Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet niezbyt przystojny lecacy tylko na ladne laski

Polecane posty

Gość gość
Kochamy żarty więc nie truj tylko sam mu kogos znajdz eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi za granica wiec ciezko. Z kuzynka myslalam zeby go umowic (3 lata mlodsza), ale zaczela sie spotykac z kims innym ja mu kaze wychodzic do ludzi, ale zamknal sie w sobie i nawet nie ma za ta granica znajomych. Tutaj ma, przylatuje niedlugo i juz ma grafik zapchany, a tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego sie spodziewasz po ludziach tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtkaa
A w pracy nie poznał żadnej młodej, ładnej koleżanki której On się podobał i był w stosunku do Niej nieśmiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, jak do jakiejs ostatnio zagadał, to na niego spojrzala ironicznie i walnęla troche chamskim tekstem. A chcial jej tylko w czyms tam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was facetow bycie miła jest jednoznaczne z gra wstępną a ironiczny wzrok z czym ?, bo juz sama nie wiem heh nieźle. Słabo znacie baby i tu macie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o czym ty piszesz, serio. A laska mu walnela tekstem 'zwariowałeś?' no to przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta, on slabo zna ludzi i jest naiwny. Ja myslalam, ze jestem naiwna, ale on jak dziecko. Do dzis sie upiera, ze ta ostatnia sama przeciez rozwinela znajomosc, planowala im wyjazd, nawet o dzieciach zartowali, prowokowala przed kamerka na Skype.. sama MOWILA.. to skad ja wiedzialam, nie znajac jej, ze go wyroluje i nic z tego? Z jej sposobu pisania, przesady.. Tlumacze mu, ze W SLOWA, tak szybkie pseudoplany nigdy nie ma co wierzyc... Napalil sie chlop na to, ze bedzie z tego zwiazek i dostal po glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadal czyli co zapytał wprost czy się z nim umowi czy stekal coś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus, chcial jej pomoc, bo jej sie kartki rozsypaly. Czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAaA
Kartki w kratę? ? :):*;xD Jestem Chętna poznać i porozumieć się osobiście z Nim ;) omijając, że jest zaradny, gotowy do poważnego związku, założenia rodzinypasuje mi jego prawictwo (Niczym rzadki okaz.) Fajno:) Miło również, że ma taką troskliwą przyjaciółkę pozdrawiam Ja: Mila, wesoła, spokojna-okazjonalnie;), czuła, uwielbiająca' kizi mizi ;p, wspolny seans- kąpiele, spacery, rowerek Wzrost 165 cm 23 bliżej już 4 lata Mobilna Własne 4 kąty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezbyt przystojny? Napisał przecież że jest krępej budowy pewnie jeszcze trochę umięśniony do tego nie za gruby. Seria? kobiety wolą chuderlaka z pociągłą gębą i niskim testosteronem? Mnie dziwi że ktoś o takiej sylwetce taki ma w ogóle problem ze znalezieniem ładnej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×