Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wyjdzie mnie ac i oc ? początkujący kierowca

Polecane posty

Gość gość
no wiem ale tez nie chce kupić auta które mi nie będzie się podobać .w sumie nie mam pojęcia honda ma głupie usytuowany drążek od biegów np i mnie to drażni. naj chetniej bym nic nie kupił bo to wszystko g****o jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
no najlepiej nic nie kupować , wtedy nie ma żadnych problemów bo auta to miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ta honda ma spalnie 6,5 litra w trasie Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe- 5,9 - taki wynik mozliwe jak jedziesz 60 km/h ale srednio trzeba dodać spokojnie - 0,5 litra przy prędkosciach 90 km/h w miescie nawet nie liczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dopóki nie ma się samochodu o wartości min. 50 tys, to AC się nie opłaci. Dla początkujących AC jest kosmicznie wysokie, a chyba nie zamierzasz rozbijać samochodu na każdym rogu :P Mam samochód od czerech lat i wywaliłabym trzy razy tyle na AC niż na naprawy, które trzeba było zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ace to 1000zł i jakbym kupił za 1tys tobym tyle dał chyba ale oc to jest swinia a w sumie nie mam zdania za dużo sie doradzałem ..a auto bedzie stało na parkingu itp to chce mieć to zawszone ac i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to bierz golfa jak lubisz golfy ... Zalezy tez czy idziesz w oszdzędzaniu na maksa czy wybierasz półsrodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nieto ze bym go musiał gdzieś zostawić na tydzień na parkingu to ok mógłbym se pozwolić bez ac a tak mi to poniekąd na rękę by było przynajmniej na rok to potrzebuje po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 4 się tak nie psują własnie ...a jak bym kupił go za 9 tys to choćby miałbym juz jakiś zapas kasy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
no tak z golfami i passatami jest tak ze im nowsze tym gorsze .. Podobno golf 2 był najlepszy a golf 6 to już mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość mam już szukania tego auta .eh wciaż jakieś problemy itp. kolejne lata bez kobiety to masakra już 22 lata aja nawet nie calowałem dziewczyny bo nie imprezuje ani nic tuż to patola jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo audi 3 albo golf 4 i tyle golfy są już od 6 tyś audi może od 8 eh z bratem pogadac to średnio bedzie pewnie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie sądze by brat wiele pomógł To i tak będzie ryzyk fizyk . Tam gdziie jest audi tam zawsze jest ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie tylko zresztą audi , kazde auto to ryzyko .. oczywiscie moze seicento mniejsze , bo to auta które nie maja w sobie częsci za 5 tys zł turbin silników TSI , FSI i innych wynalazków W takim audi a6 moze paśc czesc za 8 tys zł w seicento za .. 400 zł bo seicento to proste auto i nie ma w sobie drogich częsci Ale pamietaj o jednym im bardziej skomplikowane auto tym wieksze ryzyko ze koszt utrzymania szybko przekroczy koszty zakupu dla mnie audi to abstrakcja , nawet a3 bym omijał typowa mina lądowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to golf trudno chce w koncu coś kupić . dość mam szukania kupie tańsze auto i tyle np za 9 tyś i zostanie mi 7 tyś opony+rejestracja +naprawy== 5tys i zostają 2 i tyle trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nieto ze polacy to gnoje w większości to by można było coś kombinowac ale na wszystkim cie mogą wyrąbać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
moja ciocia ma seicento . .Wiem ze to auto za małe , ale chciałbym podać ci tylko koszty utrzymania są smiesznie małe w porównaniu z takimi audi a4 czy a6 spalanie w trasie 5 litrów Pb naprawa , ostatnio nie mogla odpalić - koszt 300 zł auto ma od 10 lat i prawie nic w niego nie włozyła czasem cos tam naprawia ale rzadko . To jest jazda za grosze. Zadnych turbin , zadnych skomplikowanych systemów Pchanie sie w Audi a4 to jest jak igranie z ogniem ryzyk fizyk wujek ma audi A4 i pali mu 8 litrów w trasie i ... 15 litrów Pb w miescie Mało ? Bardzo dużo . Srednio wychodzi 10 litrów nie będe nawet dodawał ze cały czas narzeka na ten samochod bo cos mu sie tam z nim dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nie bez powodu osoba która zna sie na samochodach wymieniła takie auta jak skoda audi a3 i jeszcze jakieś jedno tylko z silnikiem 1.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
no i ciocia za oc placi około 350 zł ac nie placi bo po co ? Auto i tak jest warte mniej niz 2 tys i nikt nie ukranie poza tym to nie VW Jezdzi , dojedzie wszędzie problemu nie ma .. Ja wiem ze to auto za małe ( chociaż wiekse od fiata 126 p ) , ale chciałem ci tylko przedstawić jak niekorzystnie wygląda utrzymanie audi w porównaniu nie tylko z seicento ale tez z innymi autami jezdzącymi na drogach w ciagu tych ostatnich 10 lat jazdy tylko raz nie mogła go odpalić .. Tak zawsze jej odpalał .. Ale naprawiła za 300 zł i ma spokój , jakby to było audi to by było 3 tys zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 4 motion w golfie to mnie nie stać bo to już drogie ale z napędem na jedna oś to już chyba będzie ok bo jest wybór . eh może będą jakieś koszty ale bezpieczeństwo musi kosztować esp itp to elektronika wszystko ale tutaj zaoszczędzi to będzie np jeden wypadek i ktoś zginie przez to i całkiem do d**y . niema co gdybac trzeba coś kupić i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten mówił kolega że alternator czy coś do audi to 400 zł .. to juz stare jest auto i części niesa aż takie drogie ostatnio sie na alegro patrzyłem na cała głowice czy coś 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
i tak i nie .. Dlaczego nie ? Bo nie ma aut bezpiecznych przy prędkosciach 120 km/h smierc jest pewna .. Auta sa tylko opracowane do 70 km/h uderzając z prędkoscią 90 km/h w drzewo jestes trupem .. Nie ma znaczenia czy jedziesz mniejszym czy wiekszym autem Dlatego trzeba byc ostrożnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ale fakt jest ze lepiej kupic wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ocenami sie nie sugeruj, Audi to też wielkie ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
poczytaj sobie mój ostatni link . Wtedy uwierzysz przynajmniej czesciowo o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×