Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile kalorii zjadlam?!?!

Polecane posty

Gość gość

rano zjadlam 3/4 łyżki płatków zbożowych sante, z rodzynkami, ale było ich tam nie więcej niż dziesięć takich malutkich, z odrobiną dosłownie mleka może 1/4 szklanki bo nie lubię i pol lyzki oleju lnianego.. na obiad musiałam zjeść to co wszyscy akurat miałam bardzo niezdrowy obiad, rosolku nie zjadlam, na talerzu miałam dwie duże łyżki ziemniaków, zjadłam pol jednej, surowke z białej kapusty a kotlet z piersi z kurczaka obdarlam z panierki i zjadlam tak całkiem niedużo, rodzice się burzyli ze co to ma być, no ale.. na kolacje zjadlam jajko na miękko i pół bułki z ziarnami, która do smaku posmsarowalam odrobina (pol lyzeczki) serka kanspkowego hochland. wypilam dwie szklanki herbaty zielonej bez cukru, z cytryna i sama wodę niegazowana. tak wygląda mój jadłospis codziennie, z tym że często mam coś zdrowszego na obiad i zamiast kolacji zazwyczaj jem jabłko.. to i tak nieźle patrząc na rówieśników, którzy w szkole na przerwie pochlaniaja tyle kalorii co ja za cały dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? ile ważysz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktoś mi to obliczy proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszyscy tak liczą rozmyślają, że tu się napiłam kroplę soku, a tam pół łyżeczki serka zjadłam? czeka Cię psychiatryk za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem krowa jest taka duża i gruba i daje tyle mleka, a cały dzień je tylko trawę...ja licząc kalorie próbowałam przytyć, jadłam 4 tys kalorii i nic, dopiero jak zaczęłam jeść rzeczy sycące, a niekiedy mniej kaloryczne to udało mi się dobić do 45 kg.. Po prostu musiałam ciągle być syta by przytyć,a gdy kilka lat temu schudłam to jadłam dużo kalorii, tylko po prostu jadłam dopiero jak czułam w żołądku głód, było to około 3 tys kcal dziennie bo lubię słodycze, wiec nie rozumiem po co to całe liczenie kalorii skoro organizm rządzi się swoimi prawami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie rozumiem po co to całe liczenie kalorii skoro organizm rządzi się swoimi prawami :/ x no więc właśnie, liczenie kalorii było dobre 10-20 lat temu, teraz to już przestarzała metoda, bo ilość kalorii to tylko jeden z wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×