pozostał na wolności choć mafia pruszkowska została zlikwidowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho! już pisowskie kłamstwa!oszczerstwa. nie ma czego Polakom PIS zaoferować to oczernia i przed wyborami wyszukuje pseudoafery. widać skoro o tym wiedział a nie powiedział dopiero teraz nie o Polaków Pisowi chodzi a o tylko i wyłącznie władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niestety cała prawda a nie oszczeerstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×