Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem dlaczego

Do znających się na kompach i necie

Polecane posty

Gość nie wiem dlaczego

Wczoraj zalozyli mi dsl i nie dziala mi kaza, nie chce sie polaczyc. wczesniej mialam neostrade i wszystko dzialalo. teraz zainstalowalam ta sama wersje i nie dziala. cos zle zrobilam moze czy dsl ma jakies zabezpieczenia i po prostu nie beda dzialac wszystkie p2p??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
a co z tym zrobic zeby dzialalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odblokowac porty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
no dobra, moze wyjde na idiotke ale konkretnie co musze zrobic. gdzie wejsc, co kliknac... bo serio nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
no wlasnie o to chodzi ze nie wiem dlaczego cos jest zablokowane i o to pytam i neostrada i dsl jest od telekomunikacji, na neostradzie dzialalo bez problemu a teraz nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
spróbuj wyłączyć w opcjach tryb "supernode". To zwykle pomaga przy braku publicznego IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
a jesli jest tak podpiety to moge cos z tym sama zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
a supernode gdzie moge znalezc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Nie mam teraz Kazy pod ręką, ale możesz kolejno obejrzeć plansze ustawień. Gdzieś u dołu jednej ze stron znajdziesz zdanko "pracuj jako supernode" i obok kwadracik do odkliknięcia. Kwadracik musi być pusty, tzn bez "ptaszka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
ale ja mam po niemiecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Wydaje mi się, że to słowo "supernode" to jakiś typowy dla Kazy idiom i nie jest tłumaczony na inne języki. W wersji polskiej tak właśnie jest. Nie ma tego słowa również w powszechnie używanych słownikach. Ale ogólnie chodzi tu o rodzaj węzła komunikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
tego to jestem w stanie sie domyslic, tylko nie wiem, gdzie tego dokladnie szukac cos odznaczylam z supernode ale dalej nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
a moze znacie jakiegos linka skad mozna sciagnac kaze w polskiej wersji i zeby dobrze dzialala?? bo szczerze mowiac juz mam dosyc tej niemieckiej, a jak probowalam kiedys inne instalowac, to nie chcialy dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
No to jeszcze spróbuj zmienić port komunikacji (też w opcjach) o jeden wyżej lub niżej od obecnego. Przed zamknięciem OK naciśnij Zastosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
tez nie wiem gdzie to zmienic bo nie znam niemieckiego. dlatego pytalam o tego linka, bo mam dosyc niemieckiego... wiem, ze musze kliknac zastosuj, az taka ignorantka nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Nie mogę Ci teraz nic podesłać, szukaj na google. Myślę jednak, że niemieckie wersja są zazwyczaj dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
no gdzie sa wszyscy pomagajacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
no dobra byla ale wlasnie jak jest jakis problem ze trzeba zmienic ustawienia to kompletnie nie wiem, gdzie i jak to zrobic, bo nic nie rozumiem moglabym poszukac, ale wlasnie o to chodzi, ze jak kiedys szukalam to zainstalowalam kilka i zadna nie chciala chodzic, dopiero ta niemiecka wiec zostala dlatego poprosilam o link do DZIALAJACEJ, jesli ktos wie gdzie taka mozna sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
No ale czy nie następuje połączenie z Kazą, czy tylko zatrzymał się transfer plików ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
wcale sie nie laczy nie moge w ogole wejsc w wyszukiwarke plikow i transfery, znaczy tam gdzie sie pokazuje na jakim etapie jest sciaganie. jest jasno szare i wcale sie nie da na to kliknac nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
takze transfer sie w ogole nie zaczal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Jeśli nie możesz znaleźć w niemieckim interfejsie miejsca określania portów, to poszukaj wpisu "1080", bo tak jest najczęściej. No i zmień w górę lub w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
znalazlam na kompie jakis instalator kaza lite rewolucja i zainstalowalam, po polsku jest i jest tak samo, nie da sie wejsc w wyszukiwarke i podglad. ale przynajmniej po polsku. to co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
To rzeczywiście oznacza zablokowany port. Poprzełączaj trochę na chybił-trafił, a jeśli to nie pomoże, męcz dostawcę internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
znalazlam cos takiego: "nie funkcjonuje jako supernode" i kwadracik jest odznaczony. mam go zaznaczyc czy to nie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Lepiej niech będzie pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
o nie, sorry, to jest podwójne przeczenie... Chodzi o to, żeby "nie pracował", ale musisz doświadczalnie, bo może być błędne spolszczenie, zwłaszcza, jeśli chodzi o przeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
cos pozmienialam co wydawalo sie sensowne i dalej nie dziala... :( juz nie wiem, co mam zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego
moze ta informacja ma jakies znaczenie: na dole na pasku caly czas jest napis "Łączenie..." i jakos do tej pory sie nie polaczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
A więc zostawmy supernode, bo tu chodzi o porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×