Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bikiniasta87

Depilacja bikini - brak seksu.

Polecane posty

Gość bikiniasta87

Chciałabym się kochać z moim partnerem nawet codziennie,ale mam problem,który mi na to nie pozwala.Otóż czuję się seksowna jedynie,gdy jestem całkowicie wydepilowana.Mam mocne,ciemne włosy,które bardzo szybko wyrastają po depilacji.Do tej pory goliłam wzgórek maszynką,ale po tej formie depilacji włosy odrastają już na drugi dzień,skóra jest szorstka,przy dotyku drapie jak męski zarost,pojawiają się ropne krosty,zaczerwienienia,a to wszystko wygląda okropnie.Dlatego też czekam po 4-5 dni,aż wszystko się wygoi by zgolić na nowo,a przez ten czas mój partner ma post... On nie rozumie dlaczego nie chcę się kochać,a ja nie chcę mu powiedzieć,bo to dla mnie dość wstydliwe.Chciałabym bardzo,móc robić to nieskrępowanie o każdej porze dnia i nocy,gdy tylko najdzie mnie ochota.Przez ten problem nie ma mowy u nas o spontanicznym seksie.Proszę was drogie panie o pomoc,jakiej metody depilacji używacie,jakich środków itd. że jesteście tam gładkie na długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
powinnaś wrzucić na luz i powiedzieć o tym facetowi, bzykasz się z nim a o takich pierdółkach nie mozesz mu powiedzieć?, ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
No i nie stać mnie na depilację laserową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
Tak,tylko tak czy siak seks nie wchodziłby w grę,bo przez cały stosunek myślałabym o tym,że jestem obrośnięta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
Ja 25,on 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę za tobą...
kobieto ogarnij się! też miałam taki twardy zarost (po kilku godzinach czuć było odrost), mimo to goliłam się każdego dnia, też golarką, trzeba dbać o czystą golarkę, często ją zmieniać, dobre nawilżenie podczas golenia (pianka, żel), po goleniu dobrze jest przetrzeć ze 2 razy wacikiem z aloesem (hydrolat aloesowy do kupienia w mazidłach, jest tani i bardzo przydatny do ciała i twarzy), ja po latach owłosionych zdecydowałam się na depilację laserową i naprawdę polecam ten zabieg, minęło kilka lat a bikini mam gładkie, żadnych podrażnień, mój komfort i życie seksualne również bardzo się poprawiły, warto wydać na to kasę ale trzeba założyć, 3,4 zabiegi więc w w-wie to koszt ok. 1500zł rozłożony na jakieś 8 miesięcy bo każdy kolejny zabieg robi się co 7-9 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monius171
ja polecam Ci wyrywanie wloskow... ktore uzaleznia! ja kocham to robic :P krosty nie wychodzą, nien szczypie, skora jest dluuugo gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę za tobą...
mówię o prawdziwych laserze a nie tej taniej epilacji, która niewiele daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
Próbowałam tych kremów do depilacji i efekt nie różnił się od maszynki prawie wcale. A tak jak mówię nie stać mnie na laser,niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz się tylko jak jesteś wygolona?Czyli jest tak,golisz się,czekasz 4-5 dni(w tym czasie się nie bzykasz),potem dalej nie uprawiasz seksu,bo już trochę zarosłaś,więc znowu się golisz,czekasz 4-5 dni itd. itd. to kiedy się bzykasz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
A to wyrywanie to chyba pochłania z 5 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
No właśnie tak co 5 dni około. :( Może dla was to nie jest problem,ale dla mnie to tak okropnie krępujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monius171
ojjj mowie Ci... wyrywanie jest mega! np jakimis dobrymi plastrami... troszke boli, no ale czego sie nie robi by czuc sie swiezo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
hmm Twój facet ma 27 lat więc myślę że ma świadomość że kobieta ma owłosienie tu i tam, chyba że wychował się na gazetach typu CKM i MTV... kurwa nie wiem jak można być tak tępym:O Rośnie pokolenie MTV: kobiety mają wyglądać jak plastikowe lale a faceci mają prawo śmierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę za tobą...
Próbowałam tych kremów do depilacji i efekt nie różnił się od maszynki prawie wcale. A tak jak mówię nie stać mnie na laser,niestety nie znoszę takiej gatki:( wiem, że to nie mało ale mozna uskładać, ja będąc w szkole pracowałam,w marketach w wolnym czasie, sprzątałam w domach,, opiekowałam się dziećmi, wszystko to kwestia chęci i motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
A ta brazilijska depilacja,jak długo utrzymuje się efekt gładkiej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
przede wszystkim zmień myślenie o sobie: zdecyduj czy chcesz być plastikową lalą czy kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monius171
rece opadaja ja ją rozumiem, tez uwielbiam miec wygolone tu i tam... moze komus to nie przeszkadza, ale to zalezy od czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
to nie mój facet,tylko ja mam z tym problem,po prostu no nie rozbiorę się jeśli nie mam tam gładko :( to jest dla mnie okropnie krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerość to podstawa dobrego związku - musisz powiedzieć partnerowi a może on nie będzie się przejmował że masz włoski i sprawa rozwiąże się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
moze pownnyśmy rodzić dzieci przez pączkowanie... hmmm.. albo nie mieć okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
:( chciałabym mieć takie podejście jak wy,czasem powtarzam sobie to tylko głupi lekki zarost - nie może popsuć ci relacji w łóżku,a jednak... jesteśmy razem 4 lata i od zawsze po prostu tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ty masz z tym problem to może pora na jakąś psychoanalizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
hmm a dlaczego Twoj facet sie tam nie ogoli?? może przykleić wosk na jajka i heja zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
tylko jeszcze sprawa tego,że taka depilacja brazylijska to trochę hmm... no krępujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony fajnie, jesteś jedną z nielicznych kobiet która nie narzeka na to że ma dużą pupę/krzywe nogi/mały biust etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
mój facet depiluje się tam,tylko jemu wystarczy raz na 5 dni i się nie przejmuje,a ja jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupota nie wpuszczać
faceta w swój świat, tym bardziej, że nie jest to nie wiadomo co. poproś go żeby on cię ogolił, zacznie to być wspólne a nie twoje chowane przed nim, zróbcie z tego zabawę, żarciki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
"jesteśmy razem 4 lata i od zawsze po prostu tak jest " O masakra!! musisz się strasznie męczyć... Ja ze swoim jestem dopiero 4 miechy i od razu wykładam mu kawę na lawę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikiniasta87
akurat z tym nie mam problemu,akceptuję swoje ciało,wiem że podobam się swojemu mężczyźnie,tylko to owłosienie :( jetem brunetką o ciemnej karnacji i wszędzie niestety jest mocny,ciemny zarost,ale tylko tam robią mi się niespodzianki typu krosty co wygląda okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×