Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego mężczyzni około 30tki nadal nie mają kasy??

Polecane posty

Gość gość

dla mnie w tym wieku to zwykła oferma, która nie lubi się przepracować i przemęczać. Potem się dziwią ze dziewczyny nie chcą się z nimi wiazać- z obawy ze nie utrzyma rodziny i sam musi być niańczony bo nieporadny jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy muszą mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku wypadałby, no chyba ze któryś woli być pośmiewiskiem i dowodem swojej nieporadności.. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chce mieć kobietę to musi mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo boją się, że trafią na szmatę, płytką materialistkę, która będzie udawać miłość do nich, żeby zapewnić bezpieczeństwo własnemu dupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony ok, jest uważany za ofermę, a z drugiej.. czy ja wiem, czy żyje mu się tak źle? Patrząc z boku jak kobiety traktują swoich mężów to aż idzie się popłakać nad tymi biedakami. Serio, czy wy uczuć nie macie? Tylko kasa, kasa i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszające jest to że i tak mają więcej niż statystyczna 30 letnia panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo boja się ze trafią na szmatę" i ztej obawy wolą nic nie mieć?????? haha. Głupie tłumacze niezaradnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wynajmują to jeszcze pół biedy. Gro mieszka ciągle z rodzicami i czeka na księcia który ją przeniesie z domu rodziców do własnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie posty można porównać do stada wygłodzonych rekinów które wyczekujących na swoją ofiarę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej sępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety koło 30tki wynajmują mieszkania bo je na to stać a facet koło 30tki mieszka jeszcze z mamusią:P nie ma kasy to i od cy/cka nie umie się oderwać:) zawsze ma porzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym był bogaty, miał mieszkanie, samochód, pieniądze, to i tak bym nie chciał mieć żadnej kobiety. Wolałbym samotne życie w pojedynkę, bo mam cechy samotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:51 ,,Sępów"-lepiej to ująłeś.To takie jęczenie w oczekiwaniu na frajera który będzie na mnie i moje przyszłe dziecko do śmierci robił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który nie ma powodzenia, nie ma charakteru( poczucie humoru, inteligencja,dobry bajer, czułość, empatia, dobry w seksie) i nie jest przystojny zawsze zgania wszystko na brak kasy..bo ciężkie czasy nastały wiec ma na co zgonić i wg.. niego to jest winą. Takie nędzne tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet (29l.) mieszka u mamusi, a nie jest synkiem mamusi i mamusia mu nic nie robi, np. do jedzenia, prania. Mój facet nie ma auta. Pracuje 6 dni w tygodniu, więc nie jest leniem. A jestem z nim, choć jestem z******ta pod każdym względem. A prawda jest taka, że też chciałabym się wyrwać z domu (25l.) i z tego względu, że "nie można na niego liczyć", za długo ten związek nie wytrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kup /wynajmij i zaproś faceta. Równouprawnienie podobno jest. Czemu to zawsze facet ma zapewniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarenka a ty przepraszam to gdzie niby mieszkasz? Czasami nie u mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kasa bierze się z banku. Pożyczysz masz. Nie pożyczysz -musisz ukraść. Nie ukradniesz nie masz. Przeciętny człowiek ma tylko na przetrwanie od do. Jeśli kto ma więcej to musi mieć coś jeszcze - jakieś wsparcie w postaci wpływów...Bo z pustego nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.46 a takie z was lenie?:) nawet wam mieszkanie zapewnić. Tragedia. Wstyd ze to pisze facet. Takich jak ty będę miała na uwadze, tzn. od razu kopa w du/pe! Rownouprawnie to tez to ze fecet siedzi na damskim forum haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie mają bo nie chcą mieć .. Kasa nie każdemu jest porzebna do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. U mamusi, dlatego chce uciekać. I nie jestem feministką, więc równouprawnienie XXI wieku dla mnie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawieś sobie na szyi tabliczkę z napisem "szukam sponsora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sarenko wynajmij albo kup mieszkanie, to przecież takie proste. Masz 25 lat, czegoś się już powinnaś dorobić. Tym bardziej że siedzisz w gratisowy hotelu "mama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 21:57 Haha, nie no... Dla jasności. Wynajmuje u mamusi piętro. Mam osobne wejście i bmw. Teraz jak to napisałam, to pomyślałam, że leci na siano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zarabiam i stać mnie, żeby uciec, ale potrzebuje faceta, który coś ma, bo mieć jest równoznaczne z ryzykiem. Nie potrzebuje pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bmw glupia kabzo mozna kupic za grosze , na rynku uzywane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jęczenie kobiet wynika z tego że to one nie dają rady.Wystarczy że dwie osoby zarobią średnią krajową i jako tako będzie a tak same są w większości nieudacznicami dlatego szukają księcia o zarobkach od 5 tys. złotych w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, a przypomnij mi jak nazywacie tu facetów którzy stosują te same kryterium jeśli chodzi o wybór kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×