Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BlankaCC

Dobry dentysta w Radomiu

Polecane posty

Gość BlankaCC

Czy znajdę może na forum osoby z Radomia, które znają gabinety stomatologiczne www.denticaradom.pl ? Ja osobiście uważam, że przyjmujący w nich Państwo Senderowscy to świetni specjaliści. Posiadają świetnie wyposażone gabinety i przeprowadzają tam nawet bardzo skomplikowane zabiegi. Poza tym cenią ich za podejście do pacjentów i to zarówno tych dorosłych, jak i dzieci. Zawsze potrafią uspokoić i rzetelnie wyjaśnić, na czym dany zabieg będzie polegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelina
w Lublinie najlepsi sa lek. z medicumdent.pl , chodze tam juz dluzszy czas i bardzo sobie chwale, poza tym na stronce mają wszystko opisane, aaa no i jest też cennik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogodzianka
też byłam ostatnio w Medicumdent i miło wspominam, w ogóle to mają bardzo ładny gabinet, wszystko czyste, nowe no i panie stom. bardzo miłe także lekarze godni polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej, to zrobić jakiś fajny kursik na pomoc stomatologiczną, bądź asystentkę i wtedy już się wie, który stomatolog jest dobry, ja byłam na kursie w szkole policealne nova, także gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W medicudent wstawili mi kieł zamiast siekacza. Nie polecam, dwa lata się z nimi sądziłam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek125
w Radomiu najlepszym chirurgiem stomatologiem jest doktor Piotr Radziszewski ostatnio usuwałam u niego zęby mądrości szybko sprawo i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam że Pan Piotr Radziszewski jest najlepszym chirurgiem stomatologiem w Radomiu ostatnio pomógł mi w leczeniu bruksizmu i już nie zaciskam szczęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomiu jest bardzo dobre centrum dentystyczne Demed. Całą rodziną się u nich leczymy zęby. Ceny mają umiarkowane, zresztą mają cennik na stronie możecie sobie tutaj http://radom.centrumdemed.pl/ceny/ wszystko posprawdzać dokładnie przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pallka
potwierdzam - to centru jest bardzo dobre, przyjazne dla pacjenta i co ważne cen nie mają wygórowanych a jakość usług wysoka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Radomiu znam jednego dobrego dentystę, z którego usług korzystam już od kilku lat. To Pan Krzysztof Strzelecki. Jego gabinet stomatologiczny ma stronę internetową - http://www.dentystaradom.com/. Przyjazny dla każdego cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka4
dziękuję za informacje o panu doktorze Piotrze Radziszewskim usunęłam u niego ósemkę! Bez żadnych komplikacji i bólu . Świetny lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Wojtacha
W Radomiu na pewno pan dr Michał Karpiński . przyjmuje w Centrum Stomatologicznym Demed ;) przy Kolejowej ;) Kompetentyn i doświadczony lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomiu polecam udać się do www.stomatologia-jankowscy.pl. Zawsze delikatnie i dokładnie wyleczone zęby. Cenowo też bardzo korzystnie. Leczą niemal bez bólu i z pełnym empatii podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffuska
Dla mnie Centrum Demed daje na prawdę rade - jest dobrym miejscem na leczenie zębów, maja nowoczesny sprzęt i ogolnie jest tam bardzo komfortowo. ja jestem zadowolona bo nie stresują sie wizytą u stomatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babbas
tak, zdecydowanie Centrum Demed - bardzo dobre miejsce, spokojnie bez obaw można leczyć zęby no i bez stresu! doskonali specjaliści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gidge
Tak, jest to doskonały wybór moim zdaniem! ja się czułam tam bardzo komfortowo!polecam miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomiu nadal ból zęba leczą przykładaniem do policzka świeżej końskiej kupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Pan Doktor Piotr Radziszewski. Pozbyłem się u Niego ósemki. Rewelacyjny lekarz, polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsaaa
ja jestem zadowolona z Centrum Demed - uważam ze to jeden z lepszych gabinetów w Radmiu! profesjonalnie i dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek44
Dobry dentysta na pewno jest wskazany. Warto takiego sobie znalezc. Wiem, ze w Demed sa dobrzy. Warto znalezc sobie sprawdzonego, ktory pomoze nam w problemach z zebami. Macie sprawdzonego? Ci w tej klinice moga nam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offia
no i wlasnie chodzi o to żeby znaleźć takiego lekarza gdzie czujemy się bezpiecznie i dobrze. i jak widać w Demedzie są tacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dentysta w Radomiu robi piekne korony....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie nad Szwedental

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missis
Centrum Demed! doskonały dentysta, bardzo dobrze leczy zęby i dokładnie! bardzo dobry gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmis
tak tak, widziałam że Centrum Demed jest doskonałym miejscem!ja nie mam powodów do narzekania i szcxzerze mówiąc jestem pod wrażeniem fachowego leczenia zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna korzystam z usług centrum stomatologicznego www.stomatologia-jankowscy.pl, które znajduje się w Radomiu przy ulicy Okulickiego. Moje zęby są teraz w znacznie lepszym stanie, dzięki stomatologom tam pracującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×