Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego matki krzywdzą swoje dzieci, wyzwiska ciągłe pouczanie sprawiaja zeby

Polecane posty

Gość gość

sie poczuli za cos od powiedzialni czego nie zrobili, żeby matce było lepiej. Ojcowie tacy nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojcowie tez tacy bywaja maja sami ze soba problem i usiluja je przerzucic na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:31 napisałas teraz o matkach i dobrze o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są niespełnione, psychiczne i ktoś inny musi byc i cierpieć jak one to dla nich satysfakcja. Najczesciej dziecko bo osoba obca by się nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM MATKA a nigdy nie wyzywam moich dzieci , nie krzywdze , serce mi peka jak widze ze moje dziecko cos gryzie , przytulam rozmawiam , wspieram wiec zaznacz ze chodzi ci o jakis maly procent patolek a nie ogolnie o matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis procent? Duzy procent chyba. Tych dobrych matek jest bardzo malo a to dlatego ze nie wychowujecie jak wy chcecie tylko jak panstwo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na mysli -jak panstwo chce-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o mase stereotypów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
tez zauwazyłam że matki częściej stosuja przemoc psychiczną,dla mnie to nawet gorsze od fizycznej bo na psychiczna jest ciche przyzwolenie społeczne "bo przeciez nic nie robi a usiłuje gnoja wychowac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:04 i co robisz jak to zauważysz? Jak myslisz dlaczego tak sie dzieje. Ojcowie tak nie robią, chyba ze alkoholicy co nie panują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos mysli o swoim dziecku per GNOJ to nie powinien byc rodzicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie powinien ale niestety jest i prawo nic z tym nie robi. Stąd tyle samobójstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
zależy jak zaawansowana jest ta przemoc,raz zgłosiłam anonimowo do szkolnego pedagoga,wśród małych dzieci nie mam doświadczeń ,a młodzież zawsze wespre dobrym słowem ,u nas jest dom otwarty, wszyscy znajomi syna mogą przyjść kiedy chcą pod warunkiem poprawnego zachowania. Raz zauwazyłam że dziewczynka 14 letnia ma bandaż na nadgarstku,juz wiedziałam ocb,trochę trwało zanim sie otworzyła,okazało sie że matka wywaliła ojca z domu,sprowadziła gacha któremu córka przeszkadza i matka po niej jezdzi bo gach wazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×