Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Death to genialny zespól

Polecane posty

Gość gość
git w porządku jak najbardziej. Kasia a lubisz być w rytm przebojów tego zespołu łaskotana penisem w podniebienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) genialna to ty jestes bo jeszcze na flecie niegralaś i niepiertol jak sie pisze niegralas bo wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez powodu, po prostu mi się nie podoba, genialnym też bym go nie nazwała - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz wiedziec dokad zmierzasz to ci odpowiem:-) puki co pij mleko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię, ale ten zespół akurat mi nie pasuje. Może niektóre utwory, ale większość jest dla mnie taka-sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z forum śmieszna pochwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też, ale jest kilka zespołów death metalowych które lubię. W tym wokaliste coś chyba w jaja ugryzło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba wokal Schuldinera, i wcale nie jest taki jak mówisz, do wokalistów power metalowych sporo mu brakuje w tym zakresie :P W utworach Death jest obecny taki dziwny klimat, podobają mi się nawet teksty utworów, mimo iż nie lubie języka angielskiego, wydaje mi się mało poetycki w porównaniu do polskiego, taki prosty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Kasiaszatanistka wejdz na to forum d2jsp polska sekcja i pow******jtych prawikow blagam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nile chociażby, a ten koleś ma głoś strasznie skrzekliwy, nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze powiedz, że na raka krtani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na raka mózgu, a mówiąc ścislej zapalenie płuc spowodowane osłabieniem organizmu, jakie wywołał rak mózgu i jego leczenie. Niezbyt zabawne moim zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, mam koszmarne poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie Sory że się tak wcinam, ale "Death to genialny zespół" to za mało powiedziane, trzy ostatnie płyty, a szczególnie Individual Thought Patterns to są arcydzieła, słucham tej płyty, oczywiście z jakimiś tam przerwami od 1995 roku, tak że coś tam wiem. Generalnie nie trawię takiej muzyki, ale akurat ten zespół od pierwszych usłyszanych dźwięków zaakceptowałem w całości. Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś byłem w anglii na koncercie testament i gadałem z perkusistą po koncercie na backstagu, gene hoglanem, który wiedziałem, ze grał w death ale nie wiedziałem na jakich albumach, jak go spytałem na jakich albumach gral a on do mnie ze m.in. symbolic to się zesrałem ze szczęścia, spytałem go co się działo jak chuck na raka zachorował, to on że wszyscy wiedzieli już że umierał, palił papierosa jak z nim gadałem za 2 minuty zniknął i już się nie pojawił, miałem szczęście jak chvj bo marzyłem, żeby pogadać z kims kto znał Chucka :D. marzenie się spelnilo XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"death to genialny zespół", to za mało powiedziane generalnie nie wiem jak tu sie poruszać, tak że zainteresowanych do rozmowy o zespole Death zapraszam na mojego maila: krzysiek11@interia.pl ps. własnie słucham symbolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"death to genialny zespół", to za mało powiedziane generalnie nie wiem jak tu sie poruszać, tak że zainteresowanych do rozmowy o zespole Death zapraszam na mojego maila: krzysiek11@interia.pl ps. własnie słucham symbolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×