Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klasd

I bede musiala zamknac moj slep z ciuszkami dla dzieci!!!!

Polecane posty

Gość klasd

To jest ciekawe. Ludzie narzekaja,ze nie maja pieniedzy na ubrania dla dzieci i ze wszystko takie drogie i kiepskiej jakosci! Ja otworzylam sklepik z urzywanymi ubrankami dla dzieci,wszystko czysciutkie,duzo firmowe, na wieszaczkach i na prawde tanie (np: bluzeczka mexx rozm. 74 3.5 zl, spodnie dzinsowe H&M ze slicznymi haftami 20 zl) a ludzi w sklepie jak na lekarstwo!!!! Zdaza sie,ze przyjdzie mama po ktorej widac,ze nie ma pieniedzy i kupi wiecej rzeczy (obnizam wtedy o pare zlotych) ale przychodzi tez damulka wystrojona jak na odpust i marudzi.ze drogo! Ja nie rozumiem!!!! Kupilam mojemu synowi dres za 42 zl i nawet nie zdazylam go wyprac i juz wygladal okropnie a u mnie sa dresy adidasa za 20 zl (niestety nie mialam rozmiaru na mojego synka) i ludzie mowia,ze za drogo!!! To co? Mam rozdawac za darmo??? I tak po 5 mnies. bede musiala zamknac bo w Polsca sa tylko bogaci,ktorych stac na zaplacenie 60 zl za czapeczke w H&M!!! Wytlumaczcie mi to prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
Zły punkt moja droga, poza tym dodaj też ciuszki dla mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
Wlasnie punkt jest dobry,bo w centrum duzego miasta!!! Robilam reklame w gazecie, rozdawalismy ulotki przed otwarciem i nic. Szkoda mi ale ja tylko dokladam do tego nteresu :( I co ja zrobie z tyloma rzeczami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo oddasz
a i dopłacisz i tak będą jęczeć, że za drogo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
i wlasnie dlatego sie wkurzam!!! Chyba oddam do Domu Dziecka ale boje sie,ze pracownice wezma dla swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
Wystawiaj na allegro. Centrum miasta to nie jest dobry punkt dla sklepu z ciuchami używanymi, lepiej schodza na dużych osiedlach, blisko głónych traktów, opodal szkoły, przedszkola, przychodni, targu ... dodaj też ciuchy dla mam. Wystaw manekiny w oknach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, jesli chodzi o kupowanie uzywanych to Polki sa jeszcze w lesie i wolą kupić szmate za 20 zl, byle nową niz wydac 10 zl za uzywany ciusz duzo lepszej jakosci. sama syszalam kiedys jak dwie takie mamuski wyzywały na babeczke ktora ma sklep z uzywkami markowymi ze \"za 12 zl to ja moge kupic dziecku nowa bluzeczke\" tylko pytanie\" co sie z ta nowa bluzeczka za 12 zl stanie po pierwszym praniu? mojej córce kupuje ciuchy od kolezanki, ktora gustuje w markowych wlasnie lub na allegro. i tobie tez radzilabym sprobowac wystawic te ciuchy na allegro. wieksza szansa na sprzedanie. porób zestawy i na aukcje. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
Ja robię zakupy własnie w takich sklepach, głównie z angielską odzieżą, dzieci szybko wyrastają, a po ciuchach nigdy nie widac, że są używane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble...
Kochanie, 5 miesiecy to niezbyt dlugo. Wytrzymaj. Staraj sie przetrzymac najgorszy czas jakim podobno jest pierwszy rok interesu. Jesli po roku, poltora stwierdzisz, ze jednak nie dasz rady to wtedy zlikwidujesz. Zdaje sobie sprawe, ze moze byc Ci ciezko. Reklamuj sie nadal w gazetach i rozdawaj ulotki. Wytrzymaj! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
Dzieki za slowa otuchy!!! Jest mi ciezko bo kupuje towar osobiscie w Niemczech. Nie kupuje na tony tylko od prywatnych osob wiec to wychodzi drozej. Zarabiam tylko na czynsz i nie mam tyle pieniedzy,zeby ciagle kupowac towar i nic z tego nie miec. Teraz mam na sklepie ok 100 slicznych kurtek i nikt nie kupuje. A ja w zeszlym roku kupilam synowi za 70 zl i nawet kaptur nie dochodzi do polowy glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
Chyba bede musiala pobawic sie w Allegro tak jak mowicie tylko przeraza mnie to wysylanie,wazenie tych paczek. Nie bardzo sie na tym znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klowi
Moja droga a gdzie Ty widziałaś czapkę z H&M za 6 dych. ja w H&M kupiłam spodnie za 15zł na przecenach a czapkę za 10zł. Nie wspomnę o sweterku za 18zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
To zmień dostawców. Są świetne hurtownie angielskiej odzieży, tam wypasione sorty kosztują około 40 zł za kg, Taniej Cię wyjdzie, mniej kupisz - po co Ci aż 100 Kurtek ? Musisz bardziej przemyślanie robić zakupy towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
Rób promocje, wyprzedaż, dni 50% ceny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
Wlasnie o to chodzi,ze widzialam. A ceny moich ubran to przyklady bo mam na slkepie 1000 szt. Tylko nie zawsze sa przeceny w H&M i co wtedy? I wlasnie przychodza takie osoby jak Ty zeby krytykowac a ja sie pytam po co przychodzicie i gledzicie jak wolicie kupic gdzie indziej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
hehe bo to apacze są :D łażą, mędzą, a jak pytasz, to zawsze "aaaaa paaatrze" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
Robie czasem promocje ale nie bardzo mam z czego przeceniac. Jestem zla na siebie! Trzba to bylo lepiej przemyslec,cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
W ciuchach z hurtowni są czestą też funkiel nówki nie śmigane z metką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxazria
rzeczywiscie przykre, pomysl moze o innym sposobie reklamowania Twojego sklepu, ulotki typu "odziez uzywana" nie sa zachecajace, tyle tego jest. Gdy widze taka ulotke to kojarzy mi sie z brudnym smierdzacym skladzkiem pelnym boxow w ktorych trzeba grzebac godzinami... MOze pogadaj z jakims fachowcem od marketingu, jak sformulowac reklame, tak by podkreslic najlepsze cechy Twojego towaru. Najwazniejsze jest to, ze sprzedajesz rzeczy naprawde dobrej jakosci, markowe (tu mozesz wymienic przyklady: mexx, esprit czy co tam masz jeszcze), podac przykladowe ceny - tak jak to robia supermarkety - zdjecie slicznych spodenek i cena: przekreslone np. 100 zl (cena nowych) i Twoja cena - 20 zl. Podkresl, ze rzeczy nie nosza praktycznie sladow uzytkowania (w niemczech nazywa sie to neuwertig - i wiadomo, ze rzecz jest tyle warta co nowa). Mysle ze dobra reklama to podstawa :) powodzenia!!!! Kocham Wroclaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
mimozami jesien sie zaczyna!!! Ale mnie rozbawilas!!! DZIEKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
Nie ma źle - wystawiaj na allegro, ale ładne foty rób, dobrze eksponuj towar, a w między czasie zmień dostawców, rozejrzyj się w hurtowniach na swoim terenie i wybierz te, które mają naprawdę ciuchy prima sort i mówię po raz kolejny: zacznij też wprowadzać ciuchy dla matek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
Nazwij sklep butik second coś tam a nie odziez używana, albo ekxclusiv second hand, albo second collection albo cos, co nie skojarzy się z śmierdzącym szmatexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
Wiecie,chyby jeszcze zrobie jak piszecie i moze cos z tego wyjdzie! Dziekuje Wam bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest jeszcze allegro
oraz inne giełdy iternetowe, morzna otworzyć e-sklepik prowadzić równolegle z realnym, paczki to nie problem nauczysz się szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasd
A z tymi ubrabiami dla mam to chodzi Ci o ciazowe?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimozami jesień się zaczyna
kurde, nie, o zwykłe używane, ale firmowe:D sama po sobie wiem, że często przy okazji swoich kupuję dziecięce - zwiększysz klientelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój...
w tej Polsce wszystko pada, najlepiej jest się zabrać jak najdalej stąd, rząd nie pomaga tylko dokopuje- bo chcą tymi pracującymi załatać dziury i dowalają więcej podatków już na wszystko (dla niepracujących, więzienia,...........) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×