Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sokół2000

Egzamin zawodowy Opiekun Osób Starszych CZERWIEC 2016

Polecane posty

Witam serdecznie zainteresowanych tym tematem. Opiekunowie Medyczni są bardzo widoczni w Internecie, zwłaszcza teraz gdy trwają egzaminy. Dlaczego Opiekunowie Osób Starszych nie dzielą się tematami jakie są na egzaminach pisemnych czy praktycznych. W tej chwili trwają egzaminy praktyczne i na pewno są osoby które już zdawały takie egzaminy więc bardzo proszę podzielcie się tematami jakie mieliście na egzaminie praktycznym, zróbcie tak jak robią to medyczni. Wykładowcy w szkołach dla opiekunów przypuszczają, że może być mycie głowy tak jak było w poprzednich dwóch latach albo toaleta jamy ustnej, nie wiadomo co będzie. Pomóżcie tym którzy będą zdawać egzaminy. Pozdrawiam wszystkich zdających i życzę pomyślnego zdania egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzcie pod uwagę toalete stóp z obcinaniem paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokół2000 proszę czytać dokładnie przecież pisalem że miałem toaletę stóp plus podmycie na basenie, zdawałem 20 czerwca. Pacjentka z cukrzycą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja zdawałam dziś na Śląsku Opiekun Osób Starszych i było mycie głowy, wypisać warunki zdrowotne ,społeczne i mieszkaniowe, potrzeby , problemy i działania opiekuna do problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×