Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile ja dzisiaj zeżarłam.. zobaczcie sami :(

Polecane posty

Gość gość

rano o 5 jak zwykle wypilam szklankę wody i zjadlam trochę płatków zbożowych z mlekiem.. później, ok. 9 zjadlam trzy wafle ryżowe a o 11 zjadlam w restauracji ciabate z mozarella, pesto, suszonymi pomidorami z dodatkiem rukoli, warzyw, pomidorów koktajlowych, oliwek.. nie wiem, czy to mógłby być bardzo niezdrowe?? za dwie godziny znów zjadlam dwa wafle i wypilam chyva pół litra soku pomarańczowego, oczywiście 100% sok. teraz zjadlam jeszcze pange ale to dlatego ze mama mnie zmusiła.. tak źle się czuje, mam ochotę coś sobie zrobić, nie umiem sobie z tym poradzić.. czy jeśli dziś będę ćwiczyć dwie godziny (i w najblizszych dniach również) i będę pościć nie przytyje?? dodam, że chce schudnąć nie przytyć, na szczęście na słodycze jeszcze nie miałam napadu ale dzisiaj tak na to jedzenie.. az mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w diecie nie chodzi o to by nie żreć słodyczy ale żeby żreć mniej możesz jeść zdrowo ale jak żresz to tonami i tak będziesz tłusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
przeczytałem tylko to ze zjadała pange .. Przecież panga to jest najwieksze g****o .. Trzymają to zanieczyszczonych sciekach i hodowane na hormonach , przyjezdza z Azji do Polski To juz lepiej zlezc normalna rybę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja żre mało ale mi się tak zdarzyło. nie jestem gruba, ważę 46 kg ale chcę mieć wysportowana sylwetkę, ćwiczę codziennie w domu godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku raz zjadlam.. mama tego nie gotuje normalnie ale dzisiaj akurat tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam biegunki i waga podskoczyla o pół kilo do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwicz więcej, spalisz te kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę ćwiczyć tak mnie brzuch boki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas walnieta jestes. Nie lubie takich ludzi, pieprznij sie w leb a nie tu wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego walnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech mi ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×