Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Coral345

Imię dla synka - Jeremi

Polecane posty

Gość gość
Ja mam synka Jeremiego. Uważam, że imię jest przepiękne, mówimy na niego np. Jeremciu. Imię nie jest banalne i oklepane, a przy okazji nie jest dziwne albo przesadzone. Jestem dumna z tego, że mój synek nosi takie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Jeremiego
Moj syn ma na imię Jeremi. Ma 17 lat. Jest ponadprzeciętnie inteligentnym, przystojnym (190cm) młodym mężczyzną. Prawdziwy z niego oryginał, supermatematyk i sportowiec. Nigdy nie zdrabnialiśmy jego imienia. Najwyżej "kochanie, misiu albo słonko". Zresztą zdrobnień nie lubi. Uwielbia swoje imię. Mówi, że gdy ktoś zawoła "Jeremi!" na bank wie, że to chodzi o niego. Nie znam drugiego Jeremiego. I o to mi chodziło. A nadchnieniem był Jeremi Przybora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia

Ja mam syna Jeremiego i nie nazwałabym go inaczej pasuje do niego i to jest najważniejsze. Zdrobnienia też fajnie brzmią. Wszystkim podoba się jego imię.

Brzydkie imiona to np. Krystian, Mateusz, Kacper, Oskar, Natan, Adrian, Aleks, Oliwier, Klemens, Augustyn, Sylwester, Gracjan, Maciek tak nazwać dziecko to dopiero można wyrządzić  mu krzywde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanJerry

 pewnie wolisz Stefanka Zdzisia lub Wacława. Jak sadzę czytac nie umiesz, a z historią  to  sie widziałeś przypadkiem.  Odrobina wiedzy  dała by  Ci  pojecie o  tym Imieniu oraz o  ludziach  którzy  nosili  i nosza to imię.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FanJerry
Dnia 26.03.2018 o 12:49, Gość gość napisał:

Ja mam synka Jeremiego. Uważam, że imię jest przepiękne, mówimy na niego np. Jeremciu. Imię nie jest banalne i oklepane, a przy okazji nie jest dziwne albo przesadzone. Jestem dumna z tego, że mój synek nosi takie imię.

brawo! 

 Mój syn również ma tak  na imię. Idealnie do  niego  pasuje. W zasadzie nie wyobrażam sobie żeby  mógł mieć inaczej :-). zgadzam się że niebanalne a przy tym niezbyt udziwnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×