Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wyjdzie mnie ac i oc ? początkujący kierowca

Polecane posty

Gość gość

w sumie mam już prawo jazdy od 2012 roku ale jak przeczytałem ze oc i ac może wyjść nawet 2,5tyś to mam dość ;/ chciałem kupić audi a3 w qatro ( ponieważ pali tyle samo co zwykłe wręcz a przydał by mi się napęd na 4 bo mieszkam poniekąd w górach )noi na obecna chwile mam 12 tyś + to co zarobie przez wakacje liczmy 4 tyś czyli chyba nie wyrobie z kasa eh :(eh 1 tyś za oc i ac byłoby ok ale nie 2,5 ..potrzebuje juz auta! całe życie g****o z niego mam ... przeklęte studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze naprawy jakieś dojdą za 1000zł ;/i mi zostanie z 4 tys 500 zł a bratu na wesele tez muszę dac :( eh muszę znowu obniżyć kryterium po raz 3 eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
po kij ci audi , mój wujek ma audi a4 i cały czas mu sie psuje i narzeka na niego ( dal za niego 18 tys zł)O . Kup jakies normalne auto inne wujek miał dawno audi 80 i szybko sie go pozbył kupil jakiegos fiata , a teraz jezdzi renault , nie wiem jakim , rodzinne auto .. .. nie przez przypadek nazwają te auta cztery zera dla frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze opony zimowe 1500 zł eh muszę kupić napęd na jedna oś trudno :( bez sensu bo spalanie jest tosamo co nadwie eh i to mnie strasznie boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seat i skoda to mi się nie podobaja i w środki tak jakby bez niczego niebyły . eh to nie wiem czy nie zostac juz przy tym golfie 4 eh i walić to ...co drugie auto to to własnie na drodze . tylko audi a3 ma mała awaryjność itp specyficzny model akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
inny wujek miał dawno audi 80 i szybko sie go pozbył kupil jakiegos fiata , a teraz jezdzi renault , nie wiem jakim , rodzinne auto .. .. trudno mi coś ci polecić , ale jak mieszkasz w górach to twoje auto musi mieć przynajmniej silnik 1.4 .. I co do spalania to w Audi zawsze jest 2 litry wyższe niz podaje producent .. Audi a4 mojego wujka bierze 8 litrów Pb w trasie .. Wiem , to dośc dużo.. Auta srednio spalają 6 litrów Mozesz spróbować wybrać coś takiego jak opel astra 3 , może jakaś honda civic albo citroen c4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mnie to prześladuje to auto strasznie bo chciałbym coś kupić w miarę sensownego a nie mogę nic wybrać bo każdy po nie kad ma racje ale muszę się skupić na napędzie na jedną oś eh i do 10 tyś i tyle wtedy bym miał około 6 tyś na ubezpieczenia oc ac i tym podobne bzdety a w zimie trzeba będzie wiaderko z popiołem mieć przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja disla bym brał to tam spalanie wychodzi 6 litrów z autocentrum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
moja rada jest taka - omijaj golfy audi z daleka wtedy AC nie bedzie konieczne kup jakies auto które rzadko kradną jak ukradną to nie odzyskasz auta , bo one potem są rozbierane w garażach na czesci zamienne i te zamienniki idą na allegro .. A czesci zamienne sa potrzebne do golfa bo jak wiadomo audi czy Vw lubią sie psuć.. Dlatego golf jest najczesciej kradzionym autem w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :Dwiem ale na wszystko nie wybiore ale nie kradna dużo aut w Polsce tylko 14 tys na cały kraj co to jest .. na blisko 10 mln aut w naszym kraju no ale tak czy siak kupie za spokój tylko muszę z kasa wyrabiać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ale ja wole ten 1000 zł dac za ac i mieć spokój jakby mi ukradli auto tobym się chyba pociął już ;/a tak mam gwarancje i tyle a golfa np kupiłbym za 10 tyś ac oc dajmy 2,5 zostaje mi około 3,5 tys opony naprawy i wesele brata i nie mam za co jeździć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
no diesel to kupa .. dlatego ze kazdy diesel ma przekręcony licznik z 500 tys km na powiedzmy 140 tys km wiadomo co to oznacza - to ze auto bierze olej silnikowy .. Ja raz widziałem golfa pod marketem to jak ruszył to zostawil po sobie plame oleju silnikowego .. Diesle sa 2 razy bardziej wyeksplatowane niz benzyna i to jest duze ryzyko ich zakup .. POniewaz w beznynie nie ma takich przebiegów .. Czasem nawet benzyne przekreceaja liczniki ,ale nie z 500 tys tylko z 260 tys na 120 tys .. A to oznacza ze diesle maja wszystko bardziej wyrobione niz beznyna .. TAm zawieszenie cale moze byc do wymiany po zakupie auta a benzynie niekoniecznie .. bezyna moze byc w lepszym stanie i nie wymagac tylu napraw co diesel .. Malo osób jezdzi dieslami , bo to jest głupota raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
powiem ci tak - znasz sie tyle na autach co nic .. Widze to .. Chcesz kupic byle co .. Moj tata placi tylko OC- 400 zł rocznie , nigdy Ac nie płacił Ale nie ma VW ani audi .. Bo VW kupować to ryzyko trzeba bulic albo AC albo trzymać je na parkingach strzeżonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale benzyna bierze 8 l . a na tyle mnie nie stac .. ile 4,5 kosztuje litr to ja z torbami pójdę raz na tydzień około 100 km na uczelnie to wyjdzie mnie blisko 35 zł..a poza tym dużo jest już golfów ,,dislów'' 4 wiec jest w czym wybierać piątki już sie od 13 tyś zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
z jednej strony masz dosc a z drugiej pchasz sie sam w bagno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
beznyzna nie bierze 8 litrów chyba ze Audi w normalnym aucie bierze 6 litrów Wyrobisz sie Honda Civic 1.4 ma spalanie 6 litrów Pb citroen c4 nie wiem ile , ale tez pewnie kolo 6 litrów Audi to takie gówienka ktore sa drozsze w utrzymaniu od wiekszosci aut na ulicach, w dodatku je kradną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to kupuj diesla i ryzykuj .. W dodatku golfa - ryzykuj podwójnie , bo to kradną płać i płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nigdy tego nie kupie :Dale ja bym jechał z bratem a on już się zna na samochodach itp. nawet kolega z pracy ma brata który w tym siedzi i myślę żeby raczej mi mógł zorganizować dobrego disla no ale z napędem na jedną os no cóż umie w sumie jeździć w zimie no ale ta radość z napędu na 4 eh życie nie stać mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja bym brał Civica w benzynie najlpiej silnik 1.4 ewentualnie , byc może jakiegoś citroenca C4 ale raczej stawiałbym na civica, mimo ze c4 tez mi sie podobają golfy to tylko dla wiesniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co mam kupić to co nie chce kupić ..no jakbym kupił za 9tyś golfa i ac i tyle taki zestaw trzeba bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie ma czegos takiego jak dobry diesel .Kazdy diesel ma olbrzymie przebiegi poniewaz w salonie auta z silnikami diesla sa nawet 10 tys drozsze niz bezyna Dlatego nabywca chce te 10 tys odzyskać robiąc duze dystanse rocznie .. Bezyna zawsze bedzie mniej wyeksplatowana wszystkie czesci beda w lepszym stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poco mi benzyna nie lubie benzyną jeździć ... noi znowu nic nie wiem jak ja to lubię , czasem lepiej cos kupić a potem płakac ale miec to kupione i tyle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a benzyna jest tańsza a za paliwo za 10 lat wydasz tyle samo i tyle średnio disel to litr na 100 kmmniej awiec 4 zł 300000/100=3000*4 mamy 12 tyś zysku na paliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
znajomy mojego ojca ma starego mercedesa w dieslu i zawsze zostawia po sobie plame oleju jak startuje .. Dolewanie oleju to droga zabawa .. dobry Olej silnikowy kosztuje 150 zł za 5 litrów powinien starczyc na rok jazdy bez żadnego dolewania . Moj tata nigdy nie dolewał oleju silnikowego , ma benzynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chyba jednak wole kupić ac ale tańszy poprostu samochód niestąć mnie na auto za 13 tyś ale citroena w dislu tez sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to kup diesla ,, twoja sprawa powiem ci tylko tyle ze nie znam prawie nikogo z moich sąsiadów czy wujków kto miałby diesla wszscy jezdzą benzyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umnie brat ma disla pasata b5 drugi brat tez tylko audi no ale ten już płaci ale on bardzo dużo jeździ i zagranice siostra tylko benzynę . ja chce by mi to sie nie spindoliło przez 2 lata potem bede juz zarabiał i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
zakup auta to twoja decyzja .. Wybierzesz taki model jaki będziesz uważał za słuszny .. Ale musisz wiedzieć ze pulapki są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×