Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Igłofobia! pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Tak strasznie boje się pobierania krwi i wszystkiego co związane z iglami! !! Mam chyba anemię i musze pobrać krew a tak strasznie się boje! Mój chłopak powiedział, że jutro idziemy zrobić te badania i ze nawet na sile będzie mnie trzymał on tego nie rozumie a ja nie chce tam robić cyrkow:/! Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz ile krwi będzie jak twój facet będzie ci błonke rozrywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja się nie boję krwi tylko igieł a igły mi raczej w blonke nie będzie wbijal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób przerażoną minę, potem odwróć głowę i zamknij oczy, jak jesteś wierząca możesz się pomodlić. dasz radę też nie lubię igieł, najgorzej jest u dentysty, ma całą miskę czy coś z igłami do kanałowego. zawsze staram się o tym nie myśleć, choć się trochę ze mnie śmieją, jak widzą wyraz mojej twarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic z tym nie zrobisz , mi zawsze robi się słabo jak krew mam pobieraną , a jak ktoś jeszcze się z tym grzebie i nie może pobrać to już tragedia . U mnie ciężko z tym i często bardzo boli jak pobierają nieumiejętnie . Poproś o popranie na leżąco i odwróć głowę , jak jest dobra pielęgniarka to nawet nie wiadomo kiedy i już pobrane . Powodzenia to jest tylko chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny ciesze się, że jest ktoś kto mnie rozumie:) choć ja juz kilka rzeczy na uspokojenie wzięłam ale wkurza mnie, że inni ludzie tego nie rozumieją i się ze mnie śmieją! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×