Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet niezbyt przystojny lecacy tylko na ladne laski

Polecane posty

Gość gość

34 lata, prawiczek, bal sie kobiet, potem odrobine sie wyrobil, ale nadal jest bardzo daleko w tyle. Podrywa 25-28 latki, 2 go pomamily, prowokowaly (ale do niczego nie doszlo), po czym poszly do innych. Typ urody dobrego wujaszka, budowa szersza, ale nie gruby - po prostu krepa budowa, waga w normie, bez brzucha. Cwiczyl, ale teraz juz nie cwiczy ze wzgledow zdrowotnych (tylko basen regularnie). Sporo zarabia za granica. Dobrotliwy, lubi pomagac ludziom. Dosc inteligentny, kumaty, porzadny gust filmowy, muzyczny choc troche zamkniety w swoich pogladach. Czy cos z niego jeszcze bedzie, znajdzie kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, widzisz, akurat swoich kart tarota zapomniałam, żeby postawić, przewidzieć i odpowiedzieć na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi zaczac szukac kobiety w swoim typie. Za wysokie progi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje sie zbyt latwo omotywac mlodszym, o typie charakteru zadzior - a wrecz suk, ktore widza, ze on na nie leci i sporo dla nich zrobi i to wykorzystuja nie zwraca uwagi na spokojniejsze, tez ladne, ale nie takie glosne i 'spektakularne' - choc po ostatniej akcji stwierdzil 'przerzucam sie na szare myszki' ten typ myslenia o kobietach tez mu na pewno dobrze nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecialy na niego dziewczyny wlasnie i ladne, ale spokojniejsze. I nie zwracal uwagi, pomimo ze sam jest dosc spokojny (choc gadatliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexandra1993Alex dziś Jeśli chcesz mieć kobietę wyglądająca jak modelka Calvina Claina sam WYGLĄDAJ JAK BRAD PITT oczko.gif xxxx Otóż to! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ew. bądź bogaty. Miłości nie znajdziesz, ale napaloną na twoje pieniądze suczkę to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie leci na typ modelek Calvina Kleina. Na dosc ladne, ale zadziorne. Choc podobaja mu sie np. glownie chude (XS/S), nigdy nie widzialam zeby mu sie podobala jakas np. M-ka sama jestem chuda i stwierdzil ze bralby sieza mnie ,gdyby nie to, ze jestem zajeta :P Kazdy ma prawo miec wymogi wobec wygladu, gorzej z tym, ze daje sie omamiac laskom, o ktorych ja od poczatku myslalam, ze sa nieuczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:47 ma forse i obawiam sie ze na to leciala tez jego poprzednia harpia, bo cienko przedla po ASP (potem mi powiedzial, ze robil jej male prezenty, bo po prostu sprawialo mu to przyjemnosc.. no ale nie mozna byc naiwnym..) finalnie zwiazala sie z lekarzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak to prawda a dokładnie na cycki d**e i dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watek zalozylam, bo rownoczesnie sie odsunal od kobiet ostatnio i rownoczesnie mi smedzi. A ja bym go chetnie zeswatala z kims bo juz mam go dosc, choc tez jest mi go szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze o wyjaśnienie zwrotu "typ wujaszka" ja pier...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakie dziewictwo, na jakie cycki.. dziewicami to te laski na pewno nie byly (jedna okazalo sie ze miala zonatego kochanka), cycek tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takich co zalicza powinno się uważać by nie nabyć coś od takiego osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysa glanca, buzia okrągla o dobrotliwym spojrzeniu ... kojarzy się z uczciwym czlowiekiem, ale totalnie zero w nim seksu, poczawszy od twarzy skonczywszy na budowie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak on wygląda, że jest prawnikiem ? Facet może iść do klubu i z byle larwa . A ma penisa , bo może to jest ten powód ? Heh heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawikiem. Z zawodu - informatyk. Ale on nie chce wyrywać lasek na jedna noc. Sam mi to powiedzial. Ze moze isc do d****** ale co mu da? ON chce miec kogos, z kim stworzy zwiazek. Zazdrosci dzieciatym kumplom tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech zapuścił brodę i daj mu siekierę i będzie drwal hihi. To takie modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie w taki prymitywny sposob, jakby marzeniem kazdego faceta bylo wyrywac laski i pieprzyc je w kiblu. Nie kazdy tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Określenie to tak. To jest pier...sieroty. Po prostu żadna go nie chce. Zresztą co w tym złego. Ktoś na tym świecie musi płacić większe podatki, aby zasponsorować młodym studia na uczelni medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest rudy, lepiej nie. Serio tutaj jest zagwozdka. Facet sie zamknal w sobie, twierdzi ze jest mu dobrze jak jest, ze ma dobra prace, ale widze, ze kiepsko to wytrzymuje, ostatnio znowu zaczal narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kibel to przenośnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gaduła, ma kumpli, jest ogarniety w towarzystwie. A fobia spoleczna (bo ja niewatpliwie ma, choc sobie z nia radzi jakos).. no coz, to jest masakra, mowie mu, zeby chodzil do psychologa, ale byl u paru i upiera sie, ze jemu to nie pomaga, a jeden mu powiedzial 'ja nie moge panu pomoc z takim nastawieniem' - wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalibyscie cos sensownego, doradzili, a nie sie podsmiewali. Kurwa, typowi idioci, sami siebie sie wstydza, to jak zobacza opis kogos z problemami to szczesliwi, mozna sie powyzywac i zapomniec o sobie :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak BTW to on sobie zdaje sprawe, ze nie jest zbyt przystojny (chociaz jak mowie, straszyc tez nie straszy, po prostu ma aseksualna, ale mila aparycje), i czesto z tego zartuje - ma do siebie dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×