Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana życiem

Dla nikogo się nie liczę...

Polecane posty

Gość Załamana życiem

Mam 14 lat, odkąd poszłam do 2 gimnazjum moje życie to koszmar. Nikt mnie nie lubi (od początku gimnazjum tak było, ale nie przejmowałam się tym). Muszę chować się po kątach żeby nikomu nie wchodzić w drogę (są tygodnie że nikt mi nie dokucza i nikogo nie obchodzę, a bywają takie że cały tydzień chłopaki się ze mnie śmieją). Do tego jestem strasznie brzydka z twarzy i z figury - chuda, zero biustu, lekkie cienie pod oczami... Najchętniej nie wychodziłabym z domu, a jak wychodzę to czekam aż na dworzu się ściemni. Moim marzeniem jest dostać się do liceum tam gdzie nikt mnie nie będzie znał i żeby moje życie zmieniło się o 180 stopni - poznać jakiegoś fajnego chłopaka i koleżanki... Czasami mam ochotę wziąć jakieś tabletki i z tym skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoiKapitan
Te problemy gimbazjalistek :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama z siebie robisz ofiarę jak ktoś ci dokucza od razu do wychowawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana życiem
Piszę poważnie, nie jestem jakąś gimbuską która udaje że ma depresję i mam taką bujną wyobraźnię że to wymyśliłam. Czekam na odpowiedzi dojrzałych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prince Cried Here
wstaw fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ignoruj :) idiotów boli to najbardziej :) co do wyglądu to w ciągu kilku miesięcy może on się zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIochanie czasem życie tak gnębi by dać impuls do działania do lepszego. szczupła jesteś zapisz się na zajęcia sportowe, krzepy , charakteru i pasji nabierzesz i nikt Ci lątwo nie podskoczy. ucz się i ćwicz. nie załamuj się i licz tylko na siebie. ciężko się osiąga sukces. ale słodko smakuje. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co my mamy poradzić jak brzydka jesteś, takich ludzi na ogól się nie lubi i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×