Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kataarzyynkaaaa1

glupio mi pisac ale to prawda...bardzo boli...jestem naiwna?

Polecane posty

Gość Kataarzyynkaaaa1

Dwa miesiace temu poszlam na super randke i i facet byl wspanialy i mi sie prawie oswiadczyl (powiedzial: na przeciwko zony siedze) i myslalam ze on tylko taki jest bo chce sie ze mna przepraszam przespac i chcialam byc ostrozna...On tymczasem codziennie do mnie od tamtego czasu dzwoni i spotykalismy sie i bylo cudownie i poprosil mnie bym byla jego dziewczyna no i wlasnie nia jestem... Ale kilka tygodni temu nadal go sprawdzalam i poniewaz poznalismy sie na necie , na takim anonimowym forum,powypisywalam tam kilka ogloszen, niby od innych dziewczyn.Glupio mi sie wtedy zrobilo , bo on nigdy na te ogloszenia nie odpowiedzial , ja bylam calym swiatem , codziennie dzwonil itp. Zapomnialam juz o tych ogloszeniach a dzisiaj otwieram skrzynke...Moj chlopak napisal do tej niby innej dziewczyny, wyslal jej zdjecie ( a to naprawde to moja skrzynka)-napisal-oto moje zdjecie, przyslij mi swoje, zacznijmy ten taniec itp..) Patrzylam na to doslownie kilka minut. Jestem z natury ostrozna , zajelo mi sporo czasu uwierzenie ze wejsc w nowy zwiazek to dobry wybor bo on mnie przekonal ze jestem jedyna, ze to na zawsze, ze on mnie bardzo kocha... A tymczasem on lata za innymi dziewczynami od wczoraj??? Zastanawiam sie czy to dlatego ze my sie jeszcze nie przespalismy ale przepraszam dwa miesiace to za malo czasu dla mnie ale juz niemal bylam gotowa wlasnie teraz.A teraz to? Nie wiem co robic..Powiedziec mu ze wiem...Czy nie? A moze on mial jakies chcwie wachan bo sie wczoraj troche poklocilismy? JESTEM TYM TAK ZASKOCZONA BO ON MI PRZYSIEGAL MILOSC DO KONCA ZYCIA...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
i zrozum tu czlowieku faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes naiwna dziewcyznko
jaki normalny facet po 2 miesiacach przysiega miłość???? albo to jakis desperat albo zwykły cwaniak. Kiedy sie zorientował ze nie tak łatwo z toba to sama widzisz - zaczepia inne. wydaje mi sie ze to bajerant, szuka przygód, gada piękne słówka. moze mu sie nie przyznawaj ze to ty - kontynuuj zanjomosci zaskocz go tak, zeby nie mółg sie wykerecic - np spotkaj sie z nim jako ta "nowa" laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
spotkac sie z nim jako ta nowa laska?on pewnie poprosi o telefon...zreszta teraz to mi nie to w glowie-po prostu bardzo boli moze to moja wina-ostatnio troche narzekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
on powiedzial ze sie zakochal od pierwszego wejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstęp i podszywanie się pod kogoś innego żeby wprowadzić innego człowieka w błąd to wstrętne działanie. Porządny człowiek nie powinien Cię dotknąć nawet dwumetrowym kijem. Teraz masz nauczkę, że niegodne postępowanie wraca i uderza tego kto je zapoczątkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś naiwna
tylko przede wszystkim wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny z ciebie człowiek i tyle. Najwyraźniej gość się zorientował z kim ma do czynienia i postanowił znależć sobie kogoś normalniejszego. Można mu co najwyżej zarzucić, że nie miał dość odwagi żeby ci w twarz powiedzieć co o tobie myśli i że się wypisuje z tego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
wiec to wszystko moja wina? ja tylko napisalam to bo trudno mi bylo uwierzyc w jego slowa zapewniajace o milosci ja zadnych facetow nie kontaktuje -chcialam zobaczyc czy JEMU moge ufac jestem zalamana nie wiem w ogole co juz myslec.... przeciez to nie moja wina!!!gdyby on nie buszowal po forum w ogole bym zapomniala o tym co tam napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj hghhghg ff
phhh sama zamieszcza ogłoszenia to ma efekty. Weź mu jeszcze wepchaj gołą babe do sypilni i zobacz czy się z nią prześpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
gdybym nie zamiescila ogloszenia tez by odpowedzial!!! tylko bym o tym nie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnij gościa w odbyt
i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
ale ja sie zakochalam to moj chlopak teraz nie wiem czy to ze on buszuje na necie oznacza ze on mnie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj hghhghg ff
ile ty masz lat ? 19 max 22 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnij gościa w odbyt
czy to, że się w nim zakochałaś daje mu dożywotni glejt na wszystko co zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarzyynkaaaa1
On mi co wieczór przynosi sześciopaka draży kokosowych z Biedronki... A potem nawzajem wykonujemy sobie wlewy doodbytnicze z Diet Coke oglądając przy tym puszczane od tyłu expose premiera. Mam przy tym megaorgazmy - myślicie, że tak łatwo z tego wszystkiego zrezygnować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po ile teraz draże
biedronkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy bezcenne. Dostępne tylko w drodze wymiany za listę agentów. Antek M. na pewno się zgodzi - jest uzależniony od draży, co widać w płomiennym spojrzeniu :classic_cool: To właśnie był mechanizm jego zwerbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po ile teraz draże
Nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Draże są tanie . Biedronkowe i Lidlowe!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciii
Aleś ty dziewczyno głupia i naiwna....zakochałaś sie po 2 miesiącach i wierzysz w jego gadki o wiecznej miłości nie znającej granic....buhahahaha...w tak króciutkim czasie nie można kogoś tak naprawdę dobrze poznać a co dopiero to....ja bym się na twoim miejscu nie przejeła tą wiadomością ....po prostu bym go olała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego czegoś wyżej
wyluzuj sieroto, to topik sprzed pół roku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×