Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwny facet

Polecane posty

Gość gość

spotykamy się, ostatnio rzadziej, bo miał ważne sprawy rodzinne (zero ściemy) i nagle mi napisał, że pokazał moje zdjęcie rodzinie (przedstawiając jak obiekt zainteresowania ) i że mam zaproszenia na rodzinne imprezy dodał ze zrobił to pod presją czyli rodzina chce żeby z kimś był matka chce wnuki itp i ja wiedząc że jeszcze nie jestesmy w powaznym zwiazku jednak powiedziałam, że nie mówię nie na te zaproszenia, nie obraziłam się, nawet było mi miło i wiecie co on odpowiedział? "to dobrze, że nie mówisz nie, bo ja nie mówię tak" OMG co za pokręcona odpowedź... pewnie pomyslicie, że jakoś się zajarałam i od razu poczułam jak jego żona, ale zupełnie tak nie zareagowałam, zareagowałam z humorem i sympatycznie jak to skomentujecie ;/ on mnie pokazuje rodzinie i zachwala a potem on nawet nie mówi tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci są dziwni. Jeden mnie taki podrywał, raz słodził, przytulał a następnego dnia udał że nie zna. Chvje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu żartował, ale mu nie wyszło i powstało nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żartował, nawet mi opowiadał jak jego brat też mnie zachwalał, jego brat mnie też widział jakis czas wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze szykuje cie dla brata? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee, to nie ten trop na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie traktuje mnie poważnie to po co pokazuje i zaprasza a potem nagle nie zaprasza? ja zauważył ,że nie spodobał mi sie ten jego komentarz to potem znó zapraszał i potem coś w stylu "żeby mieć to za sobą" mogę iść na obiad do jego matki dorosły człowiek a chce się pochwalić, że się z kims umawia? i tylko do tego celu służę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważacie, że jest sens się z nim dalej spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×