Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Coral345

Imię dla synka - Jeremi

Polecane posty

Witam :) W styczniu zostanę wreszcie mamusią kochanego syneczka :) Imię teoretycznie wybrane... Lubie imiona dawno zapomniane ale Polsko brzmiące, broń Boże Nikole czy Brajany ... Padło na imię JEREMI Czy możecie powiedzieć mi jakie jest wasze zdanie? Mnie osobiście się bardzo bardzo podoba i mojego M też:) Ale teściu ostatnio coś marudził że będą się z niego śmiać... Potem mąż zaczął mówić że coś w tym może jest... Wiem powiecie że urodzę to samo sie imię wybierze ale ze mnie taka babka że muszę wszystko wiedzieć tu i teraz :) Proszę pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
sliczne imię:) mnie się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuuujuu
to to samo co Jeremiasz? mnie się bardzo podoba Jeremiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zdrobnieniu jest Remi Remek Remuś... Mąż oczywiście wymyślił Jeremix ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatka
Mam znajoma ktota dała dziecku imię Jeremi. Ma on teraz 3 lata. Szczerze powiedziawszy nie podoba mi sie to imie kompletnie ale to kwestia gustu. Ja osobiscie nigdy bym tak dziecka nie nazwala. Malo ciekawe imie, nie ma ladnych zdrobnien, ogolnie nieladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eferetert
fajne mi tez sie podoba, tylko mi takie staropolskie, rzadkie imiona typu franek, antoś, staś, kojarza sie z przemadrzalymi dziecmi, takimi kujonkami, ktorych inne dzieci nie lubia, wiem ze to glupie ale mam takie pierwsze skojarzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigalla
Moj 5-msczny synek ma na imię Jeremi. Jestem zakochana w tym imieniu. Jest piękne i oryginalne. Reakcje ludzi są zazwyczaj pozytywne. To jest takie imię które się albo nie podoba albo jest się nim zachwyconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Dla mnie to imię nie jest ani ładne, ani brzydkie, takie ot, po prostu. Wiem, że moja nauczycielka nazwała tak swojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraukocikociłapci
Bohun !!!! to je imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaryliska
Piękne i oryginalne imię...Niektóre wypowiedzi są absurdalne, bo niby po co tak piękne imię jak Jeremi zdrabniać, a poza tym rodzice zawsze mówią do swych dzieci słodko i "po swojemu"...Od dłuższego czasu śledzę tego typu forum i zastanawiam się czemu ono ma służyć?!Imię dla mojego dziecka jest moją sprawą i w szerokim poważaniu mam kwestie podobania się czy tez nie społeczeństwa. Imiona moich dzieci to Julianna- mąż Julian (nie Julia!!!) i Jeremi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiowe maleństwo
Jeremi piękne imię, mam jednego w rodzinie i mówią do niego Jerciu albo Jerem, super chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystallll
A moja córcia ma na imię Łucja, Łucja nie ma zdrobnienia, większośc mi odradzała, ze imię dla starych bab, a ja jestem zachwycona i teraz wychodzi, ze odszczekują i uważają, ze to piękne imię wśród miliona Lenek, Amelek, Oliwek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc ja mam syna Jeremiego i bardzo nam sie podoba jesli bym miala wybrac jeszcze raz to bym sie nie zastanawiala , nie przejmuj sie co mowia inni wazne ze tobie sie podoba:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos cos wspominal ze JARAMY ??? to ja chetna jakby co hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam synka Jeremiego, mowimy do niego Jeryś , Jerciu. Jest boski i tez uwielbia to imie :) lepsze to niz Kuba, co drugi maly chłopak na podwórku. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się kojarzy z taką piosenką z dzieciństwa: "Co tam sadzi pan Jeremi? Sadzi w polu fasolę. Po ziarenku bęc do ziemi jaki taki plon zbiorę..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Jeremiego z tego roku piękne imię mówimy różnie głównie Remiś , koleżaka mówi Jeri , ja mówię misiu od Jeremisiu , i Remuś . Cudowny chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeremi .Sorry okropne imię.Dresiarskie modne w środowiskach patologicznych ostatnio.Podobnie jak Mikołaj czy Milena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syna ma tak na imię a dresy owszem nosimy sport przecież to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swoich pociech a nie imion miało być-przejęzyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne imię.Sorry.Matkom po porodzie mózg rozciąga się razem z dresem skoro takie imiona wybierają.Nie można wybrać normalnych imion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×