Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Coral345

Imię dla synka - Jeremi

Polecane posty

Gość gość
Widzę poziom wysoki .... "mózg rozciąga po porodzie " widzę że patologia nie tylko objawia się wyborem imienia dla dziecka , nie można po prostu napisać 'nie podoba mi się .. ' ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujcio Dobra Rada
Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie podoba mi się ohydne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ale to bardzo nie podoba .To imię jest tragiczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się za to podoba i to bardzo wszystko lepsze od Kacperków, Kubusiów, i innych powtarzających się non stop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają polis mi ja.a.Jeremi jedzie mi.Ha ha .Imię masakra.Nie wiem jak można tak skrzywdzić dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko z takim imieniem na bank będzie miało przeclapane w szkole.Wiadomo że tak dziwaczne imiona nadaje patologia która chce przez imię dziecka się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest dziwacznego w imieniu Jeremi czy Jeremiasz ?? Piękne imię znam chłopca w wieku szkolnym o tym imieniu wcale nie ma przechlapane w pochodzi z rodziny nie patologicznej .... ale hejt najważniejszy .... szkoda słów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są te wypowiedzi może każdy powie jakie dla niego są piękne imiona a potem drugi doda Gabriel to imię patologii według nie których patologia jest wszędzie tylko nie u wypowiadającego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się mamuśki Jeremiego i bronią swojej decyzji za którą płacić przez całe życie będzie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne imię zalatujące wiochą plasujące się na jednym miejscu z Olivierem Alanem Denisem Fabianem Kewinem Doktorem itd.Jeremi najbrzydsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jesteście, imiona to rzecz gustu, dobrze jest jeśli jest duża różnorodność... inaczej w klasach na 20 osób byłoby np 10 Kubusiów i 20 Julek .... jestem nauczycielką i niestety jak są dzieci z tymi samymi imionami to muszę dodawać nazwisko .... dużo moich koleżanek to Anie, Kasie, Asie itp /stolica, żeby nie było/ i też muszę muszę zawsze dodać nazwisko o kogo chodzi, ja jestem jedyna :) i każdy wie, że o mnie chodzi ... Jeremi to fajne imię, kojarzy mi się z Jeremim Przyborą /stara nie jestem :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyłka 10 Julek /podobają mi się zarówno Jakub, jak i Julia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne jest to imię ale to rzecz gustu.Jest tyle pięknych a matki tak krzywdzące swoje dzieci nadając tak dziwaczne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiczowate dresiarskie tandetne i pretensjonalne w dodatku modne w rodzinach o niskim statusie społecznym i patologii takie jest imię Jeremi.Tragiczne imię .Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię dla chłopca bardzo mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cudowne ale lepsze od tych Kubusiów srusiow których pełno do pożygu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam właśnie Jeremiego i jest cudownym dzieckiem a znam jeszcze dwóch :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywne opinie pisze ciagle jedna osoba, to widać po stylu... Tak więc nie przejmujmy się kobietki, ja piszę tutaj po raz pierwszy. Mamy synka Jeremka (tak zdrabniamy to imię), żadnej patologii w domu, rodzice wykształceni, duże miasto, ale bez żadnego snobizmu, nie zachowujemy się pretensjonalnie. Po prostu mamy bardzo proste, bardzo popularne przeciętne nazwisko i ładniej brzmi przy nim rzadziej spotykane imię, chociaz odrobinę wyrozniająco. Gdybysmy mieli na nazwisko "Marchewka" albo "Kołek" to z calym szacunkiem wolalabym pewnie jakiegoś Kacperka czy nawet Kubusia, ale z klasycznym polskim nazwiskiem rzadkie imiona brzmią cudnie. Kiedy słyszę to imię to widzę uśmiechniętą buzię mojego słodziaka, bardzo miłe dla ucha imię męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne klasyczne a zarazem oryginalne imię. Jeremuś :) właśnie tak będzie miał na imię mój syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćq
Jeremi bardzo ładne imię, milion kubusiow mikołajow szymonow i antkow. Mój syn będzie miał na imię Jeremi. Hejty są zawsze na każde okazje, a dziecko jak będzie wporzadku to będzie miało kolegów a jakieś durnowate ksywki przezwiska umówmy się są wszędzie. Nie jestem z patologii ale ktoś kto ciągle tutaj chamsko się wcina jak najbardziej patologia zajezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne jest to imię.Wydumane i pretensjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię nie dla plebsu i motocykli! Całe szczęście że nie wszystkim się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze nie mam i miec nie bede takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię nie dla plebsu i motłochu! Całe szczęście że nie wszystkim się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy wciagna gnojka w palenie i alkoholizm, lepiej zeby nie mial kolegow tylko zajal sie sportem. Podziekujecie mi za te 20 lat jak bedzie sral kaska jak np lewy :D a je!bane tepaki mysla ze koledzy sa wazni i pozniej synalek jest je!banym alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie i zarabia minimalna albo nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tak sobie sie podoba , ale wasza sprawa:) Kuzynka ma w UK mpwi na niego DZeremi , Dżery mi sie kojarzy z ta myszką z bajki Toi i jERY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, szlachetne imię dla chłopca. Dla w przyszłości mężczyzny również. Nosił je niesamowity poeta Jeremi Przybora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×