Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wyjdzie mnie ac i oc ? początkujący kierowca

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 152
a audi a6 naprawa skrzyni biegów moze kosztować 30 tys zł Nie szkodzi ze naprawa samej skrzyni w seinceto kosztuje 300 zł 100 razy mniej Taka mała uwaga co do tego w co sie ludzie pakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja chce manualną skrzynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
czyli ryzyko mniejsze ale wciąz nic nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i naprawy większe niz 10 tys nie wchodzą w grę bo za to kupie inne auto proste :) jak bede mial trudno trzeba zaryzykować niema niezawodnych aut wiadome ze seicento może lepszy ale ja musze mieć moc tez w aucie a nie .. itak czy siak sie nieda uniknąc kosztów zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ludzie a ja ci seicento nie polecam ,,To auto za małe i za slabe Kup cos co ma minimum 90 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
tym bardziej w górach trzeba mocniejszy silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiat odpada za słabe auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problem z psychika już eh przestałem sie uczyć kobieta ma mnie w d***e ,mam kryzys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak niekupie auta w tym roku to sie zabije pewnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma zniżki wspułwłasciciel z ojcem -60% i płaciłem 450zł w pzu plus ochrona znizek 20zł mam forda fieste 1,3 43kw szału nie ma ale za to jedzie jak lord kolega ma honde civic 18 letnia 250000 na liczniku po dachowaniu czy cos blacha obita silnik 1,4 ostatno w gazecie z motorami pisało o niej ze dobra do tuningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi auto niemoze rdzowić i i sie pindolic bo niecierpie tego jak se golfa 2 przypomnie to mam dosć ale on miał 30 lat prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto musi się podobać Tobie!! ;) więc przyjrzyj mu się dobrze z każdej strony a potem zaufaj emocjom i je bierz:) jeśli chodzi o ubezpieczenie, w tej materii możesz na nas liczyć i zawsze uda się coś uczknąć ;) Pozdrawiam, Maciek, porównywarka OC i AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się obawiam tych wszystkich opłat. Jestem świeżakiem, jeśli chodzi o posiadanie prawka. Niedawno skończyłam kurs w http://www.alien.szczecin.pl/ i zdałam egzamin. Rodzice chcą mi kupić samochód, ale boję się, że ubezpieczenie mnie pochłonie. Jak bym wzięła tatę na współwłaściciela to byłoby taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pzu najtaniej 470 jezeli ojciec ma zniszki 60% ja jeszcze wziełem ocrone znizek w razie wypadku koszt 20 i najtajsze nw i suma 470 zł mam silnik 1,3 wiekszy silnik wieksze opłaty a w tej cenie jest takze ubezpieczenie na kraje zachodnie bo mieszkam blisko granicy zachodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy masz już jakieś zniżki, gdzie kupujesz i gdzie rejestrowałeś samochód. Ja jestem posiadaczem póki co nabytego na http://clubcard.com.pl/ prawka kolekcjonerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OC i AC to indywidualna kwestia, wiele czynników ma tu znaczenie. Skorzystaj z jakiejś porównywarki, chociażby www.rankomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kek
DURNIE przestancie spamowac tymi linkami bo oczy bola. taka reklama byla popularna 20 lat temu kiedy internet sie pojawil. zmiencie tego kogos od reklamy albo od strategii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daukin2
Po pierwsze jak nie masz 60% zniżek to dawaj współwłaściciela, który ma, bo to jakby nie patrzeć, zawsze oszczędność i to wcale nie mała. Druga sprawa to sobie poszukaj alternatywy przez porównywarki chociażby https://superpolisa.pl/ zawsze powinno być taniej, druga sprawa masz możliwość poównania cen bezpośrednio na ekranie jeśli jakiś krzak daje Ci 20 zł taniej to czasami lepiej wybrać te droższe ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobisz porównując sobie oferty na porównywarce, na przykład rankomacie- łatwiej będzie ci wybrać najtańszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×