Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego mężczyzni około 30tki nadal nie mają kasy??

Polecane posty

Gość gość
Ja mam sąsiadów którzy mają Mają dwie 400metrowe wille fabrykę 4kamienice i pół armii żywych żyjących ludzi od których pożyczyli pieniądze i im nie oddali. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien więcej zarabiać i jestem zdziwiona, że w związkach z odwrotną sytuacją nie cierpi ich ego... Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie właściwie jest ryzyko kiedy się jest dłużnikiem drobnicy a pije wódkę z najlepszymi zastępami prawników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje BMW jest stare, ale bardzo zadbane. Dbam o kosmetykę i mechanikę. W tym letnim sezonie kupiłam nowe oponki "F1" :P, nie pierwsze. W zimowym za to kupiłam nowe dekielki, więc wyobraź sobie jak wygląda, jeśli dbam o takie bzdury. Olej wymieniany raz na rok. Zawiecha częsty przegląd. Dalej mam wymieniać? Buziaki dla hejterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnego ryzyka. Trzeba być tylko skur/ wy / synem i w zasadzie można sobie dobrze żyć. No trzeba się angażować finansowo trochę chociach w tych wszystkich tajnych elitarnych organizacjach ale przecież to można z tych pożyczonych od drobnicy pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakie właściwie jest ryzyko kiedy się jest dłużnikiem drobnicy a pije wódkę z najlepszymi zastępami prawników ? " Haha! Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś dawno to było, facet zaprosił na randkę po czym wymagał zebym sama za siebie płaciła- zatem zapłaciłam ale już nigdy się z nim nie spotkałam. Nie odbierałam telefonów, z resztą urodą też nie grzeszył. Bo w dyskotece przy ciemnym swietle to każdy wygląda ok gorzej w świetle dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem szczerze jak u księdza na spowiedzi. Urodziłam i wychowałam się w jednym z największych miast Polski W pewnej elitarnej dzielnicy. Nie znam ani jednej zamożnej osoby która by nie kombinowała. Przysięgam jak na św. spowiedzi Pieniądze nie idą w parze z uczciwością. Ale powiem Wam również że żyję na tym świecie już kilkadziesiąt lat i widzę że uczciwość i pracowitość popłaca. Znam jedną taką rodzinę w mojej dzielnicy To pracowici religijni ludzie. Średnio raz na rok dostają spadek. Ale był taki czas że musieli sobie żyły wypruwać żeby zadowolić swoich wrogów Ciągano ich po sądach Mogli być cwani nie dać się- nie skorzystali Zawsze honorowi, pracowici nadstawiający drugi policzek. Teraz im życie wynagradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest oczywista. Faceci lubią ładne laski a ładne laski lubią przystojnych i bogatych facetów. Czysty układ. Sama jestem ładna i takich wybieram, bo niby dlaczego miałabym wybrać gołdupca, skoro moją urodą mogę oczarować kogo chcę. Nie wiem skąd to oburzenie po prostu czysty układ. Miłość dzisiaj to przeżytek, i to również dla mężczyzn. Przecież też nie lubicie brzydkich kobiet. W dzisiejszych czasach to wyrachowanie z obupulną korzyścią. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej jedna to przyznała. Małżeństwo = d u p a za utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 Ja również jetem ładna i mogę oczarować każdego ale zdaję sobie również sprawę z tego że takim podejściem wytwarzam mężczyznom ciśnienie. -Ciśnienie na pieniądze Nie chce mi się rozpisywać... -Krótko Parcie na pieniądz=KONFLIKT Czasami mówię że to kobiety powinny rządzić a nie mężczyźni ponieważ oni mają chore ciśnienie ale przecież to przez ciebie panienko z okienka22:39 Też ładnie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienka z okienka twierdzi ze skoro mają ciśnienie na pieniądze to bardzo dobrze o nich swiadczy. Przynajmniej ma facet cel bo jeżeli zarobi może 'pozwolić'sobie na laskę z górnej półki. Lepszy facet z ciśnieniem niż spoczywający na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy taki który nie odstaje ale też ma dystans i potrafi docenić wartości wyższe niż pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×